تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 64 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

2. این کاربر از senior13sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

اقا صابر راهی واسه مبین نت 197 نداری؟

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگر هست در جریان بزاری

4. این کاربر از .M&M. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا صابر راهی واسه مبین نت 197 نداری؟

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگر هست در جریان بزاری
    یک مودم خراب i60 تهیه کنید به قیمت هرچه پایین تر بهتر و ببرید پیش تعمیرکار موبایل یا الکترونیک و بگید سی پی یو این مودم معیوب رو برداره و با ماله مبین نت عوض کنه و بعد این کار کابل لحیم کنید و فریمور رو عوض کنید و انلاک کنید راحت . به غیر این هنوز راهی نداره . بدنه مودم خراب و الباقی برد و قطعات روی برد رو هم میتونید بفروشید و کمی از هزینه ای که کرده اید برگرده

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

یک مودم خراب i60 تهیه کنید به قیمت هرچه پایین تر بهتر و ببرید پیش تعمیرکار موبایل یا الکترونیک و بگید سی پی یو این مودم معیوب رو برداره و با ماله مبین نت عوض کنه و بعد این کار کابل لحیم کنید و فریمور رو عوض کنید و انلاک کنید راحت . به غیر این هنوز راهی نداره . بدنه مودم خراب و الباقی برد و قطعات روی برد رو هم میتونید بفروشید و کمی از هزینه ای که کرده اید برگرده
    اقا صابر ميشه چند تا مدل مودم بهم معرفي كنيد كه ويژگي هاي زير رو داشته باشه ؟
    ١- پرتابل يا جيبي باشه كلا مثل اين مودم بزرگا نباشه
    ٢-لاك نباشه يا اگه لاك هست قابليت انلاك شدن داشته باشه
    ٣-تجميع واقعي رو سيم كارت همراه اول داشته باشه
    ٤-ترجيحا پورت لن هم داشته باشه چون كوچيكا اكثرا usb هستن
    ٥-انتن دهيش قابل قبول باشه

8. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

Ca60
    خوبه فکر کنم
    قیمتش هم خوبه
    خواستی هم بگو

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

10. 3 کاربر از senior13sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

پورت لن داشته باشه و تجمیع هم کنه یعنی CAT6 و یا بالاتر و جیبی یا پرتابل باشه خیلی گرون و کم یاب هستش من اینو معرفی میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه پورت لن نداشته باشه و قیمت متوسطی داشته باشه و تجمیع هم بکنه و در کل نسبت به پولش هم ارزش داشته باشه اینو معرفی میکنم و خودم باهاش همراه اول هم تجمیع کردم و انتن دهی هم حرف نداره و به راحتی هم انلاک میشه و هیچکدام از مشکلا CA60 رو نداره خصوصا نرم افزاری :

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

پورت لن داشته باشه و تجمیع هم کنه یعنی CAT6 و یا بالاتر و جیبی یا پرتابل باشه خیلی گرون و کم یاب هستش من اینو معرفی میکنم :

نه پورت لن نداشته باشه و قیمت متوسطی داشته باشه و تجمیع هم بکنه و در کل نسبت به پولش هم ارزش داشته باشه اینو معرفی میکنم و خودم باهاش همراه اول هم تجمیع کردم و انتن دهی هم حرف نداره و به راحتی هم انلاک میشه و هیچکدام از مشکلا CA60 رو نداره خصوصا نرم افزاری :

من خودم نظرم رو harvilon mf920 بود دست دومش رو سراغ دارم هم پورت لن داره هم انلاكه هم جيبي ولي اشكالش اينه كه تجميع نميكنه ،من هم باند ٣ رو ميبينم هم ٧ هر دو هم سيگنال خوبه ولي نميدونم قابليت تجميع فعاله يا نه احتمالا بايد فعال باشه چون با گوشي ٦٠ مگ ميگيرم ولي فرض رو بر اين گرفتم كه گوشي تجميع كرده باشه و اگه اون مودم هارويلون رو بخرم رو تك باند سرعت كمي بده وگرنه همين ٥٠ مگ هم برام كافيه سرعت خيلي زيادي نميخام ، نظرت چيه ؟ همين معمولي ها رو بگيرم به خاطر پورت لن يا اونايي كه گفتي؟ چون لن خيلي برام مهمه اون مودم نت گير هم وحشتناكه قيمتش از پرايد بيشتره اگه مطمئن بودم سرعت گوشي تجميع شده نيست همون هارويلون رو ميگرفتم ولي ميترسم رو تك باند كم بده و يه چيز مهمتر اينكه اگه قرار باشه پورت لن نداشته باشه و مجبور شم از usb استفاده كنم خوب دانگل بخرم كه تجميع داشته باشه بهتره كه ؟ نه؟
    Last edited by morteza_mombeini; 04-10-2019 at 00:13.

14. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من خودم نظرم رو harvilon mf920 بود دست دومش رو سراغ دارم هم پورت لن داره هم انلاكه هم جيبي ولي اشكالش اينه كه تجميع نميكنه ،من هم باند ٣ رو ميبينم هم ٧ هر دو هم سيگنال خوبه ولي نميدونم قابليت تجميع فعاله يا نه احتمالا بايد فعال باشه چون با گوشي ٦٠ مگ ميگيرم ولي فرض رو بر اين گرفتم كه گوشي تجميع كرده باشه و اگه اون مودم هارويلون رو بخرم رو تك باند سرعت كمي بده وگرنه همين ٥٠ مگ هم برام كافيه سرعت خيلي زيادي نميخام ، نظرت چيه ؟ همين معمولي ها رو بگيرم به خاطر پورت لن يا اونايي كه گفتي؟ چون لن خيلي برام مهمه اون مودم نت گير هم وحشتناكه قيمتش از پرايد بيشتره اگه مطمئن بودم سرعت گوشي تجميع شده نيست همون هارويلون رو ميگرفتم ولي ميترسم رو تك باند كم بده و يه چيز مهمتر اينكه اگه قرار باشه پورت لن نداشته باشه و مجبور شم از usb استفاده كنم خوب دانگل بخرم كه تجميع داشته باشه بهتره كه ؟ نه؟
    اون هارویلون cat4 هست و حتی سرعت دانلودش 100 هست در حالی که اکثر مودم های cat4 150 هستن . در ضمن امکان تجمیع و الباقی هم منتفی هست . الباقی آپشن های مودم هارویلون خوبه . در مورد دانگل cat6 تا به حال حداقل تو بازار ایران ندیدم اومده باشه و نیست . همه دانگل های بازار cat4 هستن و خبری از تجمیع نیست . در مورد تجمیع هم علاوه بر مودم منطقه ای که در اون زندگی میکنید و فعال بودن دو باند 3 و 7 و سیگنال دهی خوب این دو باند و فعال بودن تجمیع توسط اپراتور هم شرط هست . همراه اول خیلی مناطق دو باند رو فعال داره ولی خبری از تجمیع نیست ولی ایرانسل هر جا دو باند رو فعال کرده قابلیت تجمیع رو هم آزاد گذاشته . الان شهر ما دو باند 3 و 7 همراه اول تازه فعال شده و سیگنال هم تقویت شده ولی خبری از تجمیع نیست عوضش شهر بغلی ما که 45 کیلومتر با ما فاصله داره راحت همراه اول تجمیع میکنه و دو باند 3 و 7 هم مثل شهر ما فعاله و این نشون میده قابلیت تجمیع در شهر ما با وجود فعال بودن دو باند هنوز آزاد و قابل استفاده نیست .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اون هارویلون cat4 هست و حتی سرعت دانلودش 100 هست در حالی که اکثر مودم های cat4 150 هستن . در ضمن امکان تجمیع و الباقی هم منتفی هست . الباقی آپشن های مودم هارویلون خوبه . در مورد دانگل cat6 تا به حال حداقل تو بازار ایران ندیدم اومده باشه و نیست . همه دانگل های بازار cat4 هستن و خبری از تجمیع نیست . در مورد تجمیع هم علاوه بر مودم منطقه ای که در اون زندگی میکنید و فعال بودن دو باند 3 و 7 و سیگنال دهی خوب این دو باند و فعال بودن تجمیع توسط اپراتور هم شرط هست . همراه اول خیلی مناطق دو باند رو فعال داره ولی خبری از تجمیع نیست ولی ایرانسل هر جا دو باند رو فعال کرده قابلیت تجمیع رو هم آزاد گذاشته . الان شهر ما دو باند 3 و 7 همراه اول تازه فعال شده و سیگنال هم تقویت شده ولی خبری از تجمیع نیست عوضش شهر بغلی ما که 45 کیلومتر با ما فاصله داره راحت همراه اول تجمیع میکنه و دو باند 3 و 7 هم مثل شهر ما فعاله و این نشون میده قابلیت تجمیع در شهر ما با وجود فعال بودن دو باند هنوز آزاد و قابل استفاده نیست .
    راستی یه چیز : من این مودم های پرتابل و جیبی رو بخرم میخام 24 ساعته بزارمش روشن و همیشه کاربرا بهش وصل هستن و دایما زیر باره .داغ نمیکنه ؟ نمیپوکه ؟

بعد مودم های cat4 روی تک باند میتونن 50 مگ بدن ؟ یا ضعیفن ؟

18. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

راستی یه چیز : من این مودم های پرتابل و جیبی رو بخرم میخام 24 ساعته بزارمش روشن و همیشه کاربرا بهش وصل هستن و دایما زیر باره .داغ نمیکنه ؟ نمیپوکه ؟

بعد مودم های cat4 روی تک باند میتونن 50 مگ بدن ؟ یا ضعیفن ؟
    حتما داغ میکنن و حتما در آینده خراب خواهند شد . باید استراحت هم بدید و دمای مودم رو مرتب چک کنید بالا رفت خاموش کنید . بعضی ها بدون باتری هم جواب میدن و بعضی ها جواب نمیدن تا از نظر باتری صرفه جویی انجام بدید .

مودم های cat4 مثل d100 یا lh92 به علت کیفیت بالای مودم و سی پی یو بله من تست زدم و سرعت خوبی دادن و پایداری خوبی هم دارن و البته پهنای باند دکل و سرعت اینترنت دکل هم دخیله .

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •