تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تجربیات خرید از سایت های اینترنتی و میزان اعتماد به آن ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض تجربیات خرید از سایت های اینترنتی و میزان اعتماد به آن ها

سلام

توی این تاپیک قصد داریم تجربیات خرید آن لاین رو با هم به اشتراک بذاریم.

یه خرید نا موفق از سایتی داشتم که سرم کلاه گذاشتن با اینکه نماد الکترونیک و ..... دارند هیچ پیگیری هم نمی شه کرد گفتن برید دادسرا شکایت کنید و بعد به پلیس فتا گزارش بدید.

همین نوشتن شکایت حدود 140 تومن خرج داره و دوندگی های دیگه شاید حدود 50 تومن مثل پول تاکسی و زدن از کار و زندگی و .... .

تازه باید کلی هم منتظر موند.

در حالی که خرید من حدود 100 تومن بوده.

پس بهترین راه اینه که همه مون تجربه های موفق و ناموفق از سایت های مختلف رو بذاریم تا سایت های کلاهبردار شناسایی بشن. سایت های معتبر هم همینطور.

2. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تجربه خرید من از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایت در زمینه آن لاین فروش کتاب فعالیت می کنه.

از طریق سرچ گوگل برای خرید کتابم باهاش آشنا شدم. چون نماد اعتماد الکترونیکی داشت و شماره تماس و آدرس تصمیم گرفتم ازشون خرید کنم.

3 شنبه پیش 3 تا کتاب سفارش دادم به مبالغ زیر :

45

25

38

مجموع = 108 هزار تومن

قرار بود با پیک رایگان بفرستن.

پرداخت اینترنتی انجام شد.

3 شنبه و 4 شنبه که هیچ تماسی نداشتن و خبری از کتاب ها نشد و همینطور تماس ها رو جواب ندادن.

5 شنبه بالاخره یه خانمی پاسخ داد گفت ما اصلا کتاب نداریم !!!!!

باید براتون از جای دیگه تهیه کنیم !!!!! هزینه پیک و .... اضافه می شه.

گفتم خب الان بالاخره این سفارش من رو می تونید تهیه کنید یا نه؟ جواب داد که چند دقیقه دیگه تماس می گیره. تماس که نگرفت تا 1 ساعت بعد خودم زنگ زدم اینبار یه آقایی برداشت گفت قیمت کتاب ها عوض شده و 55 تومن بیشتر درخواست کرد. من گفتم سفارش رو می خوام کنسل کنم و پولم برگشت داده بشه که زیر بار نرفت.

امروز هم چون شماره م رو داشتن به هیچ تماسی پاسخ ندادن.

خلاصه حواستون باشه مثل من سرتون کلاه نره و ار این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید و ثبت سفارش نکنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    قصدم امروز به نوعی آگاه سازی دوستان در زمینه یکی از کتاب فروشی های اینترنتی در ایران است. کتاب فردا به آدرس زیر .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من در مورخه 11 آبان نسبت به ثبت سفارش خود کرده بودم و بعد از چند روز که خبری از تائید ارسال پستی محصول به من داده نشد با این فروشگاه تماس گرفتم. اپراتوری که در پشت خط بود با این توجیه که دو جلد !!(جمعا سه جلد کتاب خواسته بودم) از کتابهایی که شما خواسته بودید در انبار موجود نبود و باید از بازار تهیه میشد برای همین یا امروز 15 آبان یا فوقش 18 آبان ارسال خواهد شد. که تا به این لحظه نیز خبری نشده است. دوستانی که قبلا خرید کتاب کرده باشند می دونند که اصولا این همه دیر عمل کردن خیلی بی معنیه!
    من قبلا از آدینه بودک کتاب می خریدم ولی این بار با توجه به قیافه ظاهری مرتب تر و با این فکر که ظاهر مرتب تر سایت حتما سیستم مرتب تری نیز به ارمغان خواهد آورد این بار از این کتاب فروشی خریدم که متاسفانه به این مشکل دچار شدم.
    فعلا که منتظر تائید و ارسال بسته هستم که فکر کنم تا حداقل 30 آبان هم طول بکشد.بعد از ارسال از نوع بسته بندی و کیفیت کتاب ها نیز دوستان را مطلع خواهم کرد!
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خرید انلاین تو ایران فایده داره...چون اعتماد نیست و کسی جوابگو نیست

خرید حضوری هم جنس به ادم میدازن

7. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

سلام به همگی

چند ماه پیش از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کتاب خریدم و تجربه من به این صورت بود :

1. برخورد و پشتیبانی خیلی خوب

2. ارسال تقریبا بموقع (یک روز تأخیر)

3. فکر می کنم در بازه زمانی که من کتاب رو سفارش داده بودم تا زمان ارسال ، قیمت کتاب بالا رفته بود ( من آنلاین 12000 واریز کرده بودم ولی روی جلد کتاب قیمت رو 18000 زده بودن) و با این وجود بدون درخواست وجه اضافه ، با همون قیمت قبلی 12000 برای من کتاب رو فرستادن .

9. این کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام به همگی

چند ماه پیش از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کتاب خریدم و تجربه من به این صورت بود :

1. برخورد و پشتیبانی خیلی خوب

2. ارسال تقریبا بموقع (یک روز تأخیر)

3. فکر می کنم در بازه زمانی که من کتاب رو سفارش داده بودم تا زمان ارسال ، قیمت کتاب بالا رفته بود ( من آنلاین 12000 واریز کرده بودم ولی روی جلد کتاب قیمت رو 18000 زده بودن) و با این وجود بدون درخواست وجه اضافه ، با همون قیمت قبلی 12000 برای من کتاب رو فرستادن .
    سلام با تشکر از پست خوب شما.

تجربه من از سایت کتاب آروین : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا از کتاب ها رو که نداشت و قیمت هاشم به روز نبود.

تماس گرفتم گفتند که بعد از تهیه مابقی رو دریافت می کنند.

پول پیک هم بیش از 2 برابر سایت های مشابه بود (13 تومن). (از سایت دیگه ای که منتظرم باهام تماس بگیرن و اگر خرید موفق باشه معرفی می کنم پول پیک 5 تومن نوشتن و فاکتور کردن و بالای 100 رایگان)

در نهایت اگر نشه فردا حضورا می رم انقلاب خرید می کنم.

طراحی سایت شون هم خیلی ضعیفه.
    Last edited by mohsenP3000; 24-02-2019 at 18:55.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

12. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه دلصدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

دیجی کالا برای خرید انواع کالا معتبره.

چون در صورت نارضایتی شما امکان برگشت کالا و تعویض یا برگرداندن وجه امکان پذیره.
    یکی از بزرگتر محاسنش این هست مأمور سایت خودشون میاد کالا رو پس میگیره و نیاز نیست شما به پست مراجعه کنین.
    کنترل نهایی در زمان ارسال از دیگر خصوصیات خوبشون هست، چون جنس رو عینا مطابق درخواست ارسال میکنن.
    مواد خوراکیشونم همه تازه و سالم هست.
    Last edited by دلصدا; 02-03-2019 at 09:19.

14. این کاربر از دلصدا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •