تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: رفع مشکل ریست شدن خودکار ADSL و internet و Wireless در مودم D-Link 2640U

در آغاز فعالیت meyzon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض رفع مشکل ریست شدن خودکار ADSL و internet و Wireless در مودم D-Link 2640U

سلام خدمت همه متخصصین و مهندسین فروم پی سی ورلد
    یکی دو روزه وایرلس مودمم خودکار دیسیبل میشه و چراغش خاموشه!
    گاهی هم چراغ DSL میپره که در نتیجه چراغ Internet رو هم خاموش میکنه و بعد چند دقیقه هردوش روشن میشه اماااا وایرلس کلا خاموش میمونه!!
    وارد تنظیمات مودم و قسمت وایرلس بیسیک میشم میبینم چک باکس Enable Wireless تیکش برداشته شده!!
    تیکش رو میزنم Save میکنم درست میشه ولی بعد چند مین باز قطع!
    امروز ظهر مودم رو یبار کلا با سوزن ریست کردم و دوباره کامل کانفیگ کردم تا اول شب باز اینجوری شد.
    یه اسکرین شات از قسمت تنظیمات بیسک وایرلسم ببنید اون پایینش هم یه تذکری با رنگ قرمز نوشته (اگه میتونید برام عامیانه تفسیرش کنید)

uupload.ir/files/ovy_untitled00.png

درضمن فکر نکنم مشکل از سمت سرویس دهنده ADSL باشه درسته قطع شدن اینترنت یا ADSL به اونا مربوطه ولی وایرلس که دیگه به شرکت سرویس دهنده مربوط نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ممکنه از اداپتور باشه ... این مشکلات معمولا سخت افزاری و نمیشه راحت گفت دقیقا مشکل چیه ...

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممکنه از اداپتور باشه ... این مشکلات معمولا سخت افزاری و نمیشه راحت گفت دقیقا مشکل چیه ...
    اگر جواب نداد باید ببریش تعمیرات مودم یا خدمات پس از فروش d-link ببینی می تونن کار کنند یا نه.
    مدلی که داری فکر کنم EOL شده و سرچ کردم فریم ور رسمی نتونستم از سایتش پیدا کنم.
    اگر می تونی توش را یک تمیز کاری کن ( شاید بیش از حد داغ می کنه این مشکل پیش میاد - گرچه زیاد امید بهت نمی تونم بدم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

قبل از هر کاری بعد از ریست و تنظیم مجدد حتما پسورد جدیدی برای ورود به تنظیمات مودم و همینطور وایفای انتخاب کنید.با توجه به شرح حال احتمال شیطنت همسایگان هست

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

قبل از هر کاری بعد از ریست و تنظیم مجدد حتما پسورد جدیدی برای ورود به تنظیمات مودم و همینطور وایفای انتخاب کنید.با توجه به شرح حال احتمال شیطنت همسایگان هست
    با شرح حالش بعید می دونم کار همسایگان باشهچون معمولا اینترنت مفتی استفاده می کنند و تنظیمات رو دست نمی زنند که مشخص نشه این کارو کردن ( و معمولا هم با مانیتور مصرف و لوگ کانکشن ها میشه ردش رو پیدا کرد.) + وقتی کانکشن وایلرلس رو ریست و غیر فعال کنه که دیگر نمی توانند استفاده کنند.
    بنظرم علائمش بیشتر به مودم های دارای باگ فریم ور، خرابی مموری فریم ور یا داغ شدن بیش از حد در مدت طولانی و صدمه می خوره تا هک شدن توسط همسایگان

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با شرح حالش بعید می دونم کار همسایگان باشهچون معمولا اینترنت مفتی استفاده می کنند و تنظیمات رو دست نمی زنند که مشخص نشه این کارو کردن ( و معمولا هم با مانیتور مصرف و لوگ کانکشن ها میشه ردش رو پیدا کرد.) + وقتی کانکشن وایلرلس رو ریست و غیر فعال کنه که دیگر نمی توانند استفاده کنند.
    بنظرم علائمش بیشتر به مودم های دارای باگ فریم ور، خرابی مموری فریم ور یا داغ شدن بیش از حد در مدت طولانی و صدمه می خوره تا هک شدن توسط همسایگان
    آدم مریض فراوانیش زیاد شده هدف اذیته نه مصرف . نمونش رو با همین وضعیت تو محل کار یکی از دوستان داشتم. برای همین گفتم قبل از هر کاری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام بر همه
    برای منم همچین مشکلی پیش اومده و می دونم مشکل از طرف مودم خودم هست(چون با مودم دیگه امتحان کردم درست بود)
    دقیقا بعد از مدتی استفاده، خود به خود کاملا خاموش می شود و سپس روشن میشه.قبلا فاصله زمانیش زیاد بود اما الان کلافم میکنه
    من هم dlink dsl-2640u را دارم.
    اگه کسی راه حلش رو میدونه بی زحمت راهنمایی کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام بر همه برای منم همچین مشکلی پیش اومده و می دونم مشکل از طرف مودم خودم هست(چون با مودم دیگه امتحان کردم درست بود) دقیقا بعد از مدتی استفاده، خود به خود کاملا خاموش می شود و سپس روشن میشه.قبلا فاصله زمانیش زیاد بود اما الان کلافم میکنه من هم dlink dsl-2640u را دارم. اگه کسی راه حلش رو میدونه بی زحمت راهنمایی کنه.
    سلام نخست يه آداپتور مرغوب يک آمپر به بالا بخريد يا پيدا کنيد و مودم رو دوباره تست کنيد. صدي نود اين مشکل مودم ها از نيم سوز شدن و کاهش آمپر خروجي آداپتور هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •