تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 38

نام تاپيک: مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه AF-Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ

سلام به همگی،
    خب بعد یه مدت خیلیی طولانی من دوباره اومدم تو فروم پی سی ورلد برای راهنمایی گرفتن در مورد خرید و بستن سیستم گیمینگ. خب یه چند تایی سوال دارم اول، اگه جواب بدین ممنون میشم:
    1. تقریبا چقد باید هزینه کنم که بتونم یه کیس گیمینگ خوب ببندم؟ ممکنه بپرسین منظورم از خوب چیه، خب منظورم سیستمیه که بازیای موجود رو بتونه با حداکثر تنظیمات حداقل 50-60 فریم بده (خیلی رویاپردازانه شد) و بازیای جدید رو تا چند سال ساپورت کنه چون این (احتمالا) اخرین سیستمیه که میخوام ببندم برا خودم.
    2.اصلا منطقیه یه همچین سیستمی ببندم؟ چون مثلا قطعه های جدید قیمتشون خیلی بالاس و نسبت به قیمتشون تغییر چندانی تو فریم نمیدن.

خب حالا موضوع اصلیمون اینه که: با بودجه 17 میلیونی چجور سیستمی میشه بست؟ و خب سیستمای پیشنهادیتون رو بنویسین. خب من از رو سیستم الانم مانیتور، مایس، کیبورد، HDD = Red 2TB 5400RPM و یه DVD-Writer دارم که این قطعاتو دیگه لازم ندارم بگیرم و میتونم تو بقیه قسمتا یکم بیشتر هزینه کنم.
    سیستم خودمم که اطلاعاتشو مینویسم ببینم کلا بخوام ردش کنم چند فروش میره:
    MB = ECS MCP6-1M-M3
    CPU = AMD Athlon II x4 635 2.9GHz
    RAM = 4GB
    GPU = AMD Radeon HD 7770 MSI Afterburner
    Power = 480W Green

دمتون گرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام به همگی،
    خب بعد یه مدت خیلیی طولانی من دوباره اومدم تو فروم پی سی ورلد برای راهنمایی گرفتن در مورد خرید و بستن سیستم گیمینگ. خب یه چند تایی سوال دارم اول، اگه جواب بدین ممنون میشم:
    1. تقریبا چقد باید هزینه کنم که بتونم یه کیس گیمینگ خوب ببندم؟ ممکنه بپرسین منظورم از خوب چیه، خب منظورم سیستمیه که بازیای موجود رو بتونه با حداکثر تنظیمات حداقل 50-60 فریم بده (خیلی رویاپردازانه شد) و بازیای جدید رو تا چند سال ساپورت کنه چون این (احتمالا) اخرین سیستمیه که میخوام ببندم برا خودم.
    2.اصلا منطقیه یه همچین سیستمی ببندم؟ چون مثلا قطعه های جدید قیمتشون خیلی بالاس و نسبت به قیمتشون تغییر چندانی تو فریم نمیدن.

خب حالا موضوع اصلیمون اینه که: با بودجه 17 میلیونی چجور سیستمی میشه بست؟ و خب سیستمای پیشنهادیتون رو بنویسین. خب من از رو سیستم الانم مانیتور، مایس، کیبورد، HDD = Red 2TB 5400RPM و یه DVD-Writer دارم که این قطعاتو دیگه لازم ندارم بگیرم و میتونم تو بقیه قسمتا یکم بیشتر هزینه کنم.
    سیستم خودمم که اطلاعاتشو مینویسم ببینم کلا بخوام ردش کنم چند فروش میره:
    MB = ECS MCP6-1M-M3
    CPU = AMD Athlon II x4 635 2.9GHz
    RAM = 4GB
    GPU = AMD Radeon HD 7770 MSI Afterburner
    Power = 480W Green

دمتون گرم
    سلام

بله با 17 تومن می شه سیستم خوب برای گیم خرید. البته انتظار زیادی نداشته باشید که سال های آینده هم جوابگو باشه. قیمت بعضی قطعات بی خودی بالاست مثل رم خوب DDR4 که از 1 تا 1.2 قیمت ماژول های 8 گیگش هست. یا گرافیک خوب که خودش بین 5 تا 10 در میاد. اگر فقط هدف گیمینگ باشه من پیشنهادم اینه که شما بیشتر مبلغ رو بذاری رو گرافیک و SSD. به جاش CPU پایین تر برداری.

اگر برای فروش سیستم حال حاضرت کمک خواستی بهم بگو.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کلا ترجیح میدم کیس آماده نگیرم، چون بستن کیس معمولا ارزون تر در میاد و ازونجایی که من 2 قطعه (حالا خیلی گرون نیستن ولی بازم بهتر از پول دوباره دادنه) دارم سیستم نسبتا بهتری میتونم ببندم (مثلا رم بیشتر) و مزیت اخر هم اینکه کیس کاستوم رو میشه بعدا ارتقا داد.

سلام

بله با 17 تومن می شه سیستم خوب برای گیم خرید. البته انتظار زیادی نداشته باشید که سال های آینده هم جوابگو باشه. قیمت بعضی قطعات بی خودی بالاست مثل رم خوب DDR4 که از 1 تا 1.2 قیمت ماژول های 8 گیگش هست. یا گرافیک خوب که خودش بین 5 تا 10 در میاد. اگر فقط هدف گیمینگ باشه من پیشنهادم اینه که شما بیشتر مبلغ رو بذاری رو گرافیک و SSD. به جاش CPU پایین تر برداری.

اگر برای فروش سیستم حال حاضرت کمک خواستی بهم بگو.
    خب بیشتر تصمیم اینه که تا جای ممکن مین بوردم نسل جدید باشه که بعدا برای آپگرید به مشکلی بر نخوره، و رم هم 1 کاناله 16 گیگ باشه که بعدا اگه خواستم دو کانالش کنم. مرسی از راهنماییات.
    نمیدونی تقریبا چند فروش میره سیستمم؟

دوستان سیستمای پیشنهادیتون لطفا 17-19 میلیون باشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

کلا ترجیح میدم کیس آماده نگیرم، چون بستن کیس معمولا ارزون تر در میاد و ازونجایی که من 2 قطعه (حالا خیلی گرون نیستن ولی بازم بهتر از پول دوباره دادنه) دارم سیستم نسبتا بهتری میتونم ببندم (مثلا رم بیشتر) و مزیت اخر هم اینکه کیس کاستوم رو میشه بعدا ارتقا داد.

خب بیشتر تصمیم اینه که تا جای ممکن مین بوردم نسل جدید باشه که بعدا برای آپگرید به مشکلی بر نخوره، و رم هم 1 کاناله 16 گیگ باشه که بعدا اگه خواستم دو کانالش کنم. مرسی از راهنماییات.
    نمیدونی تقریبا چند فروش میره سیستمم؟

دوستان سیستمای پیشنهادیتون لطفا 17-19 میلیون باشه.
    رم 1 کاناله 16 تو بازار احتمالا الان نباشه یا اگر باشه نایابه و قیمت به نسبت بالایی داره شاید حدود 200 تا 350 تومن از 2 تا 8 بیشتر دربیاد. من توصیه نمی کنم ولی شما مختارید. بعد می دونید به این فکر نباشید که بعدا ارتقا می دید. مثلا دو سال دیگه رم هایی که تو بازار هست فرکانس بیشتری خواهد داشت و با سیستم شما مچ نمی شه.

مین خوب الان ایسوس هست حدود 2.6 .

ارتقا بودجه به 19 تومن خیلی سنجیده بود.

سیستم تون شاید حدودا 400 تا 600 ارزش داشته باشه. من فقط قیمت همین چند قطعه رو می گم اگر چیزی اضافه داره مثل کیس، دی وی بی یا ..... خب قطعا بیشتر هم می شه.

باید ببینید قیمت روز بازار چند هست و خریدار تا چه حد راه میاد. الان ممکنه گرونتر هم بتونید بفروشید تا بعد عید.

الان منتظر پیشنهاد قطعات هستید؟ چه چیز هایی رو موجود دارید؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

رم 1 کاناله 16 تو بازار احتمالا الان نباشه یا اگر باشه نایابه و قیمت به نسبت بالایی داره شاید حدود 200 تا 350 تومن از 2 تا 8 بیشتر دربیاد. من توصیه نمی کنم ولی شما مختارید. بعد می دونید به این فکر نباشید که بعدا ارتقا می دید. مثلا دو سال دیگه رم هایی که تو بازار هست فرکانس بیشتری خواهد داشت و با سیستم شما مچ نمی شه.
    رم 16 یک کاناله با فرکانس 2800 تو دیجیکالا 1و900 گیر میاد، فرکانس 3200 هم 2و600... بیشتر منظورم اینه که همون مدل رم رو بذارم (اگه پیدا بشه).. بازم حرف شما منطقیه و اینکه کلا نمی خوام رم سیستمم از 16 کمتر باشه.

مین خوب الان ایسوس هست حدود 2.6 .

ارتقا بودجه به 19 تومن خیلی سنجیده بود.

سیستم تون شاید حدودا 400 تا 600 ارزش داشته باشه. من فقط قیمت همین چند قطعه رو می گم اگر چیزی اضافه داره مثل کیس، دی وی بی یا ..... خب قطعا بیشتر هم می شه.

باید ببینید قیمت روز بازار چند هست و خریدار تا چه حد راه میاد. الان ممکنه گرونتر هم بتونید بفروشید تا بعد عید.

الان منتظر پیشنهاد قطعات هستید؟ چه چیز هایی رو موجود دارید؟
    اره؛ HDD و DVD-Writer رو دارم. کیس هم دارم اما ترجیحم اینه که عوض شه چون مطمئن نیستم قطعه های جدید توش جا شن.
    Last edited by AF-Y; 19-02-2019 at 16:41.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

رم 16 یک کاناله با فرکانس 2800 تو دیجیکالا 1و900 گیر میاد، فرکانس 3200 هم 2و600... بیشتر منظورم اینه که همون مدل رم رو بذارم (اگه پیدا بشه).. بازم حرف شما منطقیه و اینکه کلا نمی خوام رم سیستمم از 16 کمتر باشه.

اره؛ HDD و DVD-Writer رو دارم. کیس هم دارم اما ترجیحم اینه که عوض شه چون مطمئن نیستم قطعه های جدید توش جا شن.
    بله. حتما فرکانس 3200 رو انتخاب کنید.

خب علاوه بر این هارد یه SSD خوب هم لازم دارید. DVD رایتر رو می تونید کلا حذف کنید یا اون رو هم ارتقا بدید خیلی هزینه ای نداره باز هم میل خودتونه. پس به قطعات بالا یه کیس هم اضافه می شه. درست می گید بعید هست گرافیک های بزرگ امروزی تو کیس شما جا بشه.

یه سیستم کولینگ خوب هم می خواید.

من یه سیستم براتون می نویسم در حدود همین قیمت خودتون تغییرات دلخواه رو بدید.

8. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

1

CPU: Ryzen7 2700X
    MB: Asus Tuf X470Plus Gaming
    Ram:16G 2400Mhz
    GPU:Msi 1070 TI Gaming
    SSD:KingStoneUV 500 480G
    PSU:Green 850OCPT
    فن cpu هم خودت یه چی بگو تو سایت اسمبل آنلاین شد 17.300 اگرم بر پایه ایتل میخوای 8700K نظرمه .گرافیکم میتونی صبر کنی تا 2060 بیاد ببینیم قیمتش چنده چون بنچمارکش که از 1070 بهتر بوده
    Last edited by Ahm4d_T; 19-02-2019 at 21:36.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام. مدل مانیتورتون رو میفرمایید؟
    بالای 60 فریم پشتیبانی میکنه؟ 1080 هستش؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. مدل مانیتورتون رو میفرمایید؟
    بالای 60 فریم پشتیبانی میکنه؟ 1080 هستش؟
    سلام مدل مانیتور LG 22MP58VQ هست که 1080 و 60 هرتزه، ینی نه

12. این کاربر از AF-Y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •