تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: سوال درباره دکل (BTS) سیم کارت همراه اول و سیم کارت ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خوب یه سوال دیگه. این دکل ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس در مخابرات محلمون گرفتم. اینا چیه رو دکل؟ و اینکه مخابرات تلفنش سیمی هست اصلا چه ربطی به این دکل داره و چرا این دکل با اون تجیزات هست تو محدوده حیاط مخابرات؟ به چه کار مخابرات میاد. کنجکاوم این سوال میپرسم

ببنید با شماره بهتون توضیح میدم

شماره یک سکتور هست و وظیفه اش پخش کردن سیگنال انتن های گوشیاس
    که سکتور های همراه اول و ساخت اریکسون هستند!
    دوم هم انتن ماکروویو هست و فرکانس بالا هست و gain بالا فرکانس های ۲۸ گیگاهرتزی بیشتر برای برقراری یک مرکز با مرکز دیگه هست
    بعضا به شبکه اون مرکز مخابراتی بستگی داره که ممکنه به عنوان پرایمری یا اولویت از اون برای ارتباط استفاده شه یا اگر فیبر نوری باشه مرکز مخابراتیتون به عنوان بک لینک هست
    که اگه یه زمان یه خط لوله گاز ترکید فیبر نوری کابلش به فنا رفت سریع بندازن خودشونو رو این قومبولی گنده و دیتا و تلفن و ... در دسترس باشه!
    سوم هم بک هال هستش و دکل های همراه اطراف ازش برای ارتباط و اینترنت و ... با این مرکز ارتباط برقرار میکنند
    چهارم هم RUU هستش و شمارو با نت تنها میذارم ک سرچ کنید و خودتون پیگیرش شید ک چی هست
    فقط در همین حد بگم ک RUU شما ک الان عکس دادید داره میگه ک همراه اول رو دکلی ک عکس دادید تک کریر هست 4G+ نیست 4G معمولی هست
    یادم رفت شماره گذاری کنم اون انتن های طوری شکل و دایره ای تون هم وایرلس هستن و انتن های پارابولیک هستن و یک رادیو پشتش انتن نصب میشه یا ممکل کلش یکی باشه احتمالا رو موج های 2.4 و 5GHZ که شرکت های خصوصی رو داره اینترنتشون رو تامین میکنه و ممکنه برای هر نهاد اداره جات یا isp باشه! و بیشتر برای اینترنت استفاده میشن!
    میکروتیک و تی پی لینک و یوبیکویتی و .... ازین تور وندور ها و تولید کننده ها زیاد هست و رو هر دکل اداره جات و ... فراون هست
    بیشتر کاربردش برای اینترنت هست
    Last edited by MMDFullHD; 11-03-2019 at 01:31.

2. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این عکس و دکل در مخابرات هست و من عکس گرفتم. الان چه ربطی به همراه اول داشت!!؟
    Last edited by 0reza666; 10-03-2019 at 11:52.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

این عکس و دکل در مخابرات هست و من عکس گرفتم. الان چه ربطی به همراه اول داشت!!؟

داداچ ر ی ی تو اون همه تایپی و دقیقه های ک من برات نوشتم رفت میدونستم این جمله رو میگی اصلا نمینوشتم برات

اون سکتور (شماره یک تو عکس) وظیفه اشو بهت توضیح دادم ک چی هست اون سکتور انتن موبایل هست!! روم ریپ بزن ک بگو این جمله رو تونستم بفهمم!!

مگه هر دکلی ک مخابرات میزنه نباید روش انتن موبایل نصب باشه!؟
    یا زیرساخت تو سمت غرب تهران ک دکل های بزرگ تر از این داره روش سکتور انتن موبایل همراه اول داره باید بگم چ ربطی به زیرساخت داره؟؟؟

اون سکتور وظیفه اش پخش انتن موبایل هست شماره یک رو عکسشو ببین و از دیگران هم بپرس فک نکنی دارم دروغ میگم هرچند داداش کمتر بزن ک چشات کور شده
    چون ی بنده خدایی هم قبل من بهت توضیح داد و تو نوشته اش نگاه کنی نوشته انتن BTS

الان خیلی از دکل ها تو تهران مشترک هستن مثلا تو منطقه ما رایتل اومده دکل زده ایرانسل تجهیزاتشو انداخته روش و مشترک کرده ک هزینه هاش کمتر شه! باید بگیم چ ربطی ب رایتل داره؟

بهرحال همراه اول اومده نقشه برداری کرده و با صلاحدید خودش اومده تجهیزاتشو اونجا دوست داشته نصب کرده!

یا اینطور بهت بگم الان ک همراه اول تو تهران فیبر مخابرات هست که داره نت و دیتا مشترکین رو میرسونه دستش باید بگیم چ ربطی به مخابرات داره؟ خودش مگه چلمنگه

با توجه به RUU ها هم که پشت سکتور ها نصب شده داره میگه که 4G معمولی هست ک میتونی خودت تست بکنی و نزدیک دکل شی و نت ات رو روشن کنی ببینی

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

برای کنجکاویت امروز رفتم مخابرات و پرسیدم بله حق کاملا با شماست و درست گفتین اون تجهیزات برای همراه اول است.

ولی لحن صحبت شما اصلا جالب نیست ندانستن و سوال پرسیدن که ایب نیست. موفق باشید

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برای کنجکاویت امروز رفتم مخابرات و پرسیدم بله حق کاملا با شماست و درست گفتین اون تجهیزات برای همراه اول است.

ولی لحن صحبت شما اصلا جالب نیست ندانستن و سوال پرسیدن که ایب نیست. موفق باشید
    اولن ک داداش من کنجکاو نبودم شما بودی پس کنجکاویم درسته!
    دومن بهت بار اول گفتم داداش گوش ندادی و ی جمله ای گفتی ک اون چند دقیقه ای ک تایپ کردم رو همشو خراب کردیحق بده هرکی دیگه هم بود ناراحت میشد
    سوم هم اینکه ایب درست نیست عیب درسته!
    چهارم اینکه من کلا لحن و صحبتم اینطوریه شما سعی کن خودتو با مردم وقف بدی
    و اینکه شمام همینطور موفق تر باشی
    Last edited by MMDFullHD; 22-06-2019 at 05:00.

8. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

خدا شفا بده :|

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

دوستان امکانش هس راجب نصب دکل همراه اول صحبت کنین؟ اینکه آیا به درخواست مشترک و به دلیل عدم آنتن دهی فورجی، میان دکل نصب کنن؟ مکانش چطور تعیین میشه؟ و اینکه ارتباطش چطوریه؟ کابلیه یا بی سیم؟ و تجهیزات کنار دکل برای چین دقیقا؟
    ممنون از همگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

با 9990یا195 صحبت کن ولی فک نکنم دکل بزنن فقط جهت انتن هارو به سمت خونه شما میچرخونن نزدیک ترین دکل به شما نصب دکل به همین سادگی نیس

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •