تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: چند سوال تخصصی در مورد سینمای خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 چند سوال تخصصی در مورد سینمای خانگی

سلام دوستان ، چند تا سوال دارم لطفا کسایی که حرفه ای هستن و یا تجربه دارن راهنمایی کنن ممنون میشم .
    اولیش ، یه دونه آمپلی فایر Vincent SV 129 دارم که میدونم قدیمیه ولی خوب باهاش حال میکنم ، و به عنوان سیستم تقویت کننده سینمای خونگیم ازش استفاده میکنم . که دو تا باید PSB Tower Alpha T1 بهش وصل ه . میدونم اینا هم قدیمی ان ولی خوب صدایی که باهاشون میشنوم (موقع ه تماشای فیلم) کاملا مطلوب ه و با توجه به قیمت ه فضایی لوازم حرفه ایی از این دست ، ترجیح میدم که هزینه نکنم فعلا واسه تعویص و یا ارتقاعشون . جواب ه کارم رو میدن . فقط مشکلی که دارم صدای این سیستم زمانی ه که مثلا تو خونه یه مراسمی چیزی هست و چهار تا آهنگ قراره پخش بشه ازشون . کابل هایی که واسه اتصال باند به آمپ و آمپ به لپتاپ (یا پلیر) استفاده کردم به نظرم استاندارده نمیگم خیلی شاخه ولی خوب استاندارده . خوبه. ولی از اونجایی که باندهایی که دارم اصطلاحا Base-reflex ه ، واسه پخش ه موزیک با صدای بلند و بیس ه قوی و اینا کلا مناسب نیست . حالا سوال ، اگر بخوام دو تا باند دیگه در حد ه 1.5 میلیون و نه بیشتر به این مجموعه اضافه کنم چی پیشنهاد میشه . طوری که هم به کیفیت ه صدا لطمه نزنه (چون کیفیت صدایی که زمان تماشای فیلم از این باند ها شنیده میشه فوق العادست از نظره من) و هم یه جورایی مکمل باشه وقت هایی که قراره موزیک پخش بشه باهاش. این یه سوال .

سوال ه دوم ، من یه سینمای خانگی Jbl مدل DSC 500 دارم ولی ناقص ه . یعنی آمپلی فایر و ساب ووفرش (که داخل یه باکس ه ) و پخش کننده ی دی وی دیش رو دارم ولی باند های کوچولویی که بهش میگن سوراند رو گم کردم یعنی تو آتلیه ام بوده یه زمانی ، یه شب دزد اومد بود فقط طفلکی همه رو وقت نکرده بود ببره فقط 5 تا باند کوچیک هاش رو برده بود .
    حالا پنج تا باند با کلی مکافات پیدا کردم که هم سایزشون مثل ه اوناست و هم کیفیتشون (از باند jbl باز شده) , و فقط باکسش رو ندارم و میخوام بدم بسازن. و از اونجای که نمیتونم بدم مثل ه مدل ه اصلیش بسارن (چون پلاستیکی بود) کلا ذهنم درگیر ه اینه که باکس هایی که میسازم چه سایزی باشن . توشون فوم بزارم یا نه. و البته یه چیز دیگه . میخوام به چای پنج تا دو تا بسازم و پنج تا باند رو تو دو تا باکس چوبی یه خرده بزرگتر جاساز کنم (که البته داخلش هم جدا سازی میشه با همون فیبر فشره ) ولی اندازه مناسبش رو نمیدونم که چه سایزی بدم بسازن. عکس تمام ه اینا رو هم گذاشتم این زیر.

این آمپلی فایر ه

این باند ها

این هم سومیش JBL

ممنون از راهنماییتون پیشاپیش
    Last edited by bahramn983; 16-02-2019 at 11:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •