تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 71 اولاول ... 3541424344454647484955 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

از مودم خودم میتونم استفاده کنم برای سرویس زیتل ؟؟

مدل مودم
    مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سرعت اینترنت در این روزها خیلی کم شده.گاهی حتی به زیر 1 مگابیت می رسه.در کل خیلی نوسان داره.برای شمام اینطوریه؟
    سرعت نیومده پایین. شما از کاربر تازه وارد به کاربر ثابت تبدیل شدید و شرکت دیگه وظیفه نداره به شما اینترنت سرعت بالا بده
    حالاحالاها مونده شما اینارو بشناسین

3. این کاربر از miraj.jerediah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مدل مودم

بله مودم داخل خونه شما در سرویس زیتل فقط نقش روتر رو داره

5. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

مدل مودم
    نه قربان. مودم ADSL نمي تونه کار LTE رو انجام بده. بعد از سوييچ کردن به LTE تنها مي تونيد از پورتها و وايرلسش براي توسعه شبکه تون استفاده کنيد. براي سرويس اصلي اپراتورهاي LTE بايد حتما مودم LTE بگيريد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

نه قربان. مودم ADSL نمي تونه کار LTE رو انجام بده. بعد از سوييچ کردن به LTE تنها مي تونيد از پورتها و وايرلسش براي توسعه شبکه تون استفاده کنيد. براي سرويس اصلي اپراتورهاي LTE بايد حتما مودم LTE بگيريد.
    خود مودم بیرونی lte هست دیگه
    منظور من اون مودمی هست که تو خونه نصب میشه ( مودم داخلی )

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

خود مودم بیرونی lte هست دیگه
    منظور من اون مودمی هست که تو خونه نصب میشه ( مودم داخلی )
    جمله تون کمي گنگه. اگر منظورتون اينه که مودم LTE بيروني رو داريد، بله، از مودم ADSL مي تونيد توي خونه براي توسعه استفاده کنيد، ولي فقط بخش سوييچ و اکسس پوينتش رو

يعني پورت تلفنش و طبيعتا مودمش به درد شما نخواهد خورد و به همين دليل نقش روتر ميان مودم LTE و ايستگاه هاي کاربري رو هم بازي نخواهد کرد.

يک کابل شبکه از مودم پشت بوم به يکي از پورتهاي اين وصل مي کنيد و با غيرفعال کردنDHCP، سرويس وايرلس و سه تا پورت شبکه خواهيد داشت.

9. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سرعت نیومده پایین. شما از کاربر تازه وارد به کاربر ثابت تبدیل شدید و شرکت دیگه وظیفه نداره به شما اینترنت سرعت بالا بده
    حالاحالاها مونده شما اینارو بشناسین
    نمیدونم.ایشالا که اینجوری که شما میگید نباشه. اگه اینجوری باشه که دیگه همه چی تمومه. نه از شرکت ADSL خیر دیدیم نه از اینا
    البته الان یکم سرعت بهتر شده و تا 30 بالا میره.حس میکنم این کمبود سرعت بخاطر دکل بی تی اس باشه که نزدیک خونه زدن و ماله همراه اول هست. چون اگه راه بیوفته فکر میکنم روی اینترنت من خیلی تاثیر گذار باشه و نویز بندازه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

میدونم. سخته.
    دکل همراه اول اصلا مربوط نمیشه به TD یعنی بانداش کلا فرق داره. اگه بخواد نویز بندازه دقت کنید بعضی دکلا هستن کل سه تا شرکت بعضا مبین نتم روی BTS دارن پس باید اونا سرعتش کم باشه؟ خب اینطور نیست.. حالا امروز یوزرای دکل شما کمتر شده سرعت بهتره ولی روزای دیگه با کمبود پهنای باند روبه رو میشن. شرکت مال رایتله دیگه اونم وضعش معلومه.
    شما اگه توئیترم یه نگا بندازی شبیه خودت زیاد پیدا میکنی. البته نه اون بندگان خدایی که تازه تو دام اینا افتادن و خود شرکت ریتوئیت میکنه حال اونارو بعدا میپرسیم.
    یه مثال جالب بود یادم نیس واس کدوم شرکت بود میگفت تعهد ما بعد از خرید تازه شروع میشه. مال اینا بعد خرید دیگه تموم میشه
    Last edited by miraj.jerediah; 26-11-2020 at 21:37.

12. 2 کاربر از miraj.jerediah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

14. 2 کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

میدونم. سخته.
    دکل همراه اول اصلا مربوط نمیشه به TD یعنی بانداش کلا فرق داره. اگه بخواد نویز بندازه دقت کنید بعضی دکلا هستن کل سه تا شرکت بعضا مبین نتم روی BTS دارن پس باید اونا سرعتش کم باشه؟ خب اینطور نیست.. حالا امروز یوزرای دکل شما کمتر شده سرعت بهتره ولی روزای دیگه با کمبود پهنای باند روبه رو میشن. شرکت مال رایتله دیگه اونم وضعش معلومه.
    شما اگه توئیترم یه نگا بندازی شبیه خودت زیاد پیدا میکنی. البته نه اون بندگان خدایی که تازه تو دام اینا افتادن و خود شرکت ریتوئیت میکنه حال اونارو بعدا میپرسیم.
    یه مثال جالب بود یادم نیس واس کدوم شرکت بود میگفت تعهد ما بعد از خرید تازه شروع میشه. مال اینا بعد خرید دیگه تموم میشه
    اره متاسفانه همه شرکت ها همین هستن. اصلا تو ایران چیزی به اسم گارانت یو پشتیبانی مسخره بازیه و خنده داره. نه تو این شرکت. بلکه هر شرکتی همینه در هر زمینه ای
    خنده داره قضیه اونجاییه که بعضی از مغازه ها خودشونو نماینده مثلا اپل در ایران میدونن
    در مورد این موضوع متاسفانه کاری از دست ما برنمیاد و مجبوریم با همین شرکت های درپیت بسوزیم و بسازیم

16. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •