تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 71 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

زیاد من تخصص فنی ندارم بابت این مسئله
    من خودم هم dlink n150 دارم
    همtplink n150
    هم dlink n300
    بهترین مدل رو نصاب گفت همون n300 هستش
    کلی بخش فروش به من گفت مودمی مناسبه که چند تا ورودی و خروجی لن داشته باشه که بتونند از آنتن به مودم ورودی بگیرند تا با وای فای شیر بشه

2. این کاربر از shayan1390 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

این مدل از دی لینک که شما گفتید، مودم روتر هست نه اکسس پوینت. درسته؟

سوال دومم اینکه من الان از مودم روتر ADSL که دارم نمیشه برای اینکار استفاده کرد؟
    طبق گفته دوستانی که استفاده کردن اگر مودم ADSL شما قابلیت روتر هم داشته باشه اکثرا جواب شما رو میده و نیازی نیست از یه اکسس پوینت استفاده کنید،

در ضمن یک نکته مهم رو بنده عرض کنم : من از شرکت پرسیدم که کارشناس نصب چه اکسس پوینتی همراهشون هست اگر مودم بنده جواب نده گفت مدل : "اکسس پوینت لینکسیس مدل EA4500" که البته قیمت رو حدود 650 گفت هست و تو این تاریخ که من دارم این پست رو میزارم همین کالا رو دیجیکالا 500 گذاشته برای فروش.

4. 3 کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

این مدل از دی لینک که شما گفتید، مودم روتر هست نه اکسس پوینت. درسته؟

سوال دومم اینکه من الان از مودم روتر ADSL که دارم نمیشه برای اینکار استفاده کرد؟
    راجع به سوال دومتون احتمال بسیار زیاد میشه
    نصاب زیتل موقع نصب، وارد تنظیمات مودم adsl شما میشه اونجا اول dhcp server خاموش می کنه و بعد برای پورت lan مودم ip خاصی تعریف میکنه، این ip با مودم خارجی زیتل یکی هست، و بعد از اون با زدن سیم مودم خارجی به پورت lan مودم شما اینترنت share میکنه تو فضای خانه رو همون حالت مودم این کار میکنه و حتی مودم به روتر تبدیل نمیکنه
    اینکه میگن تعداد پورت lan هم زیاد باشه به این دلیله که یکیشو خود زیتل استفاده میکنه و می خواد برای شما هم پورت خالی بمونه
    یه روش دیگه هم اینه که خود شما مودمت از طریق تنظیماتش به روتر تبدیل کنی و سیم مودم خارجی وصل کنی به پورت
    Wan که در حالت روتر شدن به وجود میاد، خود مودم یه پورت lan به پورت wan تبدیل میکنه، و بدون کار خاص دیگه ایه
    اینترنت share کنی تو خونه
    رو مودم های ۷-۸ ساله هم من دیدم نصب میکنن با این روش ها
    Last edited by chiti; 09-04-2020 at 19:37.

6. 4 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

الان یک ماهی میشه که برای من سرعت نصف شده.
    صبح تا ظهر سرعت فیکس روی 40مگ هست. از ساعت 5 میاد روی 20 تا 15 مگ. دوباره ساعت 1-2 شب سرعت نرمال میشه.
    تا ماه پیش سر شب راحت از یوتیوب 4k کلیپ می دیدم ولی الان...
    با شرکت تماس گرفتم یه سری چرت و پرت گفت که پرامتر های شبکه اومده پایین احتمالا مودم جابجا شده :|
    و گفتند حضوری میان ولی فعلا خبری نشده.

8. 3 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببین این چیزی که شما میگی عادی به خدا
    من الان دو ماه 24 ساعت حتی 3 صبحم با نت فن اوا تست میکردم بالاتر از 1 مگ نمیداد
    الان سرعت 20 مگ تو پیک میده خداییی یعنی نعمت
    ولی باز نسبت به شرکت های بی در و پیکر دیگه
    این یکم بهتره
    بهانه نویز نمیاره حداقل

10. 2 کاربر از shayan1390 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

ببین این چیزی که شما میگی عادی به خدا
    من الان دو ماه 24 ساعت حتی 3 صبحم با نت فن اوا تست میکردم بالاتر از 1 مگ نمیداد
    الان سرعت 20 مگ تو پیک میده خداییی یعنی نعمت
    ولی باز نسبت به شرکت های بی در و پیکر دیگه
    این یکم بهتره
    بهانه نویز نمیاره حداقل
    بحث اینکه هزینه کمی هم برای این سرویس نمی کنیم.
    بهار98 برای شرکت ازشون نت گرفتیم حتی سرعت رو محدود هم نکرده بودن. زیر 100مگ نمی اومد. چند ماه بعد روی 50مگ فیکس کردن.

12. این کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

راجع به سوال دومتون احتمال بسیار زیاد میشه
    نصاب زیتل موقع نصب، وارد تنظیمات مودم adsl شما میشه اونجا اول dhcp server خاموش می کنه و بعد برای پورت lan مودم ip خاصی تعریف میکنه، این ip با مودم خارجی زیتل یکی هست، و بعد از اون با زدن سیم مودم خارجی به پورت lan مودم شما اینترنت share میکنه تو فضای خانه رو همون حالت مودم این کار میکنه و حتی مودم به روتر تبدیل نمیکنه
    اینکه میگن تعداد پورت lan هم زیاد باشه به این دلیله که یکیشو خود زیتل استفاده میکنه و می خواد برای شما هم پورت خالی بمونه
    یه روش دیگه هم اینه که خود شما مودمت از طریق تنظیماتش به روتر تبدیل کنی و سیم مودم خارجی وصل کنی به پورت
    Wan که در حالت روتر شدن به وجود میاد، خود مودم یه پورت lan به پورت wan تبدیل میکنه، و بدون کار خاص دیگه ایه
    اینترنت share کنی تو خونه
    رو مودم های ۷-۸ ساله هم من دیدم نصب میکنن با این روش ها
    مودم من اینه. فکر میکنم که این مودم پارسال خریداری شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چهارتا پورت لن هم داره. این روتر هم برای اتاق خودم دارمم که از قابلیت Repeater استفاده میکنم که سیگنال مودم قوی تر برسه به کامپیوتر:
    کد:
    فقط این مواردی که گفتید رو به نصاب زیتل بگم خودش مودم رو تنظیم میکنه یا خودم باید اینکارو انجام بدم؟
    درهر صورت امیدوارم با همینا کارم راه بیوفته چون دیگه پول بابت روتر ندارم
    ضمن اینکه روتر لینکسیس که دوستمون معرفی کردم خیلی خوبه. من قدیم یه مودم روترش مدل WAG320N داشتم.خیلی هم خوب بود اما خوب خیلی گرونه
    با توجه به شرایط و لوکیشینی که سایر دوستان داشتن و در لبه مرز آنتن دهی شرکت داشتن و اینترنت داشتن، امیدوارم که برای منم جواب بده و بتونم ازش استفاده کنم
    Last edited by sms11; 10-04-2020 at 10:40.

14. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بحث اینکه هزینه کمی هم برای این سرویس نمی کنیم.
    بهار98 برای شرکت ازشون نت گرفتیم حتی سرعت رو محدود هم نکرده بودن. زیر 100مگ نمی اومد. چند ماه بعد روی 50مگ فیکس کردن.
    عزیز
    من ماهی همینقدر دارم بابت اینترنت ADSL خرج میکنم اما داشتن سرعت 16 مگابیت (بالاترم نمیخوام) برامون شده آرزو

به شرکت های PAP هم زنگ میزنی میگی اینترنتتون داغونه میگه جهنم، ناراحتی سرویستو جمع کن
    فکر نکنی این شرکت بهتر از اون یکیه. با تقریب خوبی همشون لنگه همدیگه ان. فقط اسمش فرق میکنه

16. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

مودم من اینه. فکر میکنم که این مودم پارسال خریداری شده
    کد:
    چهارتا پورت لن هم داره. این روتر هم برای اتاق خودم دارمم که از قابلیت Repeater استفاده میکنم که سیگنال مودم قوی تر برسه به کامپیوتر:
    کد:
    فقط این مواردی که گفتید رو به نصاب زیتل بگم خودش مودم رو تنظیم میکنه یا خودم باید اینکارو انجام بدم؟
    درهر صورت امیدوارم با همینا کارم راه بیوفته چون دیگه پول بابت روتر ندارم
    ضمن اینکه روتر لینکسیس که دوستمون معرفی کردم خیلی خوبه. من قدیم یه مودم روترش مدل WAG320N داشتم.خیلی هم خوب بود اما خوب خیلی گرونه
    با توجه به شرایط و لوکیشینی که سایر دوستان داشتن و در لبه مرز آنتن دهی شرکت داشتن و اینترنت داشتن، امیدوارم که برای منم جواب بده و بتونم ازش استفاده کنم
    اره با این مودمی که داری صد درصد میشه
    برای من اینجوری شد که موقع نصب،روی مودم لینکسیس wag120n که اول داشتم، خود مودم نمی زاشت با روش اول وصل کنه و مودم برد تو فاز روتر و نصب کرد( سرعت 40 تحویل داد) بعد اخرش وقت زیاد اورد دوباره با مودم ور رفت و تونست با روش اول که گفتم وصل کنه و دیگه کارشم تموم شد و رفت
    وقتی رفت من خودم حس کردم که سرعت افت کرد و هرچی اسپید تست میزدم سرعت بین 20 تا 25 بود که دیگه خودم با روش دوم وصل کردم و سرعت اومد نزدیک 40، سر همین فک کنم با روش دوم نصب کنی بهتر باشه
    خودش موقع نصب با روش اول وصل میکنه خواستی بگو با روش دوم نصب کنه
    کلا روش اولم ازش بپرسی خودش کامل بهت یاد میده که اگه خواستی بین این روشا عوض کنی خودت بتونی
    Last edited by chiti; 10-04-2020 at 12:14.

18. 3 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

با سلام،
    دوستانی که اشتراک زیتل دارند، اگر تونستن و امکانش رو داشتن از محل قرارگیری مودم زیتل خودشون عکس بفرستن ممنون میشم، ( حالا در پشت بام ، تراس و....)

20. این کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •