تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 71 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ممنون از شما،
    متاسفانه در حال حاضر مودم ADSL ندارم و باید تهیه کنم، دو سوال دیگه از شما داشتم :
    اول ینکه تو دانلود شب میانگین سرعت شما همین هست یا افت شدید داره؟ چون برای مبین نت اگر از طرح شبانه هم استفاده بشه سرعت با IDM نهایت 500 کیلوبایت هست،
    و دوم اینکه الان مودمی که شما دارید استفاده میکنید چی هست و آیا برد خوبی برای جایی که دارید استفاده میکنید داره؟
    واقعیت جگ نکردم سرعت رو در طول شب ولی مثل مبین نت نیست که طرح شبانه داشته باشه و سرعت محدود کنه، منم بدلیل اینکه تو استفاده بقیه تاثیر نزاره شبا میزارم ولی خب طبق تجربه می تونم بگم که یه سری یه فایل 40 گیگی از ساعت 3 تا 7 صبح که میزارم دانلود کرده بود و منم شبا و از ساعت 12 به بعد افتی ندیدم بعضا که اسپید تست زدم ساعت 1 و 2 هم سرعت بالای 30 بود سرور خارجی
    اگر مودم adsl ندارید همون روتر (اکسس پوینت) هم تهیه بکنید با قیمت کمتر نسبت به مودم می تونید باهاش وصل شید به نت، من خودم روتر تی پی لینک archer c 1200 دارم (نمی دونم الان گیر میاد یا نه شبیه مدل archer c7 عه تقریبا همون کارایی ) دو یاندست و سه انته که فضایی که من دارم در حدود 150 متر رو هر دو باندش کامل پوشش میده بدون افت

2. این کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

برای همچین کاربردی مودم DSL اصلا لازم ندارید بهترین گزینه روتر وایرلس و بسته به بزرگی فضای نیاز به پوشش، اکسس پوینت اضافه هست. Archer C7 روتر خیلی خوبی هست با اینکه الان قدیمی شده اما با قیمتهای تخیلی الان طرف روترهای بهتر نمیشه رفت دیجی کالا هم داره فکر کنم شده 1 میلیون و 300 و خوبیش اینه که همه فیرم ورهای مثل DDWRT و .... ازش پشتیبانی میکنن و قدرت پرداش خوبی هم داره و برد Wifi هم خوبه. سعی کنید ورژن سخت افزار بالاتر رو پیدا کنید آخریش 5 هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

20 روز از درخواست من گذشت همچنان منتظر تماس بخش نصب هستم
    سرویس سه ماهه خواستم ولی خبری نیست گویا

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

به زیتل و پتیاک زنگ زدم میگه منطقه شما جزو پوشش ما نیست (خداروشکر)

فقط زیتل گفتن که توی سایت ثبت نام کنم و هروقت تحت پوشش قرار گرفتین بهتون زنگ میزنیم اما جایی رو سایت پیدا نکردم که بتونم ثبت نام کنم

نه adsl خوبی داریم نه این شرکتا سرویس میدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان کسی موقع ثبت سرویس کد هدیه خواست به من پیغام بده تا سرویسشو با تخفیف بگیره برای بار اول
    کد معرف به من تخفیف میده کد هدیه به شما
    اینو سایت ریتل راجع به کد هدیه نوشته

“شما می‌توانید کد هدیه یک بار مصرف خود را به دوستانتان بدهید تا آنان برای خرید سرویس زی‌تل، برابر با 50٪ مبلغ ماهیانه سرویس خریداری شده (تا سقف 150 هزار تومان) تخفیف بگیرند.”

پ.ن: فکر کنم تعدادش نامحدوده چون هر بار یه کد جدید میده تو سایت
    Last edited by chiti; 01-04-2020 at 19:24.

7. 5 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

دوستان کسی موقع ثبت سرویس کد هدیه خواست به من پیغام بده تا سرویسشو با تخفیف بگیره برای بار اول
    کد معرف به من تخفیف میده کد هدیه به شما
    اینو سایت ریتل راجع به کد هدیه نوشته

“شما می‌توانید کد هدیه یک بار مصرف خود را به دوستانتان بدهید تا آنان برای خرید سرویس زی‌تل، برابر با 50٪ مبلغ ماهیانه سرویس خریداری شده (تا سقف 150 هزار تومان) تخفیف بگیرند.”

سلام دوست عزیز،
    اگر هنوز کد رو دارید و کسی استفاده نکرده ممنون میشم برای من ارسال بفرمایید،

9. این کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

تو این مدت که اکثر isp ها سرعت ها رو پایین آورده بودن، به جرات میتونم بگم زیتل با همون کیفیت به کار خودش ادامه داد بدون هیچ عذر و بهانه ای برای کاربرها.

حقیقت "اولین" باره که واقعا خجالت زده میشم از بابت سرویس دهی یه مجموعه... از بس بقیه بد عمل کردن همیشه حالا ان شاء الله که همین روند پایدار باشه و به سرنوشت بقیه دچار نشن این عزیزان.

خسته نباشید میگم به تک تک کارکنان این مجموعه. دست مریزاد

11. 4 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

تو این مدت که اکثر isp ها سرعت ها رو پایین آورده بودن، به جرات میتونم بگم زیتل با همون کیفیت به کار خودش ادامه داد بدون هیچ عذر و بهانه ای برای کاربرها.

حقیقت "اولین" باره که واقعا خجالت زده میشم از بابت سرویس دهی یه مجموعه... از بس بقیه بد عمل کردن همیشه حالا ان شاء الله که همین روند پایدار باشه و به سرنوشت بقیه دچار نشن این عزیزان.

خسته نباشید میگم به تک تک کارکنان این مجموعه. دست مریزاد
    شکر خدا سرعت شما خوبه
    ولی متاسفانه شرایط برای همه یکسان نیست

13. 3 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

شکر خدا سرعت شما خوبه
    ولی متاسفانه شرایط برای همه یکسان نیست

البته یه چیز رو هم بگم. واقعا دکل به دکل ـشون متفاوته این قضیه!

یعنی من شده بارها به آنتنی وصل شدم که پارامتر های کیفی بهتری هم داشت تو پنل، ولی سرعت حدود 800 کیلوبایت بود! که باید بعدش بر فرض چندین بار مودم رو ریستارت میکردم از پنل بلکه به اون سل مد نظر متصل شه.

واقعا تراکم ترافیک ـشون منطقه به منطقه و حتی ساعت به ساعت متفاوته! ولی چیزی که من از این مجموعه دیدم، نظم ـی هست که تو کارشون وجود داره و اگر میگن ترافیک شبکه گاها از کنترل خارج میشه، "در حال حاضر" راست میگن واقعا و از توان ـشون خارج هست!

پ.ن: یه زمانی هست که شما میبینی واقعا مجموعه دوندگی داره و به مشتری ـش "احترام" میذاره. خب من مصرف کننده با این که مجبور نیستم ولی طی مشکلات ـی که ممکنه پیش بیاد براشون، راه میام به راحتی و نمیرم سراغ ارائه دهنده دیگه!
    یه زمانی هم هست میبینی مثل این isp های adsl ما، کارشناس ـش به وضوح داره دروغ تحویل ـت میده و حتی مشکل رو پاس میده سمت شما! اون زمان در لحظه میگم تخلیه انجام شه چون اصلا مجبور نیستم تحمل کنم! دیگه تو این 12 سال از پارس آفلاین و شاتل و آسیاتک و کوفت و زهرمار تا وایمکس مبین نت و ایرانسل و بعد نت ثابت این مجموعه ها رو من استفاده کردم و دیدم که یکی افتضاح تر از دیگری بودن!
    و خب برای من تنها چیزی که اهمیت داره صداقت اون مجموعه هست و لا غیر.

باز هم میگم، "در حال حاضر" به مجموعه زیتل "تا حد زیادی" اطمینان دارم و چند تا از دوستان خودم رو هم حتی وادار کردم از زیتل سرویس بگیرن و شکر خدا فعلا راضی هستن. ولی اگر روزی، همین مجموعه سیاست های دیگر isp ها رو در قبال مشتری در پیش بگیره بدون اندکی درنگ میرم سراغ یه ارائه دهنده دیگه...
    Last edited by mobile-1199; 03-04-2020 at 23:49.

15. 3 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان داشتم سرچ میکردم اتفاقی یه چیزی تو نت دیدم گفتم شاید بدرد بخوره .سایتی هست به اسم صبانت که ظاهرا فقط اسمش رو یدک میکشه و فکر نکنم صیانت اصلی باشه چون اون فقط adsl ارایه میده .این سایت ادعا کرده روی td اینترنت نامحدود میده که قیمتش همون قیمت زیتل هست و اینطور که خودش نوشته بدون منصفانه هست و میشه ترابایتی دانلود کرد و گفته مودم بیرونی داره که به صورت امانی میده و نصبش هم رایگانه .به نظر شما راسته یا کلاهبرداریه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •