تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 71 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

داره خودمونی میشه NIMA_e2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان اکسس پوینت تا قیمت 700 -800 تومن برای این شرکت چی پیشنهاد میدید؟

- - - Updated - - -
    اگه یکم دیگه هزینه کنید روتر Asus RT-1200G پلاس گزینه خوبی است . دوبانده است و 128 مگ رم داره

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

تو تویتر zitel برید
    همه راضین از خریدشون
    ما ک جز پوشش نیستیم ولی خیلی مشتاقم ی روزی سرویس بگیرم

تو تویتر همه اسپید تست گذاشتن همه مشتریاش هم راضی بودن ی ناراضی نداره
    فقط مشخصات باندش معلوم نیس
    ظاهرا هم تو البرز و تهران فقط محوز بهره برداری دارن
    اسپید تست ها هم ک دیگ ترکوندن
    واقعا مخابرات با تانومای اشغالیش ک گرون ترم هست نامحدود نیست و پشتیبانی ضعیف تری هم داره
    ارزشش خریدششو بیشتر میکنه

3. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

توی روز مشکل شدید کمبود پهنای باند داره این شرکت که سرعت نصف میشه. علاوه براین هم مشکل تایم اوت 30 ثانیه ای توی هر 30-40 دقیقه که عملا غیر قابل استفاده برای بازی کردن هست. در کل نکته مثبتش همون نامحدود بودنش هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه itsmemeysam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

توی روز مشکل شدید کمبود پهنای باند داره این شرکت که سرعت نصف میشه. علاوه براین هم مشکل تایم اوت 30 ثانیه ای توی هر 30-40 دقیقه که عملا غیر قابل استفاده برای بازی کردن هست. در کل نکته مثبتش همون نامحدود بودنش هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وقتی نامحذوذ هست همه میریزن یا فیلم استریم میبینن یا همش دانلود میکنن این باعث میشه شبکه دچار افت بشه کسی هم که 150داره ماهی میده بایدم یکسره استفاده کنه

7. این کاربر از itsmemeysam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

وقتی نامحذوذ هست همه میریزن یا فیلم استریم میبینن یا همش دانلود میکنن این باعث میشه شبکه دچار افت بشه کسی هم که 150داره ماهی میده بایدم یکسره استفاده کنه
    داداش پول میده نت خوب بخره استریم کنه قرار نیست پهنا کم بیاره
    اگر کم میاره و افت سرعت پیدا میکنه بهتر مشترکینشو کمتر کنه و بفکر سود بیشتر نباشه

سود بیشتر رو کسی میکنه که مشتری کم اما دائم داشته باشه همه راضی باشن
    نه بیا شونصدتا مشتری داشته باشه همگی اوضاعشون داغون و 1ماه مهمون این شرکت بمونن

9. 3 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان من الان دو ماهه كه مشترك اينترنت زيتل هستم چون خودم از اين فروم با اين شركت اشنا شدم گفتم تجربياتم براتون بنويسم شايد كه كمكي كرده باشم به كسايي كه مي خوان از اين شركت اينترنت بگيرند
    اول از همه كه فرايند ثبت نام و نصبش خيلي راحت انجام شد من پنجشنبه در خواست دادم و گفتن كه براي نصب يا شنبه عصر مياند يا يكشنبه صبح كه من يكشنبه صبح رو انتخاب كردم نصبش كاملا رايگان بود حتي هزينه مانند كابل رو هم از من نگرفتند و در حدود ٣ ساعت طول كشيد و اگه مودم adsl داشته باشين كه با تغييراتي كه در مودم ميدن مي تونيد با همون مودم وصل شيد به اينترنت حتي بدون روتر كردن مودمتون
    در زمان نصب به دليل فاصله بسيار نزديك تا انتن شركت زيتل (در حدود ٣٠ متر) سرعت تا ٨٠ ميرسيد كه البته چون من سرويس خانگي گرفتم سرعتم روي ٤٠ محدود هستش
    اما خود سرويس تو اين مدتي كه زيتل داشتم بسيار راضي ام ازش سرعت دانلود تو اسپيد تست با سرور داخلي اكثر موارد نزديك ٤٠ هستش و كمترين اسپيد تستي كه من داشتم سرعتي در حدود ٢٨ بود سرعت اپلود من هم به صورت ميانگين بين ٦ تا ٨ هستش كه خود كارشناس نصبشون گفت كه از مشتركاي ديگه كمتره سرعت اپلودت (بايد در حدود ١٠ باشه) اسپيد تستي هم كه از سروري هاي فرانكفورت و لندن هم گرفتم عدداي كه بدسته اومده همين حدود بوده و حدود يك تا دو مگ كمتر بوده
    براي دوستايي كه بازي ميكنند پينگ من از ٤.٢.٢.٤ به طور ميانگين ١٠٨ هستش ( مين ٩٠ و ماكس ١٢٨) و از ٨.٨.٨.٨ هم حدودا همين مقداره با همين مين و ماكس
    سرعت دانلود من با idm هم از سروراي داخلي در حدود ٤.٥ تا ٥.٥ هستش كه بعضي وقتا تا ٧ و بعضا ٩ هم ميره (در حد چند ثانيه) و از اون طرف هم تا ٤ مياد ولي اكثر مواقع بين ٤.٥ تا ٥.٥ هستش ( مولتي كانكشن) در حالت تك كانكشن هم بين ٤ تا ٥.٥ هستش سرعت دانلود و باهاش ميشه به راحتي تو يوتوب فيلم 4k نگاه كرد بدون ذره اي مكس ( البته با داشتن چيز شكن خوب) و يا استريم هاي توييچ با كمترين تاخير با حداكثر كيفيتي كه استريم داره ديد
    راجع به قطعي سرويسم بگم كه تو اين مدت بعضا ٣-٤ بار به مدت ١-٢ دقيقه قطع شده كه بار اخر رو تماس گرفتم پشتيباني كه گفتند وصله ولي اگه باز مشكلي پيش اومد حتما تماس بگيرم چون همين قطعي هم نبايد باشه و يكبار هم به دليل اختلال سراسري جي پي اس خيلي سرعت كم بود چندين ساعت كه درست شد
    از پشتيبانيشم خيلي راضي ام حتي گزينه اي داره كه اگر دوست نداريد در صف بيستيد كليد فلان رو بزنيد خودمون باهاتون تماس ميگيريم
    نامحدودشم كاملا واقعي من اين مدت همه ي فيلم هايي كه مي خواستم رو 4k دانلود كردم و يا لايو ديدم و همه ي برنامه ها و بازي ها رو اپديت كردم اصلا هم اتفاقي نيوفتاده
    يكي از دوستان راجع به كمبود پهناي باند گفته بودن با اينكه منطقه ما طوري هست كه مشتركين اداري بيشتري داره تا خانگي (طبق گفته كارشناس نصب) ولي من ظهر ها هم كمبود سرعتي احساس نكردم شايدم من متوجه نشدم البته امروز قبل نوشتن اين متن هم اسپيد تست گرفتم و هم دانلود كردم تو ساعت هايي مختلف ظهر كه سرعت حدود ٤٠ بود در همشون
    اينا تجربيات من بود باز دوستان اگه سوالي داشتن بپرسند اگه بتونم حتما جواب ميدم
    Last edited by chiti; 01-08-2019 at 15:17.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ناموصا ی مشتی در بیاد بره تنظمات مودمش ببینه رو چ باندی داره td میده !!!

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

يكي از دوستان راجع به كمبود پهناي باند گفته بودن با اينكه منطقه ما طوري هست كه مشتركين اداري بيشتري داره تا خانگي (طبق گفته كارشناس نصب) ولي من ظهر ها هم كمبود سرعتي احساس نكردم شايدم من متوجه نشدم البته امروز قبل نوشتن اين متن هم اسپيد تست گرفتم و هم دانلود كردم تو ساعت هايي مختلف ظهر كه سرعت حدود ٤٠ بود در همشون
    من هم تو منطقه ای هستم که اداری به شدت زیاده و پشتیبانی گفت چون آنتنی که من وصل میشم اکثرا پلن اداری خریداری کردن و سرعتشون باز هست توی روز به خاطر ترافیک زیادی که مصرف میکنن آنتن مجبور میشه سرعت رو محدود کنه.

ناموصا ی مشتی در بیاد بره تنظمات مودمش ببینه رو چ باندی داره td میده !!!
    باند 42(3500) استفاده میکنه مثل ایرانسل و مبین نت.
    سیم کارت هم توی tf-i60 آنلاک شده هم انداختم که پارامتر هاش جالب نبود و سرعت حداکثر 20 تا بیشتر نمیشد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من هم تو منطقه ای هستم که اداری به شدت زیاده و پشتیبانی گفت چون آنتنی که من وصل میشم اکثرا پلن اداری خریداری کردن و سرعتشون باز هست توی روز به خاطر ترافیک زیادی که مصرف میکنن آنتن مجبور میشه سرعت رو محدود کنه.

باند 42(3500) استفاده میکنه مثل ایرانسل و مبین نت.
    سیم کارت هم توی tf-i60 آنلاک شده هم انداختم که پارامتر هاش جالب نبود و سرعت حداکثر 20 تا بیشتر نمیشد.
    مودمش چه مدلیه ؟
    همون مدل Yeacomm P11 هست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

15. این کاربر از mahdyshr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مودمش چه مدلیه ؟
    همون مدل Yeacomm P11 هست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    رفیقمون داره میگ باند 42 داره میده شرکت
    پس مودم yeacomm نی چون فک نکنم باند 42 رو ساپورت کنه
    یا اگرم همین مودم باشه پس زیتل نباید رو 42 سرویس بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •