تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 71 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام - با گوشی منظورتون از کدوم شرکت هست؟ مصرفتون چه قدره؟ مودمهای زایتل همه بیرونی هستند - در کل مگر اینکه مصرفتون خیلی خیلی بالاست از زایتل بگذرید - ولی اینم بگم که سرعت 4g گوشی یه شرکت دیگه هیچ ربطی به سرعت td-lte شرکت دیگه نداره حتی 4g و td-lte یه شرکت هم (مثل ایرانسل) ربطی به هم ندارن
    چون فاصله‌ام از مرکز مخابراتی زیاد هست با adsl نهایتا 6 مگ کشش دارم. میخواستم زیتل بگیرم اما دیشب با سیم‌کارت ایرانسل و گوشی 4g (نه 4.5g) میانگین سرعتم همان حدودی بود که با سیم مسی دریافت میکنم ( 6مگ).
    سوال کردم ببینم ایا مودم خارجی زیتل بیان نصب کنن امکان داره سرعت 16 الی 20 دریافت کنم یا خیر با توضیحات بالا

2. این کاربر از sina1112 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

چون فاصله‌ام از مرکز مخابراتی زیاد هست با adsl نهایتا 6 مگ کشش دارم. میخواستم زیتل بگیرم اما دیشب با سیم‌کارت ایرانسل و گوشی 4g (نه 4.5g) میانگین سرعتم همان حدودی بود که با سیم مسی دریافت میکنم ( 6مگ).
    سوال کردم ببینم ایا مودم خارجی زیتل بیان نصب کنن امکان داره سرعت 16 الی 20 دریافت کنم یا خیر با توضیحات بالا
    امکان اینکه با td-lte همچین سرعتی بگیرین زیاده - به نظرم یه مودم مبین نت و ایرانسل td-lte امتحان کنید - اونا هم مودم خارجی دارن - درکل فقط باید امتحان کنید - در ضمن اگر مشکل خط نویز نباشه و فاصله از مرکز مخابراتی باشه VDSL هم آپشن بسیار خوبیه الانم راحت میدن بهتر از اون تانوما(فیبر نوری ) هست که بست به شانستونه منطقه مخابراتی بده یا نه اما VDSL تو تهران وقم تقریبا سراسری شده
    Last edited by tigertronica; 09-05-2020 at 20:50.

4. 2 کاربر از tigertronica بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام - با گوشی منظورتون از کدوم شرکت هست؟ مصرفتون چه قدره؟ مودمهای زایتل همه بیرونی هستند - در کل مگر اینکه مصرفتون خیلی خیلی بالاست از زایتل بگذرید - ولی اینم بگم که سرعت 4g گوشی یه شرکت دیگه هیچ ربطی به سرعت td-lte شرکت دیگه نداره حتی 4g و td-lte یه شرکت هم (مثل ایرانسل) ربطی به هم ندارن
    اتفاقا برعکس اگه مصرفوت از نظر حجم بالاست میارزه وگرنه با vdsl خیلی سرعته بهتری میگیرید و نوسان و پینگ کمتری خواهید داشت
    من در ماه بالای ۱ ترا گرفتم از زیتل (البته با تورنت دانلود)

اگه میخوای خیالت از حجم راحت باشه زیتل خوبه
    ولی بدون که سرعتش نوسان داره ولی اکثره ساعتا روز بالای ۲۰ مگابیت (نه بایت) بر ثانیه هست.
    vdsl شاتل اگه بیاد سرعتش بالای ۵۰ مگابیت هست چون vdsl۲+ هست و مخابرات هم از ۲۰ تا ۵۰ مگابیت هست چون vdsl2 (بدون پلاس)

6. 3 کاربر از rezad1393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اتفاقا برعکس اگه مصرفوت از نظر حجم بالاست میارزه وگرنه با vdsl خیلی سرعته بهتری میگیرید و نوسان و پینگ کمتری خواهید داشت
    من در ماه بالای ۱ ترا گرفتم از زیتل (البته با تورنت دانلود)

اگه میخوای خیالت از حجم راحت باشه زیتل خوبه
    ولی بدون که سرعتش نوسان داره ولی اکثره ساعتا روز بالای ۲۰ مگابیت (نه بایت) بر ثانیه هست.
    vdsl شاتل اگه بیاد سرعتش بالای ۵۰ مگابیت هست چون vdsl۲+ هست و مخابرات هم از ۲۰ تا ۵۰ مگابیت هست چون vdsl2 (بدون پلاس)
    f
    برعکس ؟ خب منم همینو گفتم که - گفتم از زایتل بگذرید مگر اینکه مصرف خیلی بالاس

8. این کاربر از tigertronica بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

?? جوابه من به این بود
    مگر رو اگر خوندم

10. 3 کاربر از rezad1393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان پينگ زيتل براي بازي انلاين چطوره؟

12. این کاربر از kasra2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

پینگش بد نیست ولی استیبل نیست بالا پایین زیاد میشه که بدرد بازی نمیخوره!

14. 4 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

هیچ نوع سرویس وایرلسی برای بازی کردن توصیه نمیشه. همه نوسان دارند که یعنی سرطان برای بازی آنلاین

16. 3 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تجربه من از این شرکت به اینصورت بود که پس از دو ماه از درخواست سرویس برای نصب اومدن و نصاب توی 200 متر پشت بام فقط یک نقطه رو چک کرد و با اینکه وسط مناطق تحت پوشش هستم (مرزداران-تهران) به آنتن وصل نشد و نصاب با شرکت تماس گرفت و بعد رفت!؟!

18. 2 کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من دیگه زیتل رو توصیه نمیکنم
    چند ماه اول خوب بود ولی الان که دارم این رو تایپ میکنم سرعتم (حتا برای سایتهای داخلی) زیره ۱۰۰۰Kb/s هست یعنی حدود ۱۰۰KB/s

این موضوع در شب از ساعت ۷ ۸ به بعد خیلی پیش میاد و تا ۲ شب ادامه داره. این سرویس واقعا مشترکه سرعتون با بقیه و وقتی تعداد مشترکا که آنلاینن زیاد میشه سرعت بشدت پایین میاد. من اوایل که سمت خونه ما اومده بود گرفتن (میدون نور قدیم) ولی حالا دیگه توصیه نمیکنم به کاربر عادی.

برای بازی هم اصلن و ابدن پیشنهاد نمیکنم. هم قطعی داره هم پینگش استیبل نیست و هم چون مشترکه اگه سرعتونپایین بیاد اونوقت کافیه یکی توخونه هم زمان با بازی شما حتی یک صفحه وب باز کنه.

فقط بدرد کسی میخوره که حجم بالا مصرف کنه وسرعت استیبل براش مهم نباشه.

شرکتش برای سرعت اصلا جواب گو نیست. فقط اینو میگه

آقای 1399/03/16
    دوباره سرعت من پایین آمده و شماره تلفن شما هم میگه در شبکه موجود نیست این چه وضعه شه.

واحد فنی1399/03/16
    با سلام و احترام با توجه به ترافیک لحظه ای در شبکه، مشکل پیش آمده به همین دلیل است. خواهشمند است طی ساعات آینده تست و بررسی انجام دهید. با تشکر-پشتیبانی فنی

آقای 1399/03/16
    چرا تلفن شما جواب نمیده؟ و این موضوع سرعت فقط امروز نیست

• واحد فنی1399/03/16
      با سلام و احترام برای برقراری تماس می توانید با شماره 1739 و یا 02141598888 تماس حاصل بفرمایید. در رابطه با موضوع سرعت، با توجه به وضعیت پارامترهای رادیویی، تنها مورد درباره کندی میزان ترافیک بالای لحظه ای در شبکه است. در مورد همیشگی بودن این مشکل، در بازه 3 روزه، ترافیک مصرفی چشم گیری بر روی سرویس شما مشاهده می شود که نشان از افزایش سرعت در سایر ساعات شبانه روز است.در نتیجه در ساعات آینده سرعت افزایش خواهد یافت. با تشکر-پشتیبانی فنی

20. 3 کاربر از rezad1393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •