تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 71 اولاول ... 2026272829303132333440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 704

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    چندروزی بود راجع به زیتل شنیده بودم ، کل صفحات این تاپیک رو هم خوندم ، ولی گویا اصلا چیز با ثباتی نیست و تنها مزیتش همون نامحدود بودنشه.
    وسوسه شده بودم تست کنم ولی از خیرش گذشتم فعلا.
    یه نکته هم بد نیست بگم.برای دوستانی که صرفا میخوان بازی آنلاین کنن ، Point to Point هم خیلی خوبه.
    من اینترنت Point To Point داشتم قبلا از شاتل که سرعتش باز بود ، ولی سرعتش رو محدود کرد روی حداکثر 16 که دیگه به درد نمیخورد.
    مهاجرت کردم به آسیاتک و از آسیاتک point to point گرفتم.تعرفه هاش در سایت خودشون در قسمت وایرلس اشتراکی هست. برای ماهی 10 گیگ 30 هزار تومانه (ارزانترین حالت ممکن) که گیگ باکس و ... میشه روش اعمال کرد.
    چند تا نکته بسیار خوب داره.
    اول اینکه اجباری به تهیه تجهیزات از خودشون نیست.میتونید رادیو بخرید خودتون.من تجهیزاتی که داشتم رو استفاده کردم.
    یه نکته خیلی جالب تر اینکه خودم نصب کردم! و گفتم نصاب نمیخوام! در سایتشون خرید کردم ، یوزرنیم و پسورد را گرفتم و خودم رادیو رو تنظیم کردم!(البته لازمه اش این هست که اولا بتونید خودتون رادیو تنظیم کنید ، و دوما اینکه بدونید پاپ سایت کجاست که البته پیدا کردنش بسیار بسیار سادس.اگر کسی خواست بعدا بگه بهش میگم چطور جهتش رو پیدا کنه)
    فکر نمیکنم هیچ شرکتی همچین چیزی رو قبول کنه! با رادیوی UBNT M5 ، میکروتیک LHG5 و میکروتیک sxt5 که داشتم خودم ، تست کردم.در حال حاضر هم با sxt5 که ضعیف تر از دوتای دیگس بهش وصلم و به نظرم کافیه.
    و نکته سوم اینکه میتونید یه رادیو هم بخرید بدید به آسیاتک ، روی پاپ سایت به سمت شما قرارش میده و عملا پوینت تو پوینت واقعی دارید با سرعت آپلود و دانلود فیکس 50 مگابیت.
    من اینکار رو نکردم و فقط با رادیوی خودم وصل شدم به پاپ سایت ، ولی برای دوستم این کار رو کردیم و 2 تا رادیوی میکروتیک LHG5 خریدیم ، یکیش رو پشت بام نصب شد و دیگری روی دکل آسیاتک یه سمت پشت بام منزل دوست من! هیچ هزینه ای هم بابت اینکه رادیوی شما اونجاست و ... اضافی نمیگیرند.
    مهم ترین نکته این سرویس ثبات بسیار بسیار بالای اونه. (همینطور سرعت آپلودش که خب خیلی خوبه.)
    2 3 تا تست هم گرفتم که زیر میذارم. ضمن اینکه الان بیش از یک سال (20 ماه) هست که دارم این سرویس رو ، و در طول این مدت سرعتش نوسان نداشته.پینگ هم همینطور.
    سرعت های زیر رو میشه با تیون کردن رادیو یکمی هم بیشتر کرد ولی خب کافیه برام. (با رادیوی نه چندان قوی sxt5 وصلم - فاصله ام با دکل هم 1.3 کیلومتره)
    خلاصه که اگر برای گیم میخواید یا اونقدر مصرف وحشتناک بالایی ندارید ولی ثبات براتون مهم تره ، به این مورد هم فکر کنید بد نیس.

- کانکشن مولتی داخلی

-کانکشن single داخلی

-خارجی

این هم وضعیت پینگ 8.8.8.8 :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    CCQ سرویس هم با توجه به فاصله 1.3 کیلومتری از دکل همیشه روی 95 به بالاس.
    البته ip استاتیک هم میدن و مشکلی ندارن. البته من این سرویس رو برای بازی و یه سری کارای خاص فقط استفاده میکنم.
    گرچه هیچ وقت هیچ سرویسی برای 2 نفر در 2 جای مختلف یکسان نیست و یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید ، ولی خب گفتم بد نیست بدونید همچین چیزی با همچین کیفیتی هم هست (خودم و 3 نفر از دوستان که استفاده میکنیم ازش همه کیفیت به همین صورته).
    دوست عزیز انوخت پینگ عملی شما در سرورهای اروپا و امریکا چند هست ایا اصلا لگی دارید و این سرویس فقط در تهرانه؟

2. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farzad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

دوست عزیز انوخت پینگ عملی شما در سرورهای اروپا و امریکا چند هست ایا اصلا لگی دارید و این سرویس فقط در تهرانه؟
    اگر سرور خاصی مدنظر شما هست بگید پینگش رو بگیرم براتون.پینگ اروپا رو درد تست پست بالا میتونید ببینید.(معمولا بین 60 تا 110 بسته به موقعیت سرور)
    این هم الان گرفتم ، سرور AT&T در شهر واشنگتن آمریکا:

لگ خیر تا حالا نداشتم.در بازی Rainbow Six پینگ من 60 تا 70 هست و هیچ لگی هم ندیدم تا حالا.
    سرویس در تهران نیست فقط (من هم در کرج دارم استفاده میکنم الان). خیلی شهر ها داره.تهران و کرج و ارومیه و ... .

4. 3 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اگر سرور خاصی مدنظر شما هست بگید پینگش رو بگیرم براتون.پینگ اروپا رو درد تست پست بالا میتونید ببینید.(معمولا بین 60 تا 110 بسته به موقعیت سرور)
    این هم الان گرفتم ، سرور AT&T در شهر واشنگتن آمریکا:

لگ خیر تا حالا نداشتم.در بازی Rainbow Six پینگ من 60 تا 70 هست و هیچ لگی هم ندیدم تا حالا.
    سرویس در تهران نیست فقط (من هم در کرج دارم استفاده میکنم الان). خیلی شهر ها داره.تهران و کرج و ارومیه و ... .
    سرور خاصی مد نظر نیست مثلا اگه پابجی یا همین رینبو یا فورتنایت یا کال او رو با سروهای نیویورک بزنین علامت هایی که میاد در بازی ها که کانکشنتون ضعیفه ایا میاد؟ یا لگی با این سرورها ( اگر با وی پی وصل بشید ) هست یا با دورترین نقطه مثل کالیفرنیا

6. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

سرور خاصی مد نظر نیست مثلا اگه پابجی یا همین رینبو یا فورتنایت یا کال او رو با سروهای نیویورک بزنین علامت هایی که میاد در بازی ها که کانکشنتون ضعیفه ایا میاد؟ یا لگی با این سرورها ( اگر با وی پی وصل بشید ) هست یا با دورترین نقطه مثل کالیفرنیا
    در فیفا علامت کانکشن ضعیف نمیاد
    بقیه رو به جز رینبو من بازی نکردم که در رینبو خیر علامت ضعیف بودن نمیاد
    من تا حالا لگی تجربه نکردم‌
    وی پی هم برای بازی تست نکردم به جز راکت لیگ که اکی بوده
    ولی صد در صد به کیفیت وی‌پی هم مربوطه

8. 2 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

در فیفا علامت کانکشن ضعیف نمیاد
    بقیه رو به جز رینبو من بازی نکردم که در رینبو خیر علامت ضعیف بودن نمیاد
    من تا حالا لگی تجربه نکردم‌
    وی پی هم برای بازی تست نکردم به جز راکت لیگ که اکی بوده
    ولی صد در صد به کیفیت وی‌پی هم مربوطه
    سرویس های پوینت تو پوینت واقعا خوبن و یکی از بهترینا واسه بازی
    جدیدا هم که پتیاک داره نامحدود میده با همون قیمت زیتل با سرعت بین ۵ تا ۵۰
    فقط من یه سوالی از شما داشتم اینکه همیشه سرعتتون رو همین حدوده یا که افت هم داره حالا چه بعضی ساعتا یا بعضی روزا و اینکه تو بارون و برف و اینا مشکل پیدا نمی کنه ؟

10. 4 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

فقط من یه سوالی از شما داشتم اینکه همیشه سرعتتون رو همین حدوده یا که افت هم داره حالا چه بعضی ساعتا یا بعضی روزا و اینکه تو بارون و برف و اینا مشکل پیدا نمی کنه ؟
    همیشه همین بوده از ابتدا و برف و بارون و ... هم هیچ تاثیری روش نداشته تا الآن

12. 3 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ولی مناطق تحت پوشش رو نزده ؟

14. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

این زیتل من روز به روز داره آب میره!
    این تست سرویس از سرور Fast.com
    که مال نتفلیکس هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از سرویس Nperf
    از سرور آنگلستان لندن

اینم speed test بازم سرور انگلیس

پس زیاد فکر نکنید همچین چیز خاصیه!
    اوایل مودم سیگنال بهتری داشت سرعت هم بالای ۲۵ بود الان دیگه نه
    از پشتیبانی هم اومدن کاری از پیش نبردن گفتند همین هست آخرش
    مشخص که مشکل پهنای باند دارن.
    الان با Fast.com تست گرفتم به زور 15مگ رسید.
    دیشب هم سرعت همین حدودا بود تا ساعت 11 که درست شد.
    برای اولین بار دیشب مشکل قطع و وصلی هم داشتم.
    تو این هفته دو بار تماس گرفتم گفتن بخاطر بیماری نیرو کم دارن که بفرستن منزل.
    مودم هم چند وقت هست سیگنال ضعیف تر میگیره و با ریست درست نمیشه.
    چند روز دیگه اشتراک این ماه هم تموم میشه خودشون زنگ می زنن از خجالتشون در میام.

16. 3 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

سلام،
    از دوستان کسی با سرویس نامحدود شرکت پتیاک کار کرده؟
    اگر استفاده کرده و آشنایی داره بنظرش زیتل بهتر هست یا پتیاک؟

18. این کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من 16 مگ دارم از پتیاک بد نیست ... منتهی بالاجبار دارم چون کیفیت خطم خوب نیست...ptp بدی که داره اینه که اب و هوا روش خیلی تاثیر داره و بخاطر همین هم پایداری نت کابلی رو نداره .... 400 گیگ هم حجم ماهانه ...
      محتوای مخفی: تست 
    Last edited by 4amin; 13-04-2020 at 19:26.

20. 4 کاربر از 4amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. Miladran

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •