تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 71 اولاول ... 81415161718192021222868 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

همون طور که بالاتر گفتم ، کاهش سرعت واقعا عمد ـی نیست و شرکت داره تمام تلاشش رو میکنه که بهترین کیفیت رو ارائه بده به همین خاطر من قبل از قضاوت کلی ، ترجیح دادم تا ازشون سرویس تهیه کنم و شخصا مطلع بشم از صحت گفته های دوستان .

بالاتر برگشتم گفتم که اگر دوستان مشکل سرعت دارن ، مودم رو خاموش و روشن کنن چند بار تا حل بشه موضوع ! اون موقع حدس زده بودم که سر هر بار خاموش و روشن شدن ، مودم به یه دکل متفاوت متصل میشه ! که الان برای خود من هم محرز شد این مطلب ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد خاموش و روشن شدن ، توی تصاویر کاملا مشخصه که پارامتر های کیفیت تغییر کرده ! در تصویر سمت چپ که SINR چیزی حدود 13 هست ، من سرعتم روی 3.5 مگ ثابته ! ولی در تصویر سمت چپ که این مقدار به 2 رسیده و حتی cell id هم متفاوت شده ، سرعت تا 2 مگابایت کاهش داشته ...

با توجه به این که مودم 4G هست و فقط باند ـی که روش سرویس میگیره متفاوته ، به نظرم دوستان میتونن همزمان
    که با کامپیوتر داخل پنل هستن ، مودم رو کمی جا به جا کنن و این مقادیر کیفیت رو هم بررسی کنن تا بهترین نتیجه براشون حاصل شه .
    شما کلا نحوه کار این مودم و سرویس رو اشتباه متوجه شدی. این که با خاموش روشن کردن سرعت تغییر میکنه به خاطر تغییر سل هست و شلوغی و خلوتی اون سل. حالا این مودم ها به صورت اتوماتیک باید به بهترین سیگنالی که میگیرن متصل بشن. الان همین 2 تا عکسی که شما گذاشتی تفاوت پارامتری زیادی هست بینشون با اینکه جفتشون روی یک آنتن قرار دارن. کلا مودم نباید به اونی که پارامترش بد هست وصل بشه.
    مشکل اصلی این شرکت کمبود پهنای باند سراسری هست. حالا شما 1000 بار خاموش روشن کن بازم تغییری توی سرعت نمیکنه وقتی به همون سل وصل بشی. خیلی وقت ها خودشون میان شما رو روی اون سلی که پارامتر ها بهتر هست لاک میکنن که دیگه با خاموش روشن کردن سل تغییر نکنه. شما میتونی درخواست بدی بگی رو همین سلی که پارامتر بهتر میگیری لاک کنن مودم رو که دیگه با خاموش روشن کردن پارامتر هات پایین نیاد.
    این داستان خاموش روشن کردن برای تکنولوژی td-lte کلا غلط هست و مودم باید همیشه به بهترین سیگنال وصل بشه و ازونجایی که این مودم باگ زیاد داره همیشه به بهترین سیگنال وصل نمیشه و مجبور میشن دستی خودشون لاک کنن.
    مودم رو هم خودتون جا به جا نکنید. کارشناس بگید بیاد جا به جا کنه چون اون نقشه آنتن ها رو داره راحت میتونه سیگنال خوبی رو پیدا کنه.
    اگه حس مي كنين مشكل نرم افزاريه مي خواي با پشتيباني تماس بگيرين تا مودم بيروني براتون اپديت كنن شايد بهتر شد البته يهو بعد اپديت سرعتتون خيلي كم نشه و كلا پشيمون شين ( ماله من بعد اپديت ورژنش ٤٥ عه قبلش چك نكردم چند بود)
    ورژنی که فعلا روی مودم کاربرای معمولی میزنن همین 45 هست. ورژن بالاتر فعلا برای تستر هاشون فقط میزنن که تست کنن باگ ها رو گزارش بدن.

----------------------------------------------------------------------------------
    دسترسی به مودم به صورت admin هم برای این مودم تعریف شده که وقتی شما به صورت admin وارد مودم بشید قابلیت های خیلی بیشتری رو ارائه میده از جمله تغییر سل و لاک و آنلاک کردن سل به راحتی.
    Last edited by hotman1234; 15-11-2019 at 12:51.

2. 3 کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

شما کلا نحوه کار این مودم و سرویس رو اشتباه متوجه شدی. این که با خاموش روشن کردن سرعت تغییر میکنه به خاطر تغییر سل هست و شلوغی و خلوتی اون سل. حالا این مودم ها به صورت اتوماتیک باید به بهترین سیگنالی که میگیرن متصل بشن. الان همین 2 تا عکسی که شما گذاشتی تفاوت پارامتری زیادی هست بینشون با اینکه جفتشون روی یک آنتن قرار دارن. کلا مودم نباید به اونی که پارامترش بد هست وصل بشه.
    مشکل اصلی این شرکت کمبود پهنای باند سراسری هست. حالا شما 1000 بار خاموش روشن کن بازم تغییری توی سرعت نمیکنه وقتی به همون سل وصل بشی. خیلی وقت ها خودشون میان شما رو روی اون سلی که پارامتر ها بهتر هست لاک میکنن که دیگه با خاموش روشن کردن سل تغییر نکنه. شما میتونی درخواست بدی بگی رو همین سلی که پارامتر بهتر میگیری لاک کنن مودم رو که دیگه با خاموش روشن کردن پارامتر هات پایین نیاد.
    این داستان خاموش روشن کردن برای تکنولوژی td-lte کلا غلط هست و مودم باید همیشه به بهترین سیگنال وصل بشه و ازونجایی که این مودم باگ زیاد داره همیشه به بهترین سیگنال وصل نمیشه و مجبور میشن دستی خودشون لاک کنن.
    مودم رو هم خودتون جا به جا نکنید. کارشناس بگید بیاد جا به جا کنه چون اون نقشه آنتن ها رو داره راحت میتونه سیگنال خوبی رو پیدا کنه.

ورژنی که فعلا روی مودم کاربرای معمولی میزنن همین 45 هست. ورژن بالاتر فعلا برای تستر هاشون فقط میزنن که تست کنن باگ ها رو گزارش بدن.

----------------------------------------------------------------------------------
    دسترسی به مودم به صورت admin هم برای این مودم تعریف شده که وقتی شما به صورت admin وارد مودم بشید قابلیت های خیلی بیشتری رو ارائه میده از جمله تغییر سل و لاک و آنلاک کردن سل به راحتی.

من هم همین رو گفتم دیگه اخوی ! فقط جای کلمه "سل" از دکل استفاده کردم !! حالا چون روی 3500 نت میگیره "نحوه کار مودم و سرویس" کلا متفاوت میشه ؟! دیگه بنده اولین روزم نیست که td-lte گرفتم ... حالا من تصورم این بود که این دو تا سل هر کدوم روی دو تا دکل متفاوت قرار دارن ، که شما گفتید هر دو متعلق به یک دکل هستن ، آن چنان چیز پیچیده ای نیست که ! D:

بعد ، با جا به جا کردنش هم که مطلب خاصی پیش نمیاد ! حالا کارشناس نقشه انتن ها رو داره ، یه نفر دیگه میاد با سعی و خطا بهترین پارامتر ها رو پیدا میکنه ...

فقط الان انتهای صحبت تون ، گفتید پنل ادمین هم تعریف شده ! این تغییر cell به صورت دستی یعنی به این راحتی انجام پذیره ؟ اون وقت دسترسی به این پنل به چه صورته ؟ یوزر و پسورد خاصی داره که از کارشناسشون بتونم بگیرم ؟

4. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من هم همین رو گفتم دیگه اخوی ! فقط جای کلمه "سل" از دکل استفاده کردم !! حالا چون روی 3500 نت میگیره "نحوه کار مودم و سرویس" کلا متفاوت میشه ؟! دیگه بنده اولین روزم نیست که td-lte گرفتم ... حالا من تصورم این بود که این دو تا سل هر کدوم روی دو تا دکل متفاوت قرار دارن ، که شما گفتید هر دو متعلق به یک دکل هستن ، آن چنان چیز پیچیده ای نیست که ! D:

بعد ، با جا به جا کردنش هم که مطلب خاصی پیش نمیاد ! حالا کارشناس نقشه انتن ها رو داره ، یه نفر دیگه میاد با سعی و خطا بهترین پارامتر ها رو پیدا میکنه ...

فقط الان انتهای صحبت تون ، گفتید پنل ادمین هم تعریف شده ! این تغییر cell به صورت دستی یعنی به این راحتی انجام پذیره ؟ اون وقت دسترسی به این پنل به چه صورته ؟ یوزر و پسورد خاصی داره که از کارشناسشون بتونم بگیرم ؟
    بنده هم نگفتم چیز پیچیده ای وجود داره. گفتم کلا برای این سرویس اون خاموش روشن کردن مودم اشتباه هست چون خود مودم همیشه باید به بهترین سیگنالی که میگیره وصل بشه و وقتی با هر خاموش روشن کردن به سل متفاوت وصل میشه مشکل از مودم هست و باید بگید براتون لاک کنن روی سلی که پارامتر و سرعت بهتری داره.
    برای جا به جا کردن هم مطلب خاصی قرار نیست پیش بیاد فقط وقتی کارشناس میاد خیلی راحت تر و سریع تر میشه سیگنال خوب رو پیدا کرد.
    اون پنل ادمین هم به کاربران داده نمیشه و مخصوص کارشناسان نصب خودشون هست و دسترسی رو به هیچ عنوان به کاربر نمیدن. شما اگه بخواید سل لاک کنید باید به خودشون بگید که خود پشتیبانی فنی که جواب شما رو میدن هم اجازه ندارن و به واحد رادیو ارجاع داده میشه.

6. 3 کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

نت زیتل هم قطعه از دیروز؟

8. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

نت زیتل هم قطعه از دیروز؟
    اینترنت کل کشور مختل شده

10. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه نکته خیلی مهم، روتر وایرلس خیلی خوب باید داشته باشید یا اینکه لن وصل بشید.
    تو سرعت و کیفیت خیلی تاثیر داره

12. این کاربر از LoveLIfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

عجب شرکت پر روییه چقدر خندیدم بش

توی این گیری و قطعی که همراه خارج از دسترس بود. میخواستم از اینها بگیرم خوب فرم را پر کردم برای اشتراک یک ماه و زنگ هم زدم که اعلام کنم فرم را پر کردم و ای پی استاتیک هم میخوام و میخرم گفت حله و امید به فردا که خبری ازشون نشد و خودم مجددا زنگ زدم گفت دیگه یکماه نمیدیم ! بعد گفت قیمت مودم ودیعه هم زیاد شده! بعد گفت ای پی استاتیک هم نمیدیم!
    گفتم ۲۴ ساعت پیش همه اینها بود که؟!
    ۲۴ ساعته همه چی برعکس شده؟!
    گفت اره و سیاست ما فلان شده و خیلی تقاضا داریم و....بوی پول زیاد شده....

بله ماهی و آب گل آلود زیاد شده . گفتم نه و فرم منو حذف کنید و بای.
    شب فاکتور ارسال کرده و زنگ زد برای هماهنگی پرداخت و انجام.
    گفتم صبح حرف زدم و انصراف ! حالا مگه ول می‌کرد (همزمان همراه هم وصل شده بود) باز هم ادامه داشت! میگفتم ای پی استاتیک میخوام میگفت یک سرویسی داریم ۵۰ مگ آن داره، گفتم گرونه، بعد گفت یک سرویسی داریم ۲۰ مگ آن داره، گفتم سرعت کمه و همون ۴۰ رو میخوام گفت این نداره،
    میبینید که.
    شرکت خوبی به نظر میرسید یک روزه این همه تغییر و فریب
    همراه وصل شد و ما هم راحت شدیم.

14. 7 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

شرکت سمجی هست هان
    تاکنون دو بار زنگ زدند تا جلب رضایت بکنند. حالا واقعا ۲۴ ساعت روی ۴۰ مگه؟! اینجا که نظرات دوستان را میخونم تایید نمی کنند و خیلی بدتر هم گفتند.
    به نظرم گرونه.
    پول بدی بعد ۴۰ نباشه به درد نمیخوره.

16. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من 6 7 ماه پیش زنگ زدم IP به خونگی نمیدادن برای همین بی خیال شدم این یکی جدید نیست اما یک ماه ندن و .. جالبه حتما فقط دنبال مشتری پول دارن

18. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این اپراتور تمامی آنتن هاش Outdoor هست هنوز؟
    اگر بله موقع تحویل و تست نصاب اجازه نصب انتن پشت پنچره رو میده؟
    و سوال اخر اینکه این اپراتور ای پی های کلاینت هاش رو CGNAT میکنه یا کلاینت با ای پی ست شده روی مودم به سمت اینترنت میره؟

20. این کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •