تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 71 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 704

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

توعیت امروزشون:

مناطق تحت پوشش #زیتل در غرب تهران گسترش پیدا کرده و ساکنین غرب تهران از امروز می توانند درخواست خود را ثبت کنند.

لذت داشتن یک #اینترنت بدون دغدغه...

#اینترنت_حرفه‌ای #زیتل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

مهندسین عزیز و صاحب نظران اینترنت!
    لطفا کمی فکر کنین کدوم شرکتی اصلا میاد همون ۸ مگابیت رو نامحدود بهتون بده اصن

قطعا کاهش سرعت یکسری از تایم ها خواهد بود و برای تکنولوژی ۴جی کاملا طبیعی هستش چون دکل تا یک حد تحمل بار داره!

اگر واقعا فکر می کنین شیادن می تونین سرویس حجمی ایرانسل یا کمی بهتر از ایرانسل که میشه مبین نت تهیه کنید خوشحال و خندان!

اونم با اون قیمت حجما و اجبار پرداخت هزینه گزاف مودم هاشون...

خدایی بعضی وقتا آدم یکم مقایسه کنه با بقیه سرویس هام بد نیس!

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. 2 کاربر از pooriaonline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

تست سرعت خارج - آلمان

ایران - سرور آسیاتک

Last edited by pooriaonline; 13-11-2019 at 03:34.

6. این کاربر از pooriaonline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

برای اکثر کاربرا 300،400 گیگ در ماه هم نامحدود حساب میشه
    مخابرات با همون قیمت زی تل 50 مگابیت 500 گیگ تانوما میده که کیفیت بهتری هم داره چون بی سیم نیست و فیبره
    چون بقیه دزدن زی تل تبرئه میشه؟
    اگه قرار به سرعت 8 مگ باشه که آدم adsl میگیره
    من از روز اولم فکرشو میکردم خراب کنن، با توجه به 4G بودنشون، کمبود پهنای باند کشور و همچنین تبلیغات 1 تا 40 مگشون که دستشونو واسه این خرابکاری ها باز میکرد

8. 9 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر واقعا مثل من مشکل دارید استفاده کنید
    من نه adsl می تونم بگیرم نه مشتقات و حتی تانوما!
    تایم خلوت سرعت مناسب، در ساعت 11 این سرعت که می بینید
    غرب تهران، همین امروز وصل شد برام

اسیا تک دانلود 15.45 آپلود 5.26

Last edited by LoveLIfe; 13-11-2019 at 13:44.

10. 3 کاربر از LoveLIfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مهندسین عزیز و صاحب نظران اینترنت!
    لطفا کمی فکر کنین کدوم شرکتی اصلا میاد همون ۸ مگابیت رو نامحدود بهتون بده اصن

قطعا کاهش سرعت یکسری از تایم ها خواهد بود و برای تکنولوژی ۴جی کاملا طبیعی هستش چون دکل تا یک حد تحمل بار داره!

اگر واقعا فکر می کنین شیادن می تونین سرویس حجمی ایرانسل یا کمی بهتر از ایرانسل که میشه مبین نت تهیه کنید خوشحال و خندان!

اونم با اون قیمت حجما و اجبار پرداخت هزینه گزاف مودم هاشون...

خدایی بعضی وقتا آدم یکم مقایسه کنه با بقیه سرویس هام بد نیس!

استاد بزرگ الان اکثر شرکت ها سرعت 16 مگابیت با حجم بین 500 تا 1 ترا میدن اونم با قیمت 80 تومن که این حجم عملا نامحدود حساب میشه.
    کاهش سرعت اگر توی ساعات شلوغی باشه منطقی هست اما وقتی کلا سرعت روی 8 مگ ثابت هست و در ساعات شلوغ میشه 4 مگابیت یعنی این شرکت به معنای کلمه داره دزدی میکنه. جالبه پشتیبانی میگه 24 ساعته روی شبکه ما ترافیک زیادی هست برای همین بیشتر از 8 مگابیت نمیتونیم سرعت بدیم.
    نیازی به مقایسه این شرکت با ایرانسل و مبین نت نیست چون اونا وضعیتشون معلوم هست. وقتی زیتل با اون همه ادعا و تبلیغات وارد بازی میشه و بعد از چند ماه نابود میشه سطح و اندازه این شرکت مشخص میشه.

12. 4 کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

درود

با توجه به صحبت هایی که صورت گرفت تو تاپیک ، قصد نداشتم سراغ این isp برم ! ولی واقعا گزینه مناسب تری هم وجود نداشت !

در هر صورت ،
    نت بالاخره برای من هم وصل شد. بسیار سریع و حرفه ای انجام گرفت مراحل نصب و به وضوح میشد نظم رو تو کار مجموعه دید...

فقط یه مطلبی راجع به سرعت ! زمانی که وصل شد نت ، روی 36 مگ از همون ابتدا ثابت بود. بلافاصله که مودم رو خاموش و روشن کردم ، سرعت رفت حدود 20 مگ ! دوباره ریستارت رو انجام دادم ، سرعت رفت زیر 8 مگ !! حدود پنج - شش بار دیگه هم این کار رو انجام دادم و هر بار یه نتیجه متفاوت حاصل میشد ! تا در نهایت خدا رو شکر سرعت اومد رو حدود 28 مگ و دیگه هوس نکردم خاموش و روشنش کنم .

این رو گفتم برای دوستانی که مشکل سرعت دارن ،که حتما چندین بار این کار رو انجام بدن تا در نهایت نتیجه مطلوب (یا نزدیک به مطلوب) حاصل شه ... هر چی که هست ، به نظر میاد مشکل نرم افزاریه و عمد ـی پشت ـش وجود نداره...

-------------

ضمنا ، تماس هم با پشتیبانی ـشون برقرار شد و همون ابتدا تمام مواردی که دوستان عرض کردن رو به من هم گفتن!
    اول گفتن "ترافیک شبکه" هست ... درست یاد خاطرات 6-7 سال پیش افتادم با اپراتور های adsl که کاهش سرعت رو دائما با نویز خط توجیه میکردن ...

بعد گفتن که ما تا "up to 40Mb" رو تضمین میکنیم ! که برگشتم گفتم درسته ، ولی نه زمانی که تا یه ربع پیش ـش سرعت حدود 36 مگ باشه و بعد روشن خاموش کردن یه دفعه بیاد روی 8 ...
    که قرار شد برای تست از سمت خودشون ، مودم رو مستقیم به کامپیوتر وصل کنم و بعدا دوباره تماس بگیرم.

در کل ، به نظرم زیتل "فعلا" مسیر رو به نفع کاربر داره جلو میره . در حرفه ای بودن مجموعه که شکی نیست ، ولی این که هر چیزی رو با "ترافیک شبکه" و "up to 40Mb" از همون ابتدا توجیه کنن ، یه مقدار بی انصافیه ... یادمه چند ماه پیش ، کاربرای همین تاپیک میومدن میگفتن که پشتیبانی ـشون به قدری حرفه ای عمل میکنه که اصلا خود کاربر شرمنده میشه !
    امیدوارم روزی نرسه که خلاف این مطلب تو تاپیک دیده شه ...
    Last edited by mobile-1199; 15-11-2019 at 12:00.

14. 3 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگه حس مي كنين مشكل نرم افزاريه مي خواي با پشتيباني تماس بگيرين تا مودم بيروني براتون اپديت كنن شايد بهتر شد البته يهو بعد اپديت سرعتتون خيلي كم نشه و كلا پشيمون شين ( ماله من بعد اپديت ورژنش ٤٥ عه قبلش چك نكردم چند بود)
    بعد از اون چند روز كه افت داشتم (چند روز باراني) تقريبا مثل قبل شده البته سرعت اپلودم هنوز پايين تره نسبت به قبل (حدود ٢-٣ مگ) ولي دانلود حدوده ٤٠ عه
    يكي از دوستان خودم كه موقع نصب با سرعت ٢٥ سرويس تحويل گرفته ولي خيلي وقت ها سرعتش كمتر از ٢٥ عه ( بين ١٥ تا ٢٠) من سرعت ٤ هم ديدم تو اسپيد تستش بيشترينم حدود ٢٨-٣٠ اپلودش ولي از من بيشتره (بين ٨-١٠)
    پشتيباني هم كه تماس گرفته وقتي سرعتش ١٥ بوده گفتن شما ٢٥ تحويل گرفتي حالا اين مقدار پايين تر طبيعي كه بياد و خيلي فرقي نداره! و بهتر از ٢٥ هم نميشه با اين كه نزديكه به انتن

16. 2 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

دوستانی که بنا به هر دلیلی میخوان وارد پنل مودم بشن ، میتونن از طریق مشخصات زیر اقدام کنن :

لینک : 192.168.0.254

یوزر : farabord
    پسورد : farabord

داخل فایل زیر ، توضیحات داده شده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

همون طور که بالاتر گفتم ، کاهش سرعت واقعا عمد ـی نیست و شرکت داره تمام تلاشش رو میکنه که بهترین کیفیت رو ارائه بده به همین خاطر من قبل از قضاوت کلی ، ترجیح دادم تا ازشون سرویس تهیه کنم و شخصا مطلع بشم از صحت گفته های دوستان .

بالاتر برگشتم گفتم که اگر دوستان مشکل سرعت دارن ، مودم رو خاموش و روشن کنن چند بار تا حل بشه موضوع ! اون موقع حدس زده بودم که سر هر بار خاموش و روشن شدن ، مودم به یه دکل متفاوت متصل میشه ! که الان برای خود من هم محرز شد این مطلب ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد خاموش و روشن شدن ، توی تصاویر کاملا مشخصه که پارامتر های کیفیت تغییر کرده ! در تصویر سمت چپ که SINR چیزی حدود 13 هست ، من سرعتم روی 3.5 مگ ثابته ! ولی در تصویر سمت چپ که این مقدار به 2 رسیده و حتی cell id هم متفاوت شده ، سرعت تا 2 مگابایت کاهش داشته ...

با توجه به این که مودم 4G هست و فقط باند ـی که روش سرویس میگیره متفاوته ، به نظرم دوستان میتونن همزمان
    که با کامپیوتر داخل پنل هستن ، مودم رو کمی جا به جا کنن و این مقادیر کیفیت رو هم بررسی کنن تا بهترین نتیجه براشون حاصل شه .
    Last edited by mobile-1199; 15-11-2019 at 12:22.

20. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •