تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 71 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 703

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بعد از 2-3 ماه استفاده سرعت من کلا روی 15 مگابیت قفل شده و بیشتر نمیشه. کارشناس ها هم میگن که هم تو کل 24 ساعت بار ترافیکی روی شبکه و هست و کاریش نمیشه کرد و سرعت 15 مگ خیلی هم خوبه.
    همون adsl سرعت بیشتر و قیمت کمتری داشت.حجم هم که تا 500 گیگ میدن و این داستان نامحدود بودن دیگه الان بین همه شرکت ها رایجه.

2. این کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بعد از 2-3 ماه استفاده سرعت من کلا روی 15 مگابیت قفل شده و بیشتر نمیشه. کارشناس ها هم میگن که هم تو کل 24 ساعت بار ترافیکی روی شبکه و هست و کاریش نمیشه کرد و سرعت 15 مگ خیلی هم خوبه.
    همون adsl سرعت بیشتر و قیمت کمتری داشت.حجم هم که تا 500 گیگ میدن و این داستان نامحدود بودن دیگه الان بین همه شرکت ها رایجه.
    خوب تو ایران هر چی میخری چند ماه اول باهاش عشق و حال میکنی بعد از یه مدت میزنه تو جاده خاکی

4. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

برای من رو تو بالکن نصب کردن که توضیح کاملش رو صفحه ۸ پست #۷۶ دادم
    اگه بخوام توضیحی اضافه کنم باید بگم که اون مشکل قطعی که داشتم (۴-۵ بار و به مدت دو دقیقه) با اپدیت مودم بیرونی و یه سری تغییرات تو تنظیماتش توسط خود زیتل درست شد
    یه سری هم بهشون زنگ زدم برای اینکه ببینم سرویس کاهش پینگ دارند یا نه که تنظیمات dmz رو بهم دادن و گفتن که رو کنسولت وارد کن الان پینگم شده حدود ۱۰۰ و بیشترین پینگمم حدود ۱۱۰ عه
    اینم اسپید تست با سرور 23media gmbh فرانکفورت عکس می خواستم اپلود کنم ارور میده
    دانلود ۳۹.۱ اپلود ۶.۴۸ پینگ ۸۹ (خیلی خوب بود این سری ) جیتر ۶.۲ پاکت لاس صفر
    راجع به سوال دومتون اطلاعی ندارم خود کارشناس نصب موقع نصب به من انتن شرکت رو نشون داد فقط
    سلام
    دوست عزیز ممکنه ورژن نرم افزاری مودم رو بفرمایید ؟؟ همچنین لطف بفرمایید چه چیزی روی DMZ تنظیم شد ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلامدوست عزیز ممکنه ورژن نرم افزاری مودم رو بفرمایید ؟؟ همچنین لطف بفرمایید چه چیزی روی DMZ تنظیم شد ؟؟
    سلام
    ورژن نرم افزاري مودم ٤٥ عه ( براي اپديتم با پشتيباني تماس بگيريد خودشون براتون انجام ميدن و حدود ٢٠ دقيقه هم زمان مي بره)
    تو تنظيمات مودم بيروني تو يه قسمت فايروال dmz فعال شده و يك ip تو قسمت dmz host ip وارد شده (اين ip رو مي تونيد زنگ بزنيد پشتيباني و دريافت كنيد بگين تنظيمات dmz رو مي خوام بهتون يك ip مخصوص ميدن) بعد من همون ip رو تو تنظيمات كنسولم موقع اتصال به اينترنت به صورت دستي همراه با يه سري تنظيمات ديگه مثل dns و اينا (كه از پشتيباني گرفتم) وارد كردم و اينطوري dmz براي كنسولم فعال شده فكر مي كنم كه ميشه اين كار رو براي لوازم ديگه هم به جز كنسول انجام داد
    Last edited by chiti; 24-10-2019 at 15:13.

7. 2 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    ورژن نرم افزاري مودم ٤٥ عه ( براي اپديتم با پشتيباني تماس بگيريد خودشون براتون انجام ميدن و حدود ٢٠ دقيقه هم زمان مي بره)
    تو تنظيمات مودم بيروني تو يه قسمت فايروال dmz فعال شده و يك ip تو قسمت dmz host ip وارد شده (اين ip رو مي تونيد زنگ بزنيد پشتيباني و دريافت كنيد بگين تنظيمات dmz رو مي خوام بهتون يك ip مخصوص ميدن) بعد من همون ip رو تو تنظيمات كنسولم موقع اتصال به اينترنت به صورت دستي همراه با يه سري تنظيمات ديگه مثل dns و اينا (كه از پشتيباني گرفتم) وارد كردم و اينطوري dmz براي كنسولم فعال شده فكر مي كنم كه ميشه اين كار رو براي لوازم ديگه هم به جز كنسول انجام داد
    سلام
    از پاسختون متشکرم
    شما در کدام منطقه هستید ؟؟
    مشکل کندی در برخی ساعات شبانه روز رو ندارید ؟
    به عنوان مثال توی شرایط جوی نامساعد ( مانند بارندگی این روزها ) مشکلی وحود نداشته ؟؟
    در ساعات پیک ترافیک ( ۸ تا ۱۲ شب ) همون ۴۰ مگ رو دارید ؟؟
    نرخ سرعت آپلودتون چقدر هستش معمولا ؟؟ ( هم در پیک ترافیک هم ساعات عادی )

ببخشید سوالات زیاد شد

9. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    از پاسختون متشکرم
    شما در کدام منطقه هستید ؟؟
    مشکل کندی در برخی ساعات شبانه روز رو ندارید ؟
    به عنوان مثال توی شرایط جوی نامساعد ( مانند بارندگی این روزها ) مشکلی وحود نداشته ؟؟
    در ساعات پیک ترافیک ( ۸ تا ۱۲ شب ) همون ۴۰ مگ رو دارید ؟؟
    نرخ سرعت آپلودتون چقدر هستش معمولا ؟؟ ( هم در پیک ترافیک هم ساعات عادی )

ببخشید سوالات زیاد شد
    نه خواهش میکنم
    ۱) ما جردن هستیم.
    ۲) من خودم اصلا موردی حس نکردم که کند شد و کار نمی کنه فقط یک بار بود که بدلیل مشکل اختلال جی پی اس بود (سرعت شده بود ۲)
    ۳) تو این بارون اخیر اتفاقا اسپید تست گرفتم که ببینم تاثیر میزاره یا نه سرعت همون حدود ۴۰ بود فقط حس کردم پینگم تو بازی حدود ۱۲۰ عه (عموما بین ۹۰-۱۰۰ عه) البته اپلودم کم شده که نمی دونم به دلیل شرایط جوی یا عامل دیگه الان دو سه روزه اپلودم بین ۳ تا ۵ عه (قبلا ۶ تا ۸)
    ۴) امروز تو ساعت هایی که گفته بودین اسپید تست زدم از سرور فرانکفورت که سرعت دانلود ساعت ۸:۳۰ حدود ۲۸ بود ولی ساعت ۹،۱۰،۱۰:۵۰، ۱۱:۲۰ و ۱۱:۵۰ که اسپید تست گرفتم بین ۳۶ تا ۳۹ بود در همه شون و اپلودم بین ۳ تا ۵
    ۵) من سرعت اپلودم تا قبل این چند روز بین ۶-۸ بود تو این چند روز بین ۳-۵ شده مثلا همون ساعت ۸:۳۰ که تست گرفتم سرعت امشب ۳.۸۹ بود (در کل سرعت اپلود منم کمتره از بقیه مشترکین دوستای خودم حتی در مناطق نزدیک مرز پوشش دهی اپلود حدود ۱۰ دارن) تو روز نصب معلوم میشه این مورد که ناحیه شما چطوره از نظر سرعت و پینگ
    Last edited by chiti; 25-10-2019 at 23:52.

11. 3 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

امروز از صبح اسپید تست زدم ساعت های مختلف حتی زمانی که بارون میومد اسپید تست (فرانکفورت) بین ۳۵-۳۹ بود فقط ساعت ۱۲:۳۰ حدود ۱۰ دقیقه اسپید تستایی که زدم سرعت بیشترین حالت ۲۸ بود و حتی عددی مثل ۲۰ هم شد ولی الان اوکیه گفتم اینم اضافه کنم برای توضیح بیشتر اپلود هم بین ۳ تا ۵

13. 2 کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

امروز از صبح اسپید تست زدم ساعت های مختلف حتی زمانی که بارون میومد اسپید تست (فرانکفورت) بین ۳۵-۳۹ بود فقط ساعت ۱۲:۳۰ حدود ۱۰ دقیقه اسپید تستایی که زدم سرعت بیشترین حالت ۲۸ بود و حتی عددی مثل ۲۰ هم شد ولی الان اوکیه گفتم اینم اضافه کنم برای توضیح بیشتر اپلود هم بین ۳ تا ۵
    سلام
    بزرگوار خیلی ممنونم بابت پاسخ سوالات
    من درخواست سرویس تانوما به مخابرات دادم اما موندم که اوون سرویس رو بگیرم یا بیام طرف زیتل که واقعا نامحدوده !!
    شما جند وقته که ازشون سرویس دارید ؟؟؟

15. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    بزرگوار خیلی ممنونم بابت پاسخ سوالات
    من درخواست سرویس تانوما به مخابرات دادم اما موندم که اوون سرویس رو بگیرم یا بیام طرف زیتل که واقعا نامحدوده !!
    شما جند وقته که ازشون سرویس دارید ؟؟؟
    سلام خواهش می کنم کاری نکردم بازم اگه سوالی هست بپرسید بدونم حتما جواب میدم
    به هر حال انتخاب سختیه، من خودم طرحایی که تو سایت مخابرات بود چک‌ کردم (الماس، زمرد) خیلی حجم شون کم بود (من حداقل ۱۵۰ گیگ در ماه مصرف خونه بود به جز دانلود و اپدیت بازی) و مسلما وقتی سرعت بیشتر شه مصرف ادم بیشتر میشه مخصوصا واسه دانلود فیلم یا یوتوب دیگه سر اینا بود که رفتم زیتل (اینکه مودمم امانی میده به نظرم بهتره چون اگه کیفیتش بد شه دیگه اون هزینه اولیه ضرر نمیشه) البته خب سرعت کمتری هم نسبت به تانوما داره سرعت ۱۰۰ تانوما دو برابر زیتله و تانوما پینگ بهتری هم داره
    من از اردیبهشت امسال سرویس دارم از زیتل

17. این کاربر از chiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

لطفا حذف شود
    Last edited by chiti; 27-10-2019 at 15:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •