تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: هر فیل شکنی رو می خواهم اجرا کنم Kaspersky Internet Security جلوش رو می گیره و این پنجره رو مرتب نشون می ده حتی بعد از بستن فیل شکن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 هر فیل شکنی رو می خواهم اجرا کنم Kaspersky Internet Security جلوش رو می گیره و این پنجره رو مرتب نشون می ده حتی بعد از بستن فیل شکن!

سلام

متاسفانه بسیاری از سایتهای خوب و علمی رو فیلتر کردن و برای دیدن از اونها باید فیل شکن نصب و استفاده کرد. ولی از وقتی برنامه Kaspersky Inernet Security رو نصب کردم هر فیل شکنی رو نصب می کنم در قسمت بالای ساعت ویندوز این پنجره که عکسش پایین هست رو مرتب نشون می ده و حتی بعد از بستن فیل شکن هر چند لحظه این پنجره میاد و منم گزینه Disconnect رو می زنم. فیل شکنهای ت-و-ر و س-ا-ی-ف-و-ن رو امتحان کردم. موقع اجرا هم وقتی این پنجره هشدار کسپر میاد گزینه Connect رو می زنم ولی باز مرتب میاد و آدرسهای مختلف رو در همون قسمت بالای پنجره اخطار که URL نوشته رو نشون می ده. شاید ده دوازده بار این پنجره بیاد ولی هیچ کانکشنی برقرار نمیشه. قبلا بیت دفندر داشتم و اصلا این مشکل و گیر دادن نبود. الان لایسنس کسپر رو خریدم و اینطوری شده و اصلا نمی تونم از کامپیوتر فیل شکن استفاده کنم. از قسمت فایروال دسترسی داده شده. نمی دونم مشکل کجاست. اگر کسی این مشکل رو داشته و راه حل رو پیدا کرده به من هم بگه لطفا.

ممنون

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برو Exclude کن تو کسپر

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

امتحان کردم نشد و جواب نداد ولی یه کار دیگه کردم و انگار درست شد. اینی رو که می گم تو Kaspersky Internet Security نسخه آخر هست. کسپر رو باید باز کرد و روی آیکون چرخ دنده در گوشه سمت چپ در پایین کلیک بشه. بعد گزینه Additional در سمت چپ رو کلیک کنید. بعد گزینه Network را کلیک می کنیم و در آخر گزینه Scan encrypted connections upon request from protection components را انتخاب می کنیم.
    این کار رو که کردم یکبار فیل شکن س-ا-ی-ف-و-ن کار کرد و ارتباط برقرار شد. حالا باید باز امتحان کرد. اگر کسی این مشکل من رو با کسپر داره این راهی که گفتم رو انجام بده ببینه درست میشه و فیل شکن وصل میشه یا نه.
    هنوز کامل مطمئن نیستم آیا اخطار دوباره بر می گرده یا نه.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کلا خاموش بشه بنظر من بهتره ، باتوجه به اینکه وقتی یک تغییر مسیر کلی برای کل ترافیک سیستم به وسیله یک قندشکن ایجاد میشه

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کلا خاموش بشه بنظر من بهتره ، باتوجه به اینکه وقتی یک تغییر مسیر کلی برای کل ترافیک سیستم به وسیله یک قندشکن ایجاد میشه

خب اینطوری یک پیام هشدار می ده که بعضی قسمتها هم خاموش و غیر فعال میشن که مهم هستند و ممکنه امنیت کامپیوتر رو به خطر بندازه و باعث ورود بد افزار و حملات هکرها بشه. نظرتون درباره پیام هشدار و غیر فعال شدن اون گزینه ها چیه جناب شاهانی؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

افزونه کسپراسکای پروتکشن رو اگه روی بروزر خودتون فعال کنید ، قابلیت های نوشته شده فعال میشه .
    اما در کل درمورد کانکشن های رمزگذاری شده چون ، داده ها رمز میشن ، اصلا دیوار آتش کارچندانی در برابرشون از دستش بر نمیاد .
    من سالهاست این بخش رو خاموش کردم ، برای تست نیز چندباری سعی کردم با استفاده از ضعف های امنیتی از داخل شبکه وای فای کامپیوتر خودم رو هک کنم
    کامپیوتری که روش کسپراسکای بوده جلوی حمله رو گرفته و پیام اخطار حمله داده ، اما مابقی دستگاه ها براحتی هک شدند.

از نظر من مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ، اما باز نظر خودتونه میتونید کاملا فعال کنید این بخش رو ، البته کمی روی سرعت نیز اثر منفی داره .
    بعد در مجوز به برنامه ها ، به اون برنامه های خاص اجازه کامل دسترسی رو بدهید :
    protection > Application Control > Manage applications

9. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •