سلام. وقت بخیر
سایت نگار فایل به آدرس negarfile.ir به همراه کلیه فایل های ثبت شده که حدود 18 هزار فایل بوده که از این 18 هزار تا فقط حدود 1000 تا متعلق به کاربران است به علاوه یک نرم افزار آپلودر سریع فایل به سایت به فروش میرسد.

قیمت فایل ها بالای 10 هزار تومان وارد شده و پورسانت بازاریاب هم برای کلیه فایلها 50 درصد اعمال شده که البته قابل تغییر است.
متوسط فروش دو ماهه اخیر سایت: 30 فروش در هر ماه بوده است.

برخی امکانات
✅ روی سایت زیاد کار نشده و براش تبلیغ نشده و در حال حاضر درآمد خیلی بالایی نداره بخصوص ماه های اول شروع کار ولی دو ماهه اخیر دو بازاریاب به سایت اضافه شدن که فروش کمی بهتر شده مثلا آذرماه 300 هزار تومن فروش داشت و دی ماه 268 تومن که درصد سایت و بازاریاب پنجاه پنجاه اعمال شده.
✅ اگر فایل های خوب و جدید داشته باشید و اونهارو با نرم افزار به سایت آپلود کنید مطمئن باشید به درآمد خوبی میرسید.
✅ سایت دارای امکاناتی نظیر مدیریت محتوای اختصاصی، امکان فروشگاهدهی به کاربران، امکان تیکت زدن، برگزاری مسابقه برای کاربران، درج اطلاعیه، مدیریت منوها، مدیریت تبلیغات، خروجی csv از فایل ها جهت بازاریابی و ... است.
✅ هزینه هاست سایت شش ماهه است و برای هر شش ماه 200 هزار تومن هزینه دارد البته سه ماه از زمان تمدید اخیر میگذره و برای خریدار سایت سه ماه آینده رایگان میشه.

به علت مشکلات مالی که دارم باید سایت هرچه زودتر فروش بره.
قیمت با تخفیف زیاد:
سایت + تمام فایل های داخلش + یکسری فایل که هنوز آپلود نکردم که تعدادشون زیادم هست: قیمت: یک میلیون دویست (بابت این موارد 2 میلیون و صد هزینه کردم که 900 تخفیف دادم)
سایت + تمام فایل های داخلش + یکسری فایل که هنوز آپلود نکردم که تعدادشون زیادم هست+ نرم افزار ارسال اتوماتیک فایل: قیمت: یک میلیون و شیشصد(بابت این موارد 3 میلیون و صد هزینه کردم که تقریبا با نصف قیمت گذاشتم)
به اولین کسی که پیشنهاد بده سایت فروخته میشه.
فقط برای خرید به آی دی تلگرام Ne_Support یا ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام بدید.