تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: پرسش در مورد بوت ویندوزXP

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14 پرسش در مورد بوت ویندوزXP

چرا در بعضی سیستم ها موقع بوت شدن ویندوز مستقیم بوت میشه ولی در بعضی دیگر دو مرحله ای بوت میشه؟ یعنی راست نمیره به دسکتاپ بلکه اول باید روی یوزر مربوطه کلیک کرد بعد دسکتاپ میاد. در حالیکه هردو سیستم یک ادمین و یک میهمان (دیفالت) دارند.
    و چطور میشه این بوت دومرحله ای را حذف کرد؟ چون بعضی اوقات خیلی روی اعصابه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تو گوگل ی سرچ کوچیک بزنی راحت پیدا میشه

4. این کاربر از mehrad_asopause بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

چرا در بعضی سیستم ها موقع بوت شدن ویندوز مستقیم بوت میشه ولی در بعضی دیگر دو مرحله ای بوت میشه؟ یعنی راست نمیره به دسکتاپ بلکه اول باید روی یوزر مربوطه کلیک کرد بعد دسکتاپ میاد. در حالیکه هردو سیستم یک ادمین و یک میهمان (دیفالت) دارند.
    و چطور میشه این بوت دومرحله ای را حذف کرد؟ چون بعضی اوقات خیلی روی اعصابه.
    کنترل پنل->یوزر اکانت->انتخاب اکانت مهمان و خاموش کردن آن

6. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تو گوگل ی سرچ کوچیک بزنی راحت پیدا میشه
    شما نظر به تقویت گوگل دارید و من نظر به تقویت p30 world دارم.شما میخواهید همه به گوگل بروند و من میخواهم همه برای پرسش هایشان به اینجا بیان.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کنترل پنل->یوزر اکانت->انتخاب اکانت مهمان و خاموش کردن آن
    اطمینان داری که با این کار مشکلم حل بشه؟
    چون همانطور که گفتم دوسیستم هست و هردو یوزر مهمان دارند ولی یکی ورود یک مرحله ای داره و دیگری دو مرحله ای.
    با این وجود ظاهرا یوزر مهمان دخالتی در این مورد نداره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

نمیدانم چرا روی لینکی که دادید کلیک میکنم سیستمم ریاستارت میشه.
    محتوای لینک

خیلی وقت بود برای دانلود های شبانه و حتی اسکن ویروس کامپیوتر را برنامه ریزی میکردم و خود به خود تا صبح برنامه هایی که میخواستم رو انجام می داد . اما این اواخر به مشکلی برخوردم که هنگامی میخواست وارد ویندوز شود صفحه Login ویندوز باز میشد و تقاضای نام کاربری میکرد که عملا یک نفر باید اون رو ok میکرد برای حذف این پرسش مدتها جستجو کردم که به طور اتفاقی برای انجام کار دیگه به این قسمت ویندوز وارد شدم و توانستم این صفحه رو حذف کنم که گفتم بد نیست با خیلی از دوستان که این مشکل رو دارند در میان بذارم .بعد از وارد شدن به ویندوز روی منو Start کلیک سپس گزینهRUN را انتخاب کنید ودر جای خالی عبارتControl userpasswords2 را تایپ کنید. پنجره باز شده دارای دو TAB به نام های Advanced & Usersمی باشد. Users TABرا انتخاب کرده و تیک گزینهMust enter a username and password to use this computer User را برداریدبا برداشتن تیک این گزینه دیگر هنگام ورود به ویندوز از شما پسورد گرفته نمی شود.(در صورت پرسیدن برای وارد کردن رمز کادر ها را خالی بذارید و Ok کنید .)بعد از این کار پنجره سوال کردن در مورد User حذف می شود اما بعد از Restart متوجه میشوید که مستقیم وارد User با نام Administrator میشود و وارد User شما نمیشود برای رفع این مشکل دوباره وارد همان پنجره قبلی شوید ( که در بالا گفته شد ) و در Tab ، Advanced بر روی دکمه Advanced کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی گزینهUser کلیک کنید و تمامی User ها به غیر از User با نام خودتان را غیر فعال کنید برای این کار بر روی نام هر User کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب و گزینه Account is Disable را تیک بزنید . با این کار از این به بعد مستقیم وارد User خودتان میشود .

11. این کاربر از dione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

محتوای لینک

خیلی وقت بود برای دانلود های شبانه و حتی اسکن ویروس کامپیوتر را برنامه ریزی میکردم و خود به خود تا صبح برنامه هایی که میخواستم رو انجام می داد . اما این اواخر به مشکلی برخوردم که هنگامی میخواست وارد ویندوز شود صفحه Login ویندوز باز میشد و تقاضای نام کاربری میکرد که عملا یک نفر باید اون رو ok میکرد برای حذف این پرسش مدتها جستجو کردم که به طور اتفاقی برای انجام کار دیگه به این قسمت ویندوز وارد شدم و توانستم این صفحه رو حذف کنم که گفتم بد نیست با خیلی از دوستان که این مشکل رو دارند در میان بذارم .بعد از وارد شدن به ویندوز روی منو Start کلیک سپس گزینهRUN را انتخاب کنید ودر جای خالی عبارتControl userpasswords2 را تایپ کنید. پنجره باز شده دارای دو TAB به نام های Advanced & Usersمی باشد. Users TABرا انتخاب کرده و تیک گزینهMust enter a username and password to use this computer User را برداریدبا برداشتن تیک این گزینه دیگر هنگام ورود به ویندوز از شما پسورد گرفته نمی شود.(در صورت پرسیدن برای وارد کردن رمز کادر ها را خالی بذارید و Ok کنید .)بعد از این کار پنجره سوال کردن در مورد User حذف می شود اما بعد از Restart متوجه میشوید که مستقیم وارد User با نام Administrator میشود و وارد User شما نمیشود برای رفع این مشکل دوباره وارد همان پنجره قبلی شوید ( که در بالا گفته شد ) و در Tab ، Advanced بر روی دکمه Advanced کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی گزینهUser کلیک کنید و تمامی User ها به غیر از User با نام خودتان را غیر فعال کنید برای این کار بر روی نام هر User کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب و گزینه Account is Disable را تیک بزنید . با این کار از این به بعد مستقیم وارد User خودتان میشود .
    خیلی لطف کردی که اینقدر خوب توضیح دادی. این سیستمی که میخوام این کار را روش انجام بدم همانطور که در عکس میبینی 3 ادمین داره یکی تهران پرداز است که در واقع همان مغازه ایکه صاحب ای سیستم از آنجا خریده و چون اطلاعات کافی نداشته طرف اسم خودش را روی سیستم گذاشته و در واقع همین یوزر استکه همه ی کارهای صاحب سیستم در آن است ولی همانطور که در عکس میبینی یک ادمین دیگر هم هست و چند حساب که نگاه کردم همه دیس ایبل هستند.حالا من بغیر از یوزر تهران پرداز همه را دیس ایبل کنم اشکالی پیش نمیاد؟اون ASPNet چکاره است؟آنرا هم از کار بیندازم؟
    عکس آپ نمیشه.سایت مربوطه ارور میده.پس همنطوری میگم که در بخش یوزر ها 3 تا هستند یکی Administrator 2- ASPNet-1 و TehranPardaz که یوزر صاحب پی سی است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •