تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چرا وقتی کلاهک آبگرمکن دیواری نصب نیست کوره داخل روشن نمیشه ولی وقتی کلاهک قرار می گیره کوره روشن میشه؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

14 چرا وقتی کلاهک آبگرمکن دیواری نصب نیست کوره داخل روشن نمیشه ولی وقتی کلاهک قرار می گیره کوره روشن میشه؟

سلام

داشتم آبگرمکن دیواری رو نصب و پیچهای لوله های آب رو سفت می کردم و وقتی تمام شد فندک رو زدم و پایلوت روشن شد ولی هر چی آب گرم شیر رو باز کردم کوره داخل روشن نمی شد؛ اون موقع کلاهک بالا بخاطر برداشتن قاب محاظ جلوی آبگرمکن دیواری رو برداشته بودم و درست تو جا نبود. بعد کلاهک رو درست جا زدم و این بار بعد از روشن بودن پایلوت فندک؛ شیر آب گرم رو باز کردم و یهو کوره داخل روشن شد. علتش چیه که اگر کلاهک درست جا نباشه کوره روشن نمی شد ولی وقتی کلاهک رو درست جا زدم کوره گر گرفت و روشن شد؟ آیا بخاطر این هست که گاز زمانی که کلاهک نبود و سر و بالای آبگرمکن باز بوده خارج می شده ولی وقتی کلاهک رو گذاشتم مقدار لازم گاز برای گر و انفجار اولیه جمع شد و همین باعث میشه تا گاز کافی برای روشن شدن کوره آماده بشه و روشن بشه؟ آیا مثل عمل احتراق در سیلندر خودرو می مونه که وقتی سوپاپ ها در سیلندر بسته می شن با جرقه مخلوط بنزین و هوا منفجر میشه؟

ممنون

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام

داشتم آبگرمکن دیواری رو نصب و پیچهای لوله های آب رو سفت می کردم و وقتی تمام شد فندک رو زدم و پایلوت روشن شد ولی هر چی آب گرم شیر رو باز کردم کوره داخل روشن نمی شد؛ اون موقع کلاهک بالا بخاطر برداشتن قاب محاظ جلوی آبگرمکن دیواری رو برداشته بودم و درست تو جا نبود. بعد کلاهک رو درست جا زدم و این بار بعد از روشن بودن پایلوت فندک؛ شیر آب گرم رو باز کردم و یهو کوره داخل روشن شد. علتش چیه که اگر کلاهک درست جا نباشه کوره روشن نمی شد ولی وقتی کلاهک رو درست جا زدم کوره گر گرفت و روشن شد؟ آیا بخاطر این هست که گاز زمانی که کلاهک نبود و سر و بالای آبگرمکن باز بوده خارج می شده ولی وقتی کلاهک رو گذاشتم مقدار لازم گاز برای گر و انفجار اولیه جمع شد و همین باعث میشه تا گاز کافی برای روشن شدن کوره آماده بشه و روشن بشه؟ آیا مثل عمل احتراق در سیلندر خودرو می مونه که وقتی سوپاپ ها در سیلندر بسته می شن با جرقه مخلوط بنزین و هوا منفجر میشه؟

ممنون
    کلاهک تعدیل در آبگرمکن منوکسیدکربن را خارج میکنه از دستگاه و اکسیژن را وارد دستگاه میکنه طبیعیه شعله برای سوختن نیاز به اکسیژن کافی داره
    گاز هم در محفظه جمع نمیشه گاز به محض خروج از مشعل باید با جرقه زن بسوزه
    Last edited by FOURTH RETURN; 02-02-2021 at 22:11.

3. 2 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •