تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: صدا گذاری روی پاورپوینت کمکککککککککککک

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض صدا گذاری روی پاورپوینت کمکککککککککککک

سلام
    دوستان میخوام روی پاورپوینتم صدای پس زمینه بزارم .

مثلا 20 تا اسلاید دارم . صدای اول فقط روی 10 اسلاید اول باشه و صدای دوم رو روی 10 اسلاید بعدی بزارم .

ولی نمیشه صداها با هم ادغام میشن . اصلا نمیشه کممممممممممک

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم پاورپوینت برای چنین کاری طراحی نشده ، یعنی چون شما میتونید سریعتر یا کندتر اسلاید ها را رد کنید و یا با زمان بندی اینکار رو بکنید (یا دائم بین اسلاید ها در زمان نمایش به عقب و جلو بازگردید) ، در هر صورتی با سرعت پخش صدا ممکن است ناهماهنگی ایجاد گردد بنابراین این امکان در پاورپوینت وجود ندارد که از اسلاید شماره فلان یک صدای جدید پخش شود و صدای قبلی قطع گردد.
    (البته تا جایی که من در نرم افزار های قدیمی پاورپوینت مشاهده کرده بودم)

پس میشه به شما دو پیشنهاد متفاوت داد ، اگر اسلاید های شما زمان بندی شده است و به هیچ عنوان این زمان عقب و جلو نمی شود ، شما میتوانید دو فایل صوتی را بایکدیگر ادغام کرده و در قالب یک فایل هماهنگ شده با زمان پخش اسلاید ها به پاورپوینت دهید ، میتوانید برای هر اسلاید یا هر چند اسلاید ، صدای مورد نیازتان را در فایل صوتی تحت ویرایش وارد نمایید.

پیشنهاد دوم اینه که اگر هر ده اسلاید را میخواهید یک فایل صدای جدا گانه داشته باشند ، بجای یک پروژه پاور پوینت ، دو یا چند فایل پروژه جداگاته با صدا های مختص به خود بسازید.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم پاورپوینت برای چنین کاری طراحی نشده ، یعنی چون شما میتونید سریعتر یا کندتر اسلاید ها را رد کنید و یا با زمان بندی اینکار رو بکنید (یا دائم بین اسلاید ها در زمان نمایش به عقب و جلو بازگردید) ، در هر صورتی با سرعت پخش صدا ممکن است ناهماهنگی ایجاد گردد بنابراین این امکان در پاورپوینت وجود ندارد که از اسلاید شماره فلان یک صدای جدید پخش شود و صدای قبلی قطع گردد.
    (البته تا جایی که من در نرم افزار های قدیمی پاورپوینت مشاهده کرده بودم)

پس میشه به شما دو پیشنهاد متفاوت داد ، اگر اسلاید های شما زمان بندی شده است و به هیچ عنوان این زمان عقب و جلو نمی شود ، شما میتوانید دو فایل صوتی را بایکدیگر ادغام کرده و در قالب یک فایل هماهنگ شده با زمان پخش اسلاید ها به پاورپوینت دهید ، میتوانید برای هر اسلاید یا هر چند اسلاید ، صدای مورد نیازتان را در فایل صوتی تحت ویرایش وارد نمایید.

پیشنهاد دوم اینه که اگر هر ده اسلاید را میخواهید یک فایل صدای جدا گانه داشته باشند ، بجای یک پروژه پاور پوینت ، دو یا چند فایل پروژه جداگاته با صدا های مختص به خود بسازید.
    ممنون داداش خیلی لطف کردی . همون پیشنهاد ادغام رو انجام دادم عالی بود . باز بهتر از هیچیه . تشکر

5. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

من که خیلی وقتا از همین روش معمولی استفاده کردم هیچوقت صداها ادغام نشدن تاحالا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •