تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نخ دندان super floss ارزان قیمت سراغ دارید؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض نخ دندان super floss ارزان قیمت سراغ دارید؟

سلام دوستان. ما اومدیم 2 تا از دندون های افتاده مون (دندون 6 و 7) رو ایمپلنت کردیم. حالا دکتر گفت باید نخ دندون سوپر فلاس هم استفاده کنی.تو اینترنت هم گشتم نخ دندون ارزان قیمت ندیدم.اصلا ایرانی نبود ،اورال بی نزدیک 100 هزارتومن قیمت داره.

اگر کسی راهی داره برای نخ دندان های ایمپلنت شده هم بگه که دیگه نیازی نیست برم سوپر فلاس بخرم.مشکل اینه که این 2 تا دندون بهم چسییده هستند و نخ دندان معمولی بینشون نمیره و مجبورم از زیر رد کنم نخ دندون رو دقیقا مثلا نخ دندون سوپر فلاس

راستی این مسواک های بین دندونی هم میتونه کار نخ دندون سوپر فلاس رو انجام بده یا نه؟

با تشکر

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

هیچ مسواکی نمیتونه کار نخ رو انجام بده .
    .
    هزینه ی این 2 تا دندان چند شد ؟
    چند جلسه طول کشید ؟
    چند روز بعد از کشیدنِ دندان , ایمپلنت نصب شد ؟
    با تشکر
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

هیچ مسواکی نمیتونه کار نخ رو انجام بده .
    .
    هزینه ی این 2 تا دندان چند شد ؟
    چند جلسه طول کشید ؟
    چند روز بعد از کشیدنِ دندان , ایمپلنت نصب شد ؟
    با تشکر
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    سلام حدود 7.5 میلیون البته چون روکش دندون افتاد تویه گرونی دلار شاید بین 200 تا 300 هزارتومن زیاد شد. یعنی شاید با 7.200 هم میشد کار را تموم کرد.اینم بگم پودر استخون دکتر برام نزد.اونم حدود 500 هزارتومن قیمت داشت برای 2تا دندون (اردبیهشت قیمت ایمپلنت ها هر کدوم 1.700 بود البته فرانسوی و آلمانی و ایتالیایش فکر کنم، سوئیسی و آمریکایی 2200 بودن) که آبان ماه به خاطر دلار 200 هزارتومن گرونتر شده بودند اونطور که منشی دکتر بهم گفت

تقریبا 1 سال طول کشید تا ایمپلنت کنم.دی ماه پارسال دندونام روکشیدم بعد 2 ماه یعنی اسفند رفتم متخصص لثه و عکس رو که دید گفت بعد از عید بیا چون استخونهای فکت هنوز درنیومده

خلاصه اردیبهشت رفتم و ایمپلنت رو کاشت و گفت مرداد بیا تا یه عکس دیگه بگیرم ببیتم استخون فکت دور ایمپلنت رشد کرده یا نه که من به دلیل یه سری مشکلات آبان ماه رفتم ،روکش ها هم 2 ماه طول کشید تا آماده شد

راستی اینو بگم من دوندونای 6 و 7 پایین رو از دست دادم،دندون های فک بالا زمان بیشتری می بره چون استخونهای فک بالا دیرتر در میان.

اینو بگم من سراغ 2 تا متخصص رفتم یکیش متخصص لثه که ایمپلنت رو کاشت یکی متخصص پروتز که روکش ها رو برام گذاشت

متخصص لثه تو 2 جلسه اون یکی متخصص هم 2 جلسه
    Last edited by محمد7966; 24-01-2019 at 16:41.

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام .یه خورده که بیشتر تو دیجی کالا گشتم دیدم شرکت های دیگه ای بودند که نخ رو ارزونتر میفروشند.آخر سر از یک شرکتی به قیمت 67 هزارتومن خریدم ولی اصلا فایده ای نداشت برای دندون های من

من برای بین دندون 6 و 7 میخواستم چون نخ دندون معمولی از زیر رد نمیشد ولی کناره های دندون 6 و 7 رو با نخ دندون معمولی میشد تمیز کرد اما الان که سوپر فلاس رو خریدم دیدم اصلا این هم رد نمیشه.جوری دندون ها به هم چسبیده هستند که اصلا هیچ فضایی بینشون نیست تا رد بشه.اینم از تجربه خریدم نخ دندان سوپر فلاس

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام .
    .

یه خورده که بیشتر تو دیجی کالا گشتم دیدم شرکت های دیگه ای بودند که نخ رو ارزونتر میفروشند.
    .
    آخر سر از یک شرکتی به قیمت 67 هزارتومن خریدم ولی اصلا فایده ای نداشت برای دندون های من

من برای بین دندون 6 و 7 میخواستم چون نخ دندون معمولی از زیر رد نمیشد ولی کناره های دندون 6 و 7 رو با نخ دندون معمولی میشد تمیز کرد اما الان که سوپر فلاس رو خریدم دیدم اصلا این هم رد نمیشه.
    جوری دندون ها به هم چسبیده هستند که اصلا هیچ فضایی بینشون نیست تا رد بشه.
    اینم از تجربه خریدم نخ دندان سوپر فلاس
    سلام
    بیشتر دندانها به هم چسبیده هستند ولی یه مقدار خیلی کم میتونند در جاشون حرکت کنند .
    اگر نخ دندان از دو طرف کشیده بشه , با حرکتِ رفت و برگشت (حرکتِ ارّه مانند ) میره بین 2 دندان ولی فشار باید کنترل شده باشه تا با حالتِ پرشی رد نشه این بین دندانها وگرنه به لثه آسیب میزنه و باعث عفونت و مشکلات میشه
    .
    .
    در مورد گرانیِ نخ دندان , اگه هر بار یک تکه ی 25 تا 30 سانتی استفاده بشه , همون میتونه کافی باشه برای همه ی دندانها ولی بعد از تمیز کردنِ بینِ هر 2 دندان , باید نخ رو زیر شیر آب بشورید یعنی نخ حالتِ آویزان باشه . اینطوری هم کلی صرفه جویی میشه هم نخِ تمیز استفاده میشه برای هر 2 دندان
    .
    بسته بودنِ شیر آب موقع نخ زدن فراموش نشه . فقط برای شستن نخ کمی شیر رو باز کنید
    .
    اما تاکید میکنم که نخ نباید به لثه صدمه بزنه و باعث خونریزیِ لثه بشه

.
    بهتره دهان هم آبکشی بشه بعد از نخ زدنِ یک سمت مثلاً "بالا سمت چپ" تا خرده های غذایی که به نخ نچسبیده ولی از بین دندانها خارج شده شسته بشه و از دهان خارج بشه

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •