تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 42 اولاول ... 1218192021222324252632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 411

نام تاپيک: فریمور جدید ایرانسل نسخه 11.196.01.01.234

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان امروز من مودم Tf-i60 رو فلش زدم دیگه سیمکارت رو نمیشناسه imsi رو چک کردم میزنه ناشناس . مثل اینه که اصلا سیمکارت تو دستگاه نزاشته باشی . مشکل از کجاست . درست میشه یا مودم از دست رفته ؟
    آنلاک کردید ؟ قبل انلاک کار میکرد . پیامک از سامانه همتا براتون نیومده بود مبنی بر قانونی نبودن شناسه imei مودم ؟ با کدوم روش و فریمور انلاک کردید ؟

2. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

صابر عزیز من قبلا v-p-n روی مودم ست میکردم و بدون مشکل استفاده میکردم ولی الان هیچ کدوم از پروتوکولها کار نمیکنه کانکت میکنه ولی سایتهای فیلتر رو باز نمیکنه

4. این کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر عزیز من قبلا v-p-n روی مودم ست میکردم و بدون مشکل استفاده میکردم ولی الان هیچ کدوم از پروتوکولها کار نمیکنه کانکت میکنه ولی سایتهای فیلتر رو باز نمیکنه
    اگر احتمال میدید از فریمور هست میتونید برید رو نسخه 196 ایرانسل اورجینال و با اون هم تست کنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید تا روش کار کنیم .

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اگر احتمال میدید از فریمور هست میتونید برید رو نسخه 196 ایرانسل اورجینال و با اون هم تست کنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید تا روش کار کنیم .
    بله صابر جان با 196 ایرانسل خیلی روان و بی درد سر کارمیکنه بدون مشکل کانکت میکنه و سایتها رو هم راحت باز میکنه با همین اکانت ولی با این نسخه 11.195.03.00.1445پروتوکولl2tp رو کانکت میکنه ولی هیچ سایتی باز نمیکنه وپروتوکول pptp هم اصلا کانکت نمیکنه یه دو سه ساعتی هست باهاش ور میرم ولی متاسفانه مشکل داره

8. این کاربر از rezaerx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بله صابر جان با 196 ایرانسل خیلی روان و بی درد سر کارمیکنه بدون مشکل کانکت میکنه و سایتها رو هم راحت باز میکنه با همین اکانت ولی با این نسخه 11.195.03.00.1445پروتوکولl2tp رو کانکت میکنه ولی هیچ سایتی باز نمیکنه وپروتوکول pptp هم اصلا کانکت نمیکنه یه دو سه ساعتی هست باهاش ور میرم ولی متاسفانه مشکل داره
    الان با 196 اورجینال ایرانسل تست زدم وصل میشه ولی خبری از باز شدن فیلتر نیست درست مثل اینکه اصلا وصل نشده . پس مشکل از طرف فریمور نیست . مشکل مربوط به ipv6 هست اگر رو ipv6 اینترنت دریافت میکنید vpn وصل میشه ولی خبری از باز کردن سایتها نیست ولی اگر خودتون دستی کانکشن بسازید و بزارید روی فقط ipv4 یا خود اپراتور روی ipv4 اینترنت ارائه بده مثل همراه اول اینطوری vpn وصل میشه . خودم الان رو فریمور 196 اورجینال ایرانسل با سیم کارت همراه اول و رایتل تست زدم . با فریمورهای دیگه هم به همین صورت هست .

Last edited by saber73; 25-03-2019 at 03:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام با دوتا فایل بود از همین سایت هم گرفتم
    Frimware
    Loader
    از همون روش که نوشته پورت ها رو تنظیم کن روی 55
    من همه کار ها رو انجام دادم ولی آخرش که نوشته بود تو آموزشش 15 تا صفر بزار اصلا دیگه به اون مرحله نرسید
    وقتی مودم رو راه افتاد عکس یه سیمکارت اومد بعد نوشته بود سیمکارت رو وارد کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

قبلش کار میکرد مشکلی هم نداشت کلا 10 روزه خریدمش ریجستر هم بود

12. این کاربر از ahmad754 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آنلاک کردید ؟ قبل انلاک کار میکرد . پیامک از سامانه همتا براتون نیومده بود مبنی بر قانونی نبودن شناسه imei مودم ؟ با کدوم روش و فریمور انلاک کردید ؟
    سلام کار میکرد مشکلی هم نداشت ریجستر هم بود کلا ده روزه خریدمش
    با همون روش که دو تا فایله بعد تو آموزشش نوشته پورت ها رو روی 55 تنظیم کنید بعد 12 تا فایل روش نصب میشه آخرشم گفته کد آنلاک رو بدید پیش رفتم
    بعد نصب ورژنش شد 192 ودیگه اولش پیام میاد که سیمکارت رو وارد کنید و به تنظیمات شبکه هم دسترسی ندارم . به جای لوگوی آنتن هم یه سیمکارت گذاشته که قسمت یرنجی سیمکارت رو نداره
    تا حالا کسی به این مورد برخورد کرده ؟
    من خودم فکر کنم یه قطعه کوچیک که روی برد پشت خشاب سیمکارت موقع باز کردن قابش کنده شده . اگه کسی یه عکس با وضوح بالا از اون قسمت بفرسته ممنون میشم تا اگه لازم شد نشون تعمیر کار بدم برام بندازه روش
    Last edited by ahmad754; 25-03-2019 at 15:02.

14. این کاربر از ahmad754 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

یه چک کنید ببنید تو device infortmation اطلاعات imei بدرستی نشون داده میشه؟
    این مشکل برای چند تا دیگه از بچه ها هم پیش اومده فکر نمیکنم چیزی از بردتون کنده شده باشه

16. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه چک کنید ببنید تو device infortmation اطلاعات imei بدرستی نشون داده میشه؟
    این مشکل برای چند تا دیگه از بچه ها هم پیش اومده فکر نمیکنم چیزی از بردتون کنده شده باشه
    سلام آره IMEI هستش مودم مشکلی نداره فقط بجای لوگوی قدرت آنتن دهی مودم منظور قدرت آنتن دهی رو میگم . یه سیمکارت سه پانچ رو فرض کن که پانچ وسطش خالیه
    بعد با موس روی سیمکارته کلیک میکنی نوشته INVIALED SIMCARD OR MISSING SIM CARD
    حالا اتفاقی تو این تاپیک ها یه لحظه چشمم به یه برد افتاد تو اون قسمت پشت خشاب سیمکارت فکر کنم یه قطعه کوچیک موقع باز شدن قابش کنده شده . خودم دیشب داشتم میبستمش حس کردم یه چیزی اونجا کمه حالا به یه عکس با وضوح بالا احتیاج دارم تا چک کنم . عکس داخل این تاپیک ها رو زوم میکنی شطرنجی میشه زیاد مشخص نیست .
    حالا احتمالا برای اون چند نفر هم همین اتفاق افتاده باشه
    Last edited by ahmad754; 25-03-2019 at 17:33.

18. این کاربر از ahmad754 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •