تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ظاهر شدن دسکتاپ خالی سیاه رنگ بعد از لوگوی ویندوز سون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARAM44's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض ظاهر شدن دسکتاپ خالی سیاه رنگ بعد از لوگوی ویندوز سون

با سلام

من در سیستمم 2 تا ویندوز دارم . در درایو c ویندوز ایکس پی نصبه و در درایو e ویندوز سون نصب شده است . دیروز با نرم افزار pconpoint ریجستری ویندوز سون را اسکن کردم بالای 1000 تا ارور پیدا شد . قبل از پاک کردن انها ازم پرسید بکاپ بگیرم . زدم بلی . و سپس ریجستری رو پاکسازی کرد .ویندوز یک بار ری استارت شد . الان وینوز xp بالا میاد ولی سون رو که انتخاب میکنم فقط لوگوی سون و بعدش صفحه سیاه با مکان نما ظاهر میشه . صفحه کلید کلا کار نمیکنه . قسمت advance بوت هم مثل safe mode و همه منوهای زیرینش اصلا کار نمیکنه . با dvd ویندوز هم که بوت میکنم تو اون قسمت انتخاب ویندوزها برای ریپیر میگه این dvd برای ویندوز درایو e مناسب نیست . dvd ویندوز دیگری قرار دهید . از دستور sfc / scannow/offbotdir .... هم استفاده کردم اما نتیجه ای نگرفتم. من الان این سوال برام مطرحه که الان من بکاپ گرفته شده رو توسط نرم افزار pconpoint رو توسط ویندوز xp میبینم. ایا راهی یا نرم افزاری هست که بشه با اون از طریق ویندوز سالم قسمت ریجستری ویندوز خراب رو تعمیر کرد . چه طوری فایل بکاپ گرفته شده توسط نرم افزار pconpoint رو به ریجستری ویندوز خراب سون اضافه کنم ؟ مرصی
    Last edited by ARAM44; 16-01-2019 at 01:34.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

برای اینکه ویندوز رو ریپیر کنید باید با همون دیسکی که ویندوز نصب کردید اقدام کنید (یا دیسک مشابه)
    فرمت بکاپ هاتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARAM44's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

برای اینکه ویندوز رو ریپیر کنید باید با همون دیسکی که ویندوز نصب کردید اقدام کنید (یا دیسک مشابه)
    فرمت بکاپ هاتون چیه؟
    سلام. عرض کنم خود برنامه pconpoint بکاپ هارو تو یک فایل فشرده جمع میکنه . با winrar که اون فایل رو باز میکنم تعداد زیادی فایل ریجستری (*.reg) توش هست. الان اگه میتونستم در ویندوز xp یک برنامه نصب کنم که از طریق اون برنامه بکاپ موجود رو به ریجستری ویندوز سون اضافه کنم ویندوز سون دوباره فعال میشد. فقط نمیدونم ایا راهی هست که بشه ریجستری یک ویندوز خراب رو از طریق ویندوز دیگر ادیت یا اپدیت کرد .

5. این کاربر از dione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •