تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: علت ارزان بودن لپ تاپ ASUS A540UP - G - 15 inch

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض علت ارزان بودن لپ تاپ ASUS A540UP - G - 15 inch

با سلام
    یه لپ تاپ CORE I7 می خوام بخرم.
    این مدل نظرمو جلب کرد.
    با اینکه همه ی مشخصاتش خوبه ولی قیمتش پایین تر از همه ی مدلاست.
    کسی می دونه علتش چیه؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مدلش قدیمی شده. انقدر گرون کردن که رو دستشون مونده. این مدل core i7U معماری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که برای سال 2016 هست. الان 2019 هست و این طراحی برای 3 سال پیشه و همچنین این cpu الان خیلی حرف برای گفتن نداره با توجه به طراحی Kaby Lake گرچه corei7 هست ولی قدیمی شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا فرض بر این که این لپتاپ همین امروز از گمرک ترخیص شده باشه (که حداقل حداقل 1 سال تو انبار خوابیده که حالا بماند که اون موقع با دلار چند تومنی از گمرگ ترخیص شده) قیمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حدود 500 یورو هست که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که 9674 تومان هست در میاد 4.837.000 تومان که امروز این لپتاپ در حدود میانگین 7.000.000 تومان داره به فروش میرسه.

البته قصد کوبیدن این مدل نداشتم فقط توضیح کاملی ارائه کردم.

3. 3 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

مدلش قدیمی شده. انقدر گرون کردن که رو دستشون مونده. این مدل core i7U معماری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که برای سال 2016 هست. الان 2019 هست و این طراحی برای 3 سال پیشه و همچنین این cpu الان خیلی حرف برای گفتن نداره با توجه به طراحی Kaby Lake گرچه corei7 هست ولی قدیمی شده.
    حالا فرض بر این که این لپتاپ همین امروز از گمرک ترخیص شده باشه (که حداقل حداقل 1 سال تو انبار خوابیده که حالا بماند که اون موقع با دلار چند تومنی از گمرگ ترخیص شده) قیمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حدود 500 یورو هست که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که 9674 تومان هست در میاد 4.837.000 تومان که امروز این لپتاپ در حدود میانگین 7.000.000 تومان داره به فروش میرسه.

البته قصد کوبیدن این مدل نداشتم فقط توضیح کاملی ارائه کردم.
    بسیار ممنون دوست عزیز

ولی پردازنده 8550u هست که فکر نکنم ضعیف باشه.
    من یه فروشگاه زنگ زدم گفت مادربرد این لپ تاپ ضعیفه.
    آیا درسته؟
    و آیا کلا این مدل گزینه ی معقولی هست برای خرید؟

5. این کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بسیار ممنون دوست عزیز

ولی پردازنده 8550u هست که فکر نکنم ضعیف باشه.
    من یه فروشگاه زنگ زدم گفت مادربرد این لپ تاپ ضعیفه.
    آیا درسته؟
    و آیا کلا این مدل گزینه ی معقولی هست برای خرید؟
    ای کاش شما از همون ابتدا لینک میدادین تا بشه مشخصات این مدل کامل دید و بعد نظر داد. من نام مدل سرچ کردم و تنها جایی که corei7 بود itbaz... بود و بنا به اطلاعات اونجا براتون توضیح دادم. دوباره گشتم و پیدا کردم. انصافا چیزخوبیه روی کاغذ. البته به درد بازی و این چیزا نمیخوره ولی برای استفاده office و اینترنت و برنامه نویسی و کلی مالتی مدیا خیلی خوبه.
    cpu بسیار خوبی داره و برای aug 2017 هست و در اصل نسخه تکامل یافته مدل 7500u هست که برای 2016 بوده. مشخصات این لپتاپ با نسخه سال قبلش هیچ فرقی نداره به غیر از cpu که آپدیت شده از 7500u به 8550u . بنابراین اگر cpu این لپتاپ aug 2017 ارائه شده باشه قبل از سال 2018 یا در اوایل 2018 وارد بازار ایران شده و قدیمی حساب نمیشه. و چون فقط cpu ارتقا داده شده بنابراین قیمت این مدل باید حدود همون 500 یورو یا کمی بیشتر باشه که خوش قیمت بودن این لپتاپ از همین جا هست.
    قیمتشو نتونستم پیدا کنم تو منابع خارجی خوب. بنابراین بازار فروش این محصول بیشتر باید حول و حوش ایران و جنوب شرق آسیا و همچنین کشورهای در حال توسعه باشه که همین قیمت مناسبشو توجیهه میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشون میده نمیشه خیلی روی قابلیت 3d حساب باز کرد. گرچه برای بازی میتونید روی گرافیک intel نسل 8 حساب باز کنید.

امتیاز سایت notebookcheck به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عدد 75 هست که چشمگیر نیست و برای مدل با cpu 8550 هنوز مطلبی نوشته نشده. در ضمن در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت notebookcheck برای مدل 7500u اینو دیدم که نوشته و دیگه انتخاب با خودتونه."75% This rating is bad. Most notebooks are better rated. This is not a recommendation for purchase"

ویدیو از این لپتاپ:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بابت طولانی شدن مطلب عذر خواهی میکنم.

7. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

ای کاش شما از همون ابتدا لینک میدادین تا بشه مشخصات این مدل کامل دید و بعد نظر داد. من نام مدل سرچ کردم و تنها جایی که corei7 بود itbaz... بود و بنا به اطلاعات اونجا براتون توضیح دادم. دوباره گشتم و پیدا کردم. انصافا چیزخوبیه روی کاغذ. البته به درد بازی و این چیزا نمیخوره ولی برای استفاده office و اینترنت و برنامه نویسی و کلی مالتی مدیا خیلی خوبه.
    cpu بسیار خوبی داره و برای aug 2017 هست و در اصل نسخه تکامل یافته مدل 7500u هست که برای 2016 بوده. مشخصات این لپتاپ با نسخه سال قبلش هیچ فرقی نداره به غیر از cpu که آپدیت شده از 7500u به 8550u . بنابراین اگر cpu این لپتاپ aug 2017 ارائه شده باشه قبل از سال 2018 یا در اوایل 2018 وارد بازار ایران شده و قدیمی حساب نمیشه. و چون فقط cpu ارتقا داده شده بنابراین قیمت این مدل باید حدود همون 500 یورو یا کمی بیشتر باشه که خوش قیمت بودن این لپتاپ از همین جا هست.
    قیمتشو نتونستم پیدا کنم تو منابع خارجی خوب. بنابراین بازار فروش این محصول بیشتر باید حول و حوش ایران و جنوب شرق آسیا و همچنین کشورهای در حال توسعه باشه که همین قیمت مناسبشو توجیهه میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشون میده نمیشه خیلی روی قابلیت 3d حساب باز کرد. گرچه برای بازی میتونید روی گرافیک intel نسل 8 حساب باز کنید.

امتیاز سایت notebookcheck به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عدد 75 هست که چشمگیر نیست و برای مدل با cpu 8550 هنوز مطلبی نوشته نشده. در ضمن در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت notebookcheck برای مدل 7500u اینو دیدم که نوشته و دیگه انتخاب با خودتونه."75% This rating is bad. Most notebooks are better rated. This is not a recommendation for purchase"

ویدیو از این لپتاپ:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بابت طولانی شدن مطلب عذر خواهی میکنم.
    بسیار ممنون از توضیحات کاملتون
    من تو دیجی کالا دیدمش:

https://www.-------------/product/dkp-886700/لپ-تاپ-15-اینچی-ایسوس-مدل-a540up-g

کارت گرافیکش هم بنچمارکش بالاتر از لپ تاپ های هم ردش بود.
    Last edited by amini_bio; 15-01-2019 at 19:30.

9. این کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

................................

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بسیار ممنون از توضیحات کاملتون
    من تو دیجی کالا دیدمش:

کارت گرافیکش هم بنچمارکش بالاتر از لپ تاپ های هم ردش بود.
    asus همیشه برند دوست داشتنی بوده و هست.
    این لپتاپ هم لپتاپ budget هست و میتونه انتخاب بسیار خوب و مناسبی باشه در بازده قیمتی که داره.
    در ضمن مدلی که میخواهید تهیه کنید گارانتی بسیار خوبی هم داره.
    Last edited by mansia; 15-01-2019 at 19:46.

12. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

ولی من هنوز نفهمیدم دلیل ارزونیشو!
    سی پی یو i7 8550u
    رم ۸
    هارد ۱ ترا
    گرافیک Radeon R5 M420

14. این کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این مدل 699.99 دلاره و مشخصاتش با a540up یکی هست.

دلار آمریکا 24 دی 97 فروش حواله 9141 تومان (وارد کنندگان کالا ارزشونو با این نرخ تهیه میکنن نه با ارز آزاد بازار)

699.99 دلار ضربدر 9141 تومان میشه 6.398.608 تومان
    قیمت فروش دیجی 7.490.000 تومان. سود فروش 1.091.392 تومان.

+

بازرگان ها تخفیف های بسیار خوبی دریافت میکنن به شرطی که تعداد بالا کالا خریداری کنن. اون 699.99 دلار قیمت تک فروشی هست. هر چقدر بیشتر بخرید قیمتشو پایینتر میبندن براتون.
    در نتیجه بازرگان و همچنین خریدار کلی بار در بازار و خرده فروشی ها هر کدومشون یه سودی میکشن روش تا جایی که قیمت فروش برای مصرف کننده نزدیک قیمت ارز ازاد در بازار میشه. و این حسو به مصرف کننده القا میکنه که خدا خیرشون بده به قیمت بین المللی به من فروختن.

+

حالا بعضی افراد و نه همشون! میان لپتاپ refurbished با همون ارز وارد میکنن و برچسب های قرمز و زرد refurbished میکنن و به عنوان نو میفروشن و سود بیشتری گیرشون میاد و آسمان همچنان آبی رنگه...

اگر قبول کنید انشاالله فکر کنم به اندازه کافی دلیل آوردم که چرا این لپتاپ قیمتش اینه.

16. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •