تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با خاموش شدن سیستم به طور ناگهانی و روشن نشدن ان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

10 مشکل با خاموش شدن سیستم به طور ناگهانی و روشن نشدن ان

سلام
    بعضی وقتا یکدفعه سیستمم خاموش میشه ممکنه یک لحظه کار بکنه و خاموش بشه و حتی ممکنه ساعتها بدون ایراد هم کار کنه بعضی وقتا اصلا روشن نمیشه مگر اینکه فن سی پیو رو تکان بدم و همزمان با اون دکمه پاور رو بزنم و البته بعضی وقتا این روش هم جواب نمیده گرافیک رو تست کردم هارد رو هم همینطور رم رو هم همینطور اما.... ولی یه چیزی جالبه برام اینکه بضی وقتا که روشن نمیشه و به هردری میزنم و بازهم روشن نمیشه خیلی راحت با دراوردن کلی رم ها سیستم روشن میشه!!!! البته پاور رو هم چک کردم به نظرتون مشکل از اسلاتهای رم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ممکنه از پاور باشه ///

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دمای پردازنده رو با CoreTemp تحت نظر داشته باش .. خودش دما رو لاگ میکنه بررسی کن ببین مواقعی که خودبخود خاموش شده دماش حدودا چغد بوده
    وقتی خاموش میشه از برق جدا کن و بلافاصله دمای چیپ های مادربورد و هیتسینک سی پی یو کارت گرافیک خود رم ها و هر چی بود (با احتیاط) چک کن .. دستت به قطعات و سیم ها و قسمت های رسانا نخوره .. اگه مشکل دما بود احتمال زیاد مربوط ب پردازنده میشه ولی اینایی که گفتم رو چک کن احتیاطا گفتم

نحوه چک کردن رو نگفتید چطوری تست کردید
    برای تست پاور باید سیستمتون رو با یه پاور مناسب دیگه بذارید چند روزی کار کنه فقط راه اندازی سیستم کافی نیست

گرافیک و هارد بعید میدونم این مدلی ایراد داشته باشن فقط موقعی میتونه مانع روشن نشدن بشه که اتصالی بده و اینم طوری نمیشه که بعد مدتی درست بشه

در مورد رم ها اگه میتونی رم دیگه پیدا کنی و چند روز استفاده کنی عالی میشه ولی اگه نتونستی یکی یکی رم ها رو بیار و امتحان کن ببین کجا سیستم کار میکنه .. اگه به یکی از اسلات ها مشکوکی اصلا اونجا رم ننداز .. بعید میدونم از رم ها باشه ولی ممکنه رم ها اتصالی بدن که اونم معلوم میشه

برای تست اتصالی فن پاور رو نگاه کن و دکمه پاور رو بزن اگه فن یه تکون خیلی گوچولو خورد و وایساد (بدون روشن شدن سیستم) یعنی سیستمت یه جایی اتصالی داره

من بیشتر به مادربورد و پاور مشکوکم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •