تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل دیوانه کننده پزشکی بوی آهن !

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض مشکل دیوانه کننده پزشکی بوی آهن !

سلام

مشکلی دارم . حدود 2 هفته هستش که بوی خاصی رو استشمام میکنم که دیگران که کنارم هستند این بو رو حس نمیکنن فقط خودم این بو رو حس میکنم .

اینکه بویی شبیه آهن سوخته هست . شبیه بوی جوش کاری ، بعد همیشه سردرد دارم دائما دچار حالت تهوع میشم . انقدر این بو اذیتم میکنه

میدونید مشکل چی میتونه باشه؟

2. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

شنیدن بوی خاص علت های مختلفی شاید داشته باشه ولی اگه همراه سردرد و مخصوصا حالت تهوع باشه به نظر من باید خیلی جدی گرفته بشه ..
    احتمال داره .. تاکید میکنم احتمال داره ..... تاثیر تشعشعات رادیویی باشه مثلا فرستنده قوی تر از 20-30 وات یا بیشتر از صد وات .. اینم بگم که تاثیر این فرستنده ها مثلا فرستنده 100 وات حدودا بیشتر از 20- 30 متری دیگه شاید اون تاثیر(سردرد و تهوع) رو نداشته باشه (ولی هنوز مضره)
    حتما بررسی کنید چون در این صورت خیلی عواقب بدی داره
    اگر این مورد باشه با فاصله گرفتن از محل فرستنده قاعدتا باید مشکل حل بشه (نمیدونم مدت زمان از بین رفتنش چقدره) و شما بو و مزه ای نشنوی

بصورت خیلی جدی پیگیر این موضوع باشید

4. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

مشکلی دارم . حدود 2 هفته هستش که بوی خاصی رو استشمام میکنم که دیگران که کنارم هستند این بو رو حس نمیکنن فقط خودم این بو رو حس میکنم .

اینکه بویی شبیه آهن سوخته هست . شبیه بوی جوش کاری ، بعد همیشه سردرد دارم دائما دچار حالت تهوع میشم . انقدر این بو اذیتم میکنه

سلام

مشکل دیگه ای ندارید که اخیرا ایجاد شده باشه؟ رنگ ادرار تغییر کرده باشه یا نمی دونم دستشویی رفتن تون؟

6. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام

با سلام و احترام ،

اقا به جای اینکه اینجا تاپیک بزنید ، فوری به یکی از همکاران پزشک متخصص داخلی مراجعه کنید !

ممنونم.

8. 2 کاربر از Armin2019 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

شنیدن بوی خاص علت های مختلفی شاید داشته باشه ولی اگه همراه سردرد و مخصوصا حالت تهوع باشه به نظر من باید خیلی جدی گرفته بشه ..
    احتمال داره .. تاکید میکنم احتمال داره ..... تاثیر تشعشعات رادیویی باشه مثلا فرستنده قوی تر از 20-30 وات یا بیشتر از صد وات .. اینم بگم که تاثیر این فرستنده ها مثلا فرستنده 100 وات حدودا بیشتر از 20- 30 متری دیگه شاید اون تاثیر(سردرد و تهوع) رو نداشته باشه (ولی هنوز مضره)
    حتما بررسی کنید چون در این صورت خیلی عواقب بدی داره
    اگر این مورد باشه با فاصله گرفتن از محل فرستنده قاعدتا باید مشکل حل بشه (نمیدونم مدت زمان از بین رفتنش چقدره) و شما بو و مزه ای نشنوی

بصورت خیلی جدی پیگیر این موضوع باشید
    به تازگی خونمون اومده جایی که 20 متر با دکل مخابراتی فاصله داره یعنی ممنونم . تشکر فاصله میگیرم خیلی بهتر میشم . فکر کنم از همین باشه

10. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

20 متر با دکل مخابراتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دکلش چه نوع دکلیه؟؟ BTS ه چیه؟
    نمیخوام بترسونمتون ولی اگه دکل، پر توان باشه (نمیدونم چجوری میشه فهمید پر توان ه یا نه) شما هم تو بیست متریش زندگی کنی سرطان گرفتن رو شاخشه ... مخصوصا که بو و طعم فلز و سر درد و تهوع مربوط به امواج باشه (حتما تحقیق کنید و مطمئن باشید که این علایم مربوط به امواجه یا نه)

اعداد ارقامی که میگم همینطوریه تخصصی در این زمینه ندارم فقط یه سری مطالب خوندم که نظر کسایی در اون بود که متخصص این کار بودن و تجربه زیادی داشتن .. توصیه میکنم حتما به پزشک مراجعه کنید اولا و ثانیا در این سایت و در قسمت مخابرات یا سوالات عمومی سوالتون رو مطرح بفرمایید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با فرستادن عکس دکل شاید کسی بدونه چه توانی ممکنه داشته باشه

برای اینکه یه زمینه ذهنی از توان و صدمات ناشی ازون داشته باشید توان ارسالی آنتن موبایل در حداکثر میزان خود حدود 1 وات ه و چون نزدیک مغز قرار داره خطراتی برای سلامتی ممکنه داشته باشه(با اینکه در حد استاندارده توانش) .. البته گوشی چیزی نیست که بی وقفه ارسال امواج داشته باشه .. تا جایی که میدونم ارسال همیشگی امواج اثر ش رو بیشتر میکنه
    پس امواجی حتی با توان 1 وات هم میتونه برای ما خطرناک باشه (در فاصله نزدیک) امواج با توان بالا (50 .. 100 یا بیشتر) مطمئنا اثر بیشتری داره
    ولی خوشبختانه تاثیر امواج با فاصله خیلی کمتر میشه .. یعنی اگه فاصله ما از آنتن دو برابر بشه مقدار اشعه ای که بما میرسه یک چهارم میشه

صدمات ناشی از امواج مربوط به طول موج و توان ارسالی و فاصله از انتن و مدت قرار گرفتن و... میتونه متفاوت باشه

در اخر دوباره عرض میکنم حالت تهوع و طعم فلز و سرگیجه علایم خطرناکیه حتما بهش توجه کنید و در این زمینه با یه نفر که اطلاعات تخصصی داره مشورت کنید .. عرایض من فقط جهت توجه کردن شماس و ارزش علمی چندانی نداره (نقل قوله) و ممکنه اصلا اون انتن ضرر چندانی نداشته باشه یا علایم مربوط به یه بیماری باشه یا ...
    Last edited by afceaglee2013; 13-01-2019 at 00:40.

12. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

سلام

من الان دکتر بودم و مورد شما رو توضیح دادم.

گفت سریع برو پیش دکتر غدد یا داخلی و آزمایش کامل بده.

اگر از دکل باشه که احتمالش هست و به گفته دکتر من درصد کمی از افراد با اون فرکانس دچار مشکل می شن و حتی می تونه خدای نکرده کشنده باشه.

پس خواهش می کنم سریع برو دکتر و آزمایش یده.

اگر بری بیمارستان بخش اورژانس سریع آزمایش می گیرن و بهت 2 ساعته جواب می دن.

خواهش می کنم غفلت نکن.

14. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

واقعا ممنونم اتفاقا همین کار رو میکنم . با تشکر

16. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

20 متر با دکل مخابراتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دکلش چه نوع دکلیه؟؟ BTS ه چیه؟
    نمیخوام بترسونمتون ولی اگه دکل، پر توان باشه (نمیدونم چجوری میشه فهمید پر توان ه یا نه) شما هم تو بیست متریش زندگی کنی سرطان گرفتن رو شاخشه ... مخصوصا که بو و طعم فلز و سر درد و تهوع مربوط به امواج باشه (حتما تحقیق کنید و مطمئن باشید که این علایم مربوط به امواجه یا نه)

اعداد ارقامی که میگم همینطوریه تخصصی در این زمینه ندارم فقط یه سری مطالب خوندم که نظر کسایی در اون بود که متخصص این کار بودن و تجربه زیادی داشتن .. توصیه میکنم حتما به پزشک مراجعه کنید اولا و ثانیا در این سایت و در قسمت مخابرات یا سوالات عمومی سوالتون رو مطرح بفرمایید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با فرستادن عکس دکل شاید کسی بدونه چه توانی ممکنه داشته باشه

برای اینکه یه زمینه ذهنی از توان و صدمات ناشی ازون داشته باشید توان ارسالی آنتن موبایل در حداکثر میزان خود حدود 1 وات ه و چون نزدیک مغز قرار داره خطراتی برای سلامتی ممکنه داشته باشه(با اینکه در حد استاندارده توانش) .. البته گوشی چیزی نیست که بی وقفه ارسال امواج داشته باشه .. تا جایی که میدونم ارسال همیشگی امواج اثر ش رو بیشتر میکنه
    پس امواجی حتی با توان 1 وات هم میتونه برای ما خطرناک باشه (در فاصله نزدیک) امواج با توان بالا (50 .. 100 یا بیشتر) مطمئنا اثر بیشتری داره
    ولی خوشبختانه تاثیر امواج با فاصله خیلی کمتر میشه .. یعنی اگه فاصله ما از آنتن دو برابر بشه مقدار اشعه ای که بما میرسه یک چهارم میشه

صدمات ناشی از امواج مربوط به طول موج و توان ارسالی و فاصله از انتن و مدت قرار گرفتن و... میتونه متفاوت باشه

در اخر دوباره عرض میکنم حالت تهوع و طعم فلز و سرگیجه علایم خطرناکیه حتما بهش توجه کنید و در این زمینه با یه نفر که اطلاعات تخصصی داره مشورت کنید .. عرایض من فقط جهت توجه کردن شماس و ارزش علمی چندانی نداره (نقل قوله) و ممکنه اصلا اون انتن ضرر چندانی نداشته باشه یا علایم مربوط به یه بیماری باشه یا ...
    خیلی خیلی لطف کردید . ممنون از شما که وقت گزاشتید و راهنمایی کردید . همین کار رو میکنم خودم هم خیلی میترسم .

18. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ایشالا ک بزودی مشکلتون حل بشه

20. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •