تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

14 پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

با سلام بر اساتید محترم
    من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم !
    به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

مشاغل ازاد خودشون دنباله اینن ی جا استخدام شن ، اوضاع اصلن خوب نیست این کارو نکن

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام

مشاغل ازاد خودشون دنباله اینن ی جا استخدام شن ، اوضاع اصلن خوب نیست این کارو نکن
    از ناچاری دوست عزیز: دنبال کار رفتم ولی گیر نیامد چون توی شهرستان ها کار اصلا نیست! یا باید طرف آشنا ات باشه یا باید دختر باشی تا بهت کار بدهند ! من خودم از سر ناچاری دارم این کار را می کنم چون از بیکاری در بیام !

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.اگر حال کارهای اداری رو دارید میتونید کافی نتی بزنید که نهایت 2 تا سیستم داشته باشه هم کافیه.سرتون شلوغ میشه علی الخصوص اگر منطقه ای بزنید که مردم اون قسمت سواد کار با اینترنت و رایانه رو نداشته باشن.اگر نزدیک مدرسه باشه هم بهتره چون بچه های کارهای تحقیق رو میان همین کافی نت انجام میدن.یکی از اقوام ما همین مغازه کافی نتی رو داره گاهی اوقات اعصاب خوردی هم داره.البته این اقوام ما لوازم التحریری هم توش زده و اصلا هم نرفته عضو صنف بشه که طبق نرخ کار کنه.

مغازه سخت افزاری میخاین بزنید باید یه جورایی با شرکت ها و اداره ها دوست بشید چون مواد مصرفی پرینتر ها یا فکس ها رو میان سمت همین مغازه های خدمات کامپیوتری اما مردم دیگه کیس نمی بندن چون وقتی فیلم و ترانه و اینترنت مصرف میکنه با همین گوشی هم کارش رو راه می اندازه و نیاز به سیستم حداقل 3 میلیونی احساس نمیکنه.اونی که گیمر باشه هم احتمالا بره پلی استشیشن بخره

تو شهر ما تقریبا 2 تا 3 از مغازه های خدمات کامپیوتری موندن که 2 تاش قدیمی ترین و شاید اولین های شهرمون باشند و بقیه مغازه هاشون جمع کردند.و احتمال میدن اداره ها و شرکت ها هم بیشتر سراغ همین 2تای قدیمی برن تا مغازه های جدید.

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

میتونید تو مغازه کافی نتی سخت افزارهای ارزان قیمت هم بفروشید مثل فلش مموری یا ماوس و کیبورد .

8. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: نظرتون در مورد قطعات دست دوم کامپیوتر چی هست؟ مثل مادربرد و... آدم بخره و بفروشه: چون الان سیستم جدید گران هست : شاید ملت بیان سیستم دست دوم ارزان بخرند! ایا این احتمال وجود دارد که دست دوم بخرند یا همه معتاد موبایل شدند؟
    سپاس

10. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

یه سر برید عضو انجمن شهر سخت افزار بشید.اونجا بپرسید.تجربه مغازه داری سخت افزار ندارم.خودم هم عید نوروز به سرم زد مغازه بزنم.که رفتم همین انجمن شهر سخت افزار پرسیدم و گفتند که قطعات گران شده و ارزش نداره مغازه بزنید.

درباره دست دو نمیدونم ولی خب باز باید به قطعات دست دو اعتماد داشته باشید که من خودم خیلی ندارم
    اما به نظرم مردم بیشتر موبایل استفاده میکنند و اهل کامپیوتر نیستند.سایت ها هم بیشتر برای خودشون اپلیکیشن درست کرده اند و خب طرف با اپلیکیشن اندرویدی باز میره سایت دلخواهش.پس فرقی نداره رایانه دست دو بفروشید یا نو،وقتی موبایل خریدار بیشتری داره فرقی به حال فروشنده کامیپوتر نداره

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

یه سر برید عضو انجمن شهر سخت افزار بشید.اونجا بپرسید.تجربه مغازه داری سخت افزار ندارم.خودم هم عید نوروز به سرم زد مغازه بزنم.که رفتم همین انجمن شهر سخت افزار پرسیدم و گفتند که قطعات گران شده و ارزش نداره مغازه بزنید.

درباره دست دو نمیدونم ولی خب باز باید به قطعات دست دو اعتماد داشته باشید که من خودم خیلی ندارم
    اما به نظرم مردم بیشتر موبایل استفاده میکنند و اهل کامپیوتر نیستند.سایت ها هم بیشتر برای خودشون اپلیکیشن درست کرده اند و خب طرف با اپلیکیشن اندرویدی باز میره سایت دلخواهش.پس فرقی نداره رایانه دست دو بفروشید یا نو،وقتی موبایل خریدار بیشتری داره فرقی به حال فروشنده کامیپوتر نداره
    ممنونم: به نظر شما آدم لوازم جانبی موبایل بفروشه بهتر هست تا کامیپوتر؟

14. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

به نظرم باید نسبت به شهر خودتون اظهار نظر کنم که خب از شرایط شهرتون و منطقه ای که قراره مغازه بزنید خبری ندارم ولی اون چیزی که تو شهرهای ایران مشخصه انگار موبایل فروشی ها و لوازم جانبی موبایل فروشی ها،به مراتب بیشتر از کامپیوتر فروشی هاست و نمیشه با اطمینان نظر داد که چی خوبه چی بد

دوره تعمیرات نرفتید؟؟تعمیرات موبایل یا تعمیرات کامپیوتر؟؟تعمیرات به نظر میاد مشتری بیشتر داشته باشه تا فروشندگی؟! آخه با این وضع دلار کسی دلش نمیاد یه موبایل نو بخره و ترجیح میده همون گوشی قدیمیشو تعمیر کنه

16. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام بر اساتید محترم
    من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم !
    به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس
    سلام

من تو تاپیک قبلی شما نظرم رو گفتم ولی دیدم الان هم موضوعات جدیدی مطرح کردید.

فکر نمی کنم الان فروش قطعات به صرفه باشه برای شما که قصد کسب و کار کوچیک در حد 10 تومن دارید.

الان یه cpu خوب حدود 4 تا 5 تومن قیمتش هست.

به فرض یه مشتری هم اومد و سفارش پی سی داد قیمتش اگر حرفه ای بخواد حدود 20 تا 30 تومن می شه. بعد شما چجوری میخوای باهاش معامله کنی؟

با 10 تومن نظر دوستان در این تاپیک خیلی مهمه حتما بهشون توجه کن.

دوره پی سی تموم شده مگر طرف گیمر باشه (که بازم کنسول ها بهترن) یا طراح گرافیک و فیلم.

بعد هیچ ایرادی هم نداره اسم شهرستانی که هستید رو بگید شاید کسی تجربه تخصصی داشته باشه.

موفق باشید.

18. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •