تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

درسته اصلا در این تاریخ 1399 ، به هیچ عنوان نمیشه با 10 میلیون خدمات کامپیوتری زد . الان پول یک دستگاه چاپ برای این شغل فقط 10 میلیون هست .

قیمت ها جوری افزایش یافته ، مثل اصحاب کهف بودیم .
    سلام
    واقعا توی صنف کامپیوتر قطعات خیلی کشیده بالا. من پارسال 1 کارت گرافیک 2 گیگ خوب بود 700 تومن اما امروز به 1 ملیون و 900 هزارتومنم رسید که من واقعا شکه شدم (اینا رو توی دیجی کالا دیدم )
    یا یک سی دی خام پارسال بود 2500 تومن اما امروز که رفتم واسه رایت عکس خریدم 4000 تومن پول دادم ....
    یا امروز واسه برنج به فروشگاه کروش رفتم دیدم برنج هندی که بود 80 تومن شده 170 تومن !!
    واسه مهمون هم میوه خواستیم بخریم هندوانه کیلویی 3500 بود ... واقعا من دارم میترسم.
    اون وقت یه نفر مثل ژیان میاد و بر میگرده میگه مشکل ما فاسد بودن مردم هست و هیچ چیزی مشکل نداره .
    فقر لامصب همه چی میاره. اینقدر مردم تو فشارن که ازشون سوأل میپرسی درست و حسابی جوابت رو نمیدن.
    خیلی چیز های دیگه هست که دیگه از حوصله ی بنده واسه تایپ و .... خارج هست که همه دیگه خودتون از گرانی خبر دارید و حتی بیشتر از من میدونید..
    شب بخیر.

2. 5 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    واقعا توی صنف کامپیوتر قطعات خیلی کشیده بالا. من پارسال 1 کارت گرافیک 2 گیگ خوب بود 700 تومن اما امروز به 1 ملیون و 900 هزارتومنم رسید که من واقعا شکه شدم (اینا رو توی دیجی کالا دیدم )
    یا یک سی دی خام پارسال بود 2500 تومن اما امروز که رفتم واسه رایت عکس خریدم 4000 تومن پول دادم ....
    یا امروز واسه برنج به فروشگاه کروش رفتم دیدم برنج هندی که بود 80 تومن شده 170 تومن !!
    واسه مهمون هم میوه خواستیم بخریم هندوانه کیلویی 3500 بود ... واقعا من دارم میترسم.
    اون وقت یه نفر مثل ژیان میاد و بر میگرده میگه مشکل ما فاسد بودن مردم هست و هیچ چیزی مشکل نداره .
    فقر لامصب همه چی میاره. اینقدر مردم تو فشارن که ازشون سوأل میپرسی درست و حسابی جوابت رو نمیدن.
    خیلی چیز های دیگه هست که دیگه از حوصله ی بنده واسه تایپ و .... خارج هست که همه دیگه خودتون از گرانی خبر دارید و حتی بیشتر از من میدونید..
    شب بخیر.
    به من چه ربطی داره جمع کن بابا. مردم اگه خوب بودن هوای همدیگه رو داشتن دولت 30 درصد مقصر گرانی ها باشه 70 درصد مردم عادی و دلال ها و سودجوها مقصر هستن تو گرانی ها. گرچه دولت غیرت داشته باشه میتونه جلوی مردم و سودجوها و این بنگاهی ها رو بگیره اما نمیخواد چون لیبراله. کشور رو بدن دست من میدونم کجا آزادی ایجاد کنم کجا دلال و سودجو رو بکنم تو گونی که عدالت برقرار بشه.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

به من چه ربطی داره جمع کن بابا. مردم اگه خوب بودن هوای همدیگه رو داشتن دولت 30 درصد مقصر گرانی ها باشه 70 درصد مردم عادی و دلال ها و سودجوها مقصر هستن تو گرانی ها. گرچه دولت غیرت داشته باشه میتونه جلوی مردم و سودجوها و این بنگاهی ها رو بگیره اما نمیخواد چون لیبراله. کشور رو بدن دست من میدونم کجا آزادی ایجاد کنم کجا دلال و سودجو رو بکنم تو گونی که عدالت برقرار بشه.
    خدا نکنه دست تو بیوفته . دست تو بیوفته همه بدبخت میشن . همه گشنه میمونن.
    تو دیگه از چشم ماها افتادی دلیلی نداره تورو به عنوان مسئول انتخاب کنیم .... چند روزه مثل اینکه صنعتی و سنتی رو قاطی میکنی و توهم مملکت داری میزنی ....

5. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

خدا نکنه دست تو بیوفته . دست تو بیوفته همه بدبخت میشن . همه گشنه میمونن.
    تو دیگه از چشم ماها افتادی دلیلی نداره تورو به عنوان مسئول انتخاب کنیم .... چند روزه مثل اینکه صنعتی و سنتی رو قاطی میکنی و توهم مملکت داری میزنی ....
    ایده من برای ایجاد سامانه عدالت رو برو تو اون تاپیک بخون ببین فقیری باقی میمونه با اون طرح؟ دقیقش رو یه چیزی تو همون مایه هاست اگه اجرایی بشه همه کشورها حسرت عدالت اقتصادی تو ایران رو میخورن اما افسوس اینجور مقام های سیاسی به انسان های دلسوز هیچ وقت نمیرسه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

قدرت سامانه ها دست کم گرفته شده در حالی که یه سامانه پیشرفته میتونه کار هزاران مامور بازرسی و خیلی دقیق تر و بدون هیچ ایراد و اشتباهی انجام بده اما شفافیت به نفع روحانی نیست که اجازه طراحی هیچ سامانه نظارتی رو نمیده من تخصصم طراحی همین سامانه هاست حاضرم بدون حتی یک ریال هر سامانه نظارتی که دولت بخواد براش طراحی کنم جوری که نشه حتی یه ریال اختلاس کرد. حتی حاضرم هزینه سرورهاش رو هم خودم بدم فقط این ایده های من عملی بشه این فسادها از بین بره.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

دلالی خیلی خوب جواب میده سرمایه اولیه هم نمیخواد

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

دلالی خیلی خوب جواب میده سرمایه اولیه هم نمیخواد
    سلام
    اینجوری نفرمایین . ما هرچی میکشیم از دست دلالیه.
    اگر قراره شغلایی که سرمایه نخوان خوب دزدی هم سرمایه نمیخواد و هم جواب میده !!!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

قدرت سامانه ها دست کم گرفته شده در حالی که یه سامانه پیشرفته میتونه کار هزاران مامور بازرسی و خیلی دقیق تر و بدون هیچ ایراد و اشتباهی انجام بده اما شفافیت به نفع روحانی نیست که اجازه طراحی هیچ سامانه نظارتی رو نمیده من تخصصم طراحی همین سامانه هاست حاضرم بدون حتی یک ریال هر سامانه نظارتی که دولت بخواد براش طراحی کنم جوری که نشه حتی یه ریال اختلاس کرد. حتی حاضرم هزینه سرورهاش رو هم خودم بدم فقط این ایده های من عملی بشه این فسادها از بین بره.
    ی نامه به بیت بزن حتما استقبال می کنند

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

ی نامه به بیت بزن حتما استقبال می کنند

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام
    دوست من خودتو واسه این ژیان خسته نکن ایشون هرچی توضیح بدید بازم همون نقطه اول گیر میکنند.
    کلا ارزش نداره وقت ارزشمند خودمون رو صرف خواندن پست های این کاربر و بدتر از اون جواب دادن به پستاشون بکنیم .
    لطفا بیخیالش بشید..

13. 3 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    دوست من خودتو واسه این ژیان خسته نکن ایشون هرچی توضیح بدید بازم همون نقطه اول گیر میکنند.
    کلا ارزش نداره وقت ارزشمند خودمون رو صرف خواندن پست های این کاربر و بدتر از اون جواب دادن به پستاشون بکنیم .
    لطفا بیخیالش بشید..
    همینم مونده بود فقط تو منو مسخره کنی خودت میگی تا سر نانوایی میری همه مسخره ات میکنن و تیکه میندازن بهت. مقصر خودم هستم البته نباید جواب آدمهایی مثل تو رو بدم با انسان کوچیک بحث کنی فقط خودت کوچیک میشی. پست هات رو دیگه نمی بینم چون به لیست سیاه اضافه شدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •