تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

داره خودمونی میشه ДŁI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کـــــــرج

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: تهران رفتن زیاد بصرفه نیست برام چون پول اتوبوس و.. هم باید بدم: دنبال افرادی باید بگردم که مثلا از تهران برام جنس بفرستند به قیمت همکار و...
    یک نفر یک سایتی به من معرفی کرد که طرف توی بازار کامپیوتر تهران مغازه داره و جنس میفرسته ! این طوری گمان کنم بهتر باشه تا خودم برم تهران !
    سپاس
    خواهش میکنم.

والا من خودم یه دوره ای از زندگیم از لب مرز جنس میاوردم پایتخت!
    حالا به نظرم یه تجدید نظر کنید ..یه کرایه اتوبوس مبلغی نمیشه.چرخیدن تو بازار ، خودش یه دید به شما میده ..و به افکارتون جهت میده.فقط خرید که نیست .
    ضمن اینکه ، جنس رو لمس فیزیکی میکنید و پول بابتش میدید ! نه مجازی و سفارشی و..
    متوجه منظورم هستید که ؟

بازم هرجور صلاحه
    مووووفق باشید

2. این کاربر از ДŁI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام بر اساتید محترم
    من میخواستم خدمات کامپیوتری دایر کنم ولی دیدم قیمت قطعات 3 الی 4 برابر نسبت به پارسال شده و برای همین 2 به شک هستم که چکار کنم : میخوام حداقل 10 میلیون سرمایه بیشتر خرج نکنم چون میترسم روی دستم جنس باد کند ! ولی دیدم با 10 میلیون یک سیستم معمولی را بیشتر نمیشه خرید از بس گران هستند ! مثل (مادربرد-سی پی یو-رم- کارت گرافیک - کیس و..) و از طرفی بخوام مغازه را پر کنم نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارم و هم ریسک بالایی دارد و پولش را من ندارم: چون مغازه و ویترین خالی بد شکل هست و نمایی بدی دارد : خلاصه چون رشته ام نرم افزار بود میخواستم چنین مغازه ای را راه اندازی کنم !
    به نظر شما با 10 میلیون چه نوع مغازه ای راه اندازی کنم خوب هست که هم بشه مغازه را تا حدی پر کرد و هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی در ان شغل نباشه و خوراکی هم نبشه که انقضا داشته باشد و.....
    لطفا پیشنهاد بدهید
    سپاس
    سلام دوباره

با بعضی از رفقای شمالیم تماس گرفتم. الان بهترین کار پرورش گیاهان هست. اگر حیاط دارید شروع کنید به پرورش گیاه هایی مثل بابا آدم، اون درختای شبیه نخل و امثالهم... می گفتن خیلی توش پول هست.

یه کار دیگه هم که می تونید بکنید قالب های گچی مجسمه و .... بخرید و مجسمه های گچی بسازید. هر قالب حدود 800 تومنه و با حدود 200 تومان حداکثر (به شرط اینکه بخواید سیم کشی و نور و فواره بذارید) براتون یک مجسمه خرج بر می داره و قیمت فروش این مجسمه ها بین 500 تا 3 تومنه. یعنی سود خالص بسیار بالا.

کارگاه تولید سفال سقف هم خیلی خوبه ولی نیاز به کوره داری که می تونی تولید کنی و با یه کارگاه دیگه قرارداد ببندی و بدی اونجا برات بپزن و بفروشن.

پ. ن : ای کاش اون وسایل کافی نت رو خریده بودی امروز فروش رفت. واقعا مفت داد. حیف که من دستم تنگ بود و این دوستم پول نقد لازم داشت. کلی هم ماوس و قاب گوشی و دسته بازی و فلش و میکرو اس دی و هدفون و ..... اینا داشت.
    خیلی بیشتر از 11 تومن می ارزید اجناسش.

اگر باز هم اصرار به کار کامپیوتری داری بگو تا ببینیم چیکار می شه کرد.
    تو تهران آشنا زیاد دارم ولی باید حداقل یه سفر بیای و باهاشون حضوری صحبت کنی شاید قبول کنن به شهرستان جنس بفرستن. خودشون از جنوب جنس می گیرن.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام دوباره

با بعضی از رفقای شمالیم تماس گرفتم. الان بهترین کار پرورش گیاهان هست. اگر حیاط دارید شروع کنید به پرورش گیاه هایی مثل بابا آدم، اون درختای شبیه نخل و امثالهم... می گفتن خیلی توش پول هست.

یه کار دیگه هم که می تونید بکنید قالب های گچی مجسمه و .... بخرید و مجسمه های گچی بسازید. هر قالب حدود 800 تومنه و با حدود 200 تومان حداکثر (به شرط اینکه بخواید سیم کشی و نور و فواره بذارید) براتون یک مجسمه خرج بر می داره و قیمت فروش این مجسمه ها بین 500 تا 3 تومنه. یعنی سود خالص بسیار بالا.

کارگاه تولید سفال سقف هم خیلی خوبه ولی نیاز به کوره داری که می تونی تولید کنی و با یه کارگاه دیگه قرارداد ببندی و بدی اونجا برات بپزن و بفروشن.

پ. ن : ای کاش اون وسایل کافی نت رو خریده بودی امروز فروش رفت. واقعا مفت داد. حیف که من دستم تنگ بود و این دوستم پول نقد لازم داشت. کلی هم ماوس و قاب گوشی و دسته بازی و فلش و میکرو اس دی و هدفون و ..... اینا داشت.
    خیلی بیشتر از 11 تومن می ارزید اجناسش.

اگر باز هم اصرار به کار کامپیوتری داری بگو تا ببینیم چیکار می شه کرد.
    تو تهران آشنا زیاد دارم ولی باید حداقل یه سفر بیای و باهاشون حضوری صحبت کنی شاید قبول کنن به شهرستان جنس بفرستن. خودشون از جنوب جنس می گیرن.
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان : والا من بعد از تحقیقات و ... به 2 تا شغل دیگه رسیدم: یکی فروش ابزار و آلات کشاورزی مثل بیل و کلنگ و... و یکی ابزار یراق : با چند نفر مشورت کردم گفتند ابزار یراق بهتر هست چون 10 میلیون میشه هم نوع پیچ و مهره و قفل و... خرید و بازار اش بهتر هست نسبت به کامپبوتر و موبایل و اینکه یک مغازه تونستیم بخریم که کنار کمربندی شهر و توی یک بلوار هست و شبیه ناحیه صنعتی کار هایی مثل باتری سازی و تعمیرات ماشین و... زیاد توش هست و کلا خدمات فنی انجا احتمال زیاد نمیخوره ! خلاصه تصمیم گرفتم دنبال کاری برم که صنعتی باشه و با پولم بتونم چیز هایی بخرم که ارزان تر و انقضا نداشته باشه و نپوسه ! خلاصه این شد که احتمال زیاد ابزار یراق را انتخاب کنم:
    =========================================
    در مورد شغل هایی که معرفی کردید باید بگم: هم فضا نیاز داره و هم مهارت !
    پرورش گیاه هم توی شمال زیاد هست : مخصوصا توی شهر ما: همه دارند چرت میزنند!! بعد اگر سیل و باد و طوفان بیاد دیگه بیچاره میشوند !

ممنون از لطف شما
    Last edited by lakers320; 08-01-2019 at 19:39.

6. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان : والا من بعد از تحقیقات و ... به 2 تا شغل دیگه رسیدم: یکی فروش ابزار و آلات کشاورزی مثل بیل و کلنگ و... و یکی ابزار یراق : با چند نفر مشورت کردم گفتند ابزار یراق بهتر هست چون 10 میلیون میشه هم نوع پیچ و مهره و قفل و... خرید و بازار اش بهتر هست نسبت به کامپبوتر و موبایل و اینکه یک مغازه تونستیم بخریم که کنار کمربندی شهر و توی یک بلوار هست و شبیه ناحیه صنعتی کار هایی مثل باتری سازی و تعمیرات ماشین و... زیاد توش هست و کلا خدمات فنی انجا احتمال زیاد نمیخوره ! خلاصه تصمیم گرفتم دنبال کاری برم که صنعتی باشه و با پولم بتونم چیز هایی بخرم که ارزان تر و انقضا نداشته باشه و نپوسه ! خلاصه این شد که احتمال زیاد ابزار یراق را انتخاب کنم:
    =========================================
    در مورد شغل هایی که معرفی کردید باید بگم: هم فضا نیاز داره و هم مهارت !
    پرورش گیاه هم توی شمال زیاد هست : مخصوصا توی شهر ما: همه دارند چرت میزنند!! بعد اگر سیل و باد و طوفان بیاد دیگه بیچاره میشوند !

ممنون از لطف شما
    موفق باشید....

از بهار همون فروردین ماه میام نوشهر زندگی کنم اگر مغازت نزدیک بود خبر بده حداقل می تونم خریدای مربوط به ساختمان سازی مثل خیلی چیزا رو از شما انجام بدم.

خوشحال می شم هم کمکی کرده باشم که کارت رونق بگیره هم آشنا شیم.

تو پی وی اگر خواستی برام اطلاعات تماس بذار.

فکر خوبی هم کردی.

8. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: من توی شهرستان هستم: جنس چطوری تهیه کنم؟ ایا نیاز هست برم بازار کامپیوتر تهران!؟ یا سایتی یا جایی هست که بشه وسایل ازش تهیه کرد؟ نظرتون در مورد دیجی کالا چی هست؟
    سپاس
    آدرس چند تا سایت عمده فروش رو برات میفرستم
    حضوری هم خودت بخوای بیای باید وقت بزاری و بگردی

10. این کاربر از kar1591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

آدرس چند تا سایت عمده فروش رو برات میفرستم
    حضوری هم خودت بخوای بیای باید وقت بزاری و بگردی
    ممنون دوست عزیز: برای انتخاب شفل خدمات کامپیوتری شک دارم چون سرمایه زیاد میخواد و الان کامپیوتر چون گران هست تقاضا ندارد! در پست های قبلی هم گفتم احتمالا ابزار یراق را انتخاب کنم !
    سپاس

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: برای انتخاب شفل خدمات کامپیوتری شک دارم چون سرمایه زیاد میخواد و الان کامپیوتر چون گران هست تقاضا ندارد! در پست های قبلی هم گفتم احتمالا ابزار یراق را انتخاب کنم !
    سپاس
    ایشالله که هر شغلی انتخاب میکنی توش موفق باشی
    قبلش هرچقدر دوست داشتی تحقیق کن ، بعد اینکه واردش شدی پشیمونی فایده نداره و متحمل ضرر میشی
    یکی از آیتم های موفقیت هم صبر و خوش اخلاقیه که اگه داشته باشی پیشرفت میکنی

13. این کاربر از kar1591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

دوست عزیز مسلما از موقعی که شما این موضوع را ایجاد کردید، جنس ها چند برابر شده:/ کم کم داریم به نقطه انقراض نزدیک میشیم

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دوست عزیز مسلما از موقعی که شما این موضوع را ایجاد کردید، جنس ها چند برابر شده:/ کم کم داریم به نقطه انقراض نزدیک میشیم
    درسته اصلا در این تاریخ 1399 ، به هیچ عنوان نمیشه با 10 میلیون خدمات کامپیوتری زد . الان پول یک دستگاه چاپ برای این شغل فقط 10 میلیون هست .

قیمت ها جوری افزایش یافته ، مثل اصحاب کهف بودیم .

16. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بعد جناب روحانی دهن صبح آمده گفته تازه وضعمون داره بهتر بیشه
    یک خبرنگاری گزارشگری آدمی جانوری پا نشد بگه مگه وضعمون تا دیروز بد بوده؟! اگر بد بوده دقیقا کجا و چی ها بده بوده که قرار انگار خوب بشه.

با این وضعیت اصلا کار کردن هم به صرفه نیست . یا کارفایان همزمان با افزایشها حقوقها رو افزایش بدند مثلا تا دیروز یک شرکت خصوصی ۲ الی ۳ تومان میداد باید بده ۶ تومان.
    دولتی هم استثنا نیست و همین طریق.

اگر دادند که دادند اگر نه، کار نکردن و کار شخصی سرمایه داری حالا خرید فروش، مسکن، بانک، ارز و سکه منطقی تر است.
    Last edited by italodance; 24-06-2020 at 20:20.

18. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •