تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: پیشنهاد برای ایجاد مغازه با سرمایه کم

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

من تو تاپیک قبلی شما نظرم رو گفتم ولی دیدم الان هم موضوعات جدیدی مطرح کردید.
    فکر نمی کنم الان فروش قطعات به صرفه باشه برای شما که قصد کسب و کار کوچیک در حد 10 تومن دارید.
    الان یه cpu خوب حدود 4 تا 5 تومن قیمتش هست.
    به فرض یه مشتری هم اومد و سفارش پی سی داد قیمتش اگر حرفه ای بخواد حدود 20 تا 30 تومن می شه. بعد شما چجوری میخوای باهاش معامله کنی؟
    با 10 تومن نظر دوستان در این تاپیک خیلی مهمه حتما بهشون توجه کن.
    دوره پی سی تموم شده مگر طرف گیمر باشه (که بازم کنسول ها بهترن) یا طراح گرافیک و فیلم.
    ممنون دوست عزیز: بله نظر شما را در ان تایپیک قبلی خوندم بسیار خوب راهنمایی کردید: ببینید من میخواستم تعمیرات لپ تاپ و مادربرد یاد بگیرم و از چند نفر از تعمیر کاران سوال کردم گفتند هم سخت هست و هم به درد نمیخوره و پولی توش نیست ! و از طرفی بخوام برم تهران دوره ببینم هم هزینه زیاد می بره و هم زمان ولی تجربه ی کاری آدم پیدا نمی کند که این خوداش بسیار بد هست فقط به ادم مدرک می دهند که به درد جواز کسب میخوره!
    یا مثلا شما گفته بودید دوربین مداربسته خوب هست: دوربین هم خیلی بالا رفته مثلا که دوربین درجه 2 معمولی که پارسال 80 تومن بود الان شده 220 تومن یا دی وی ار 100 تومنی شده 350 تومن ! که تازه این ها جنس درجه 2 یا 3 هستند ! الان فرض کن برند داهوا یا ایکس ویژن یک دوربین معمولی اش چقدر میاد ! این گرانی نه تنها به قطعات کامپیوتر بلکه به دوربین و سایر قطعات الکترونیکی ربط پیدا کرده !
    من احتمالا بتونم مغازه ای را بخرم آینده و میخوام یکباری برای خودم جور کنم که از بیکاری در بیام و جنبه سرگرمی و سر گول زدن داشته باشد وگرنه خود هم میدونم از این بازار آشفته آبی برای امثالی مثل من گرم نمیشه! و از ناچاری هست!
    من جنس نمیخوام زیاد بخرم تا روی دستم بموند ! فقط از هر کدام یک عدد مثلا اسپیکر- هدفون و...
    بعد هیچ ایرادی هم نداره اسم شهرستانی که هستید رو بگید شاید کسی تجربه تخصصی داشته باشه.
    من اهل شمال: استان مازندران: و اهل یکی از غربی ترین شهر های استان هستم حالا اسم شهر بماند
    سپاس

2. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: بله نظر شما را در ان تایپیک قبلی خوندم بسیار خوب راهنمایی کردید: ببینید من میخواستم تعمیرات لپ تاپ و مادربرد یاد بگیرم و از چند نفر از تعمیر کاران سوال کردم گفتند هم سخت هست و هم به درد نمیخوره و پولی توش نیست ! و از طرفی بخوام برم تهران دوره ببینم هم هزینه زیاد می بره و هم زمان ولی تجربه ی کاری آدم پیدا نمی کند که این خوداش بسیار بد هست فقط به ادم مدرک می دهند که به درد جواز کسب میخوره!
    یا مثلا شما گفته بودید دوربین مداربسته خوب هست: دوربین هم خیلی بالا رفته مثلا که دوربین درجه 2 معمولی که پارسال 80 تومن بود الان شده 220 تومن یا دی وی ار 100 تومنی شده 350 تومن ! که تازه این ها جنس درجه 2 یا 3 هستند ! الان فرض کن برند داهوا یا ایکس ویژن یک دوربین معمولی اش چقدر میاد ! این گرانی نه تنها به قطعات کامپیوتر بلکه به دوربین و سایر قطعات الکترونیکی ربط پیدا کرده !
    من احتمالا بتونم مغازه ای را بخرم آینده و میخوام یکباری برای خودم جور کنم که از بیکاری در بیام و جنبه سرگرمی و سر گول زدن داشته باشد وگرنه خود هم میدونم از این بازار آشفته آبی برای امثالی مثل من گرم نمیشه! و از ناچاری هست!
    من جنس نمیخوام زیاد بخرم تا روی دستم بموند ! فقط از هر کدام یک عدد مثلا اسپیکر- هدفون و...

من اهل شمال: استان مازندران: و اهل یکی از غربی ترین شهر های استان هستم حالا اسم شهر بماند
    سپاس
    متشکرم

خب مازندران کلا دنیای متفاوتیه.

اتفاقا من چند ماهی اونجا کار کردم (توی یه بانک) و با زندگی و مردمش آشنا هستم.

اونجا که اصلا لوازم کامپیوتری نمی گیره. فکر نکنم حتی فروش اسپیکر و ماوس و .... جوابگو باشه.

شما یه مغازه فروش کلوچه و ترشی جات و لواشک بزنی (اگر تو منطقه توریستی هستی) خیلی خوبه.

مرغ فروشی خوبه. برنج هم همینطور.

اگر تجربه قبلی داری کافی شاپ و عطر فروشی.

مازندرانی ها اصولا حاضر به پول خرج کردن نیستن مگر مجبور بشن که مجبوریت بیشتر برای دختر بازی و شکم می تونه باشه. که می رسه به کافی شاپ و خرید هدیه که معمولا عطره.

در مورد حرف های من هم اشتباه برداشت نکن. بهترین آدمی که تو زندگیم می شناسم و بسیار هم مومنه اهل مازندرانه. بهترین دوستم همینطور. بهترین خواننده ایران که اسم نمیارم.

من اونجا زندگی و کار کردم و اون شهر به گردنم حق داره. ولی خب ندیدم که مردمش دست و دلباز باشن و یه بار خرید کنن.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

متشکرم

خب مازندران کلا دنیای متفاوتیه.

اتفاقا من چند ماهی اونجا کار کردم (توی یه بانک) و با زندگی و مردمش آشنا هستم.

اونجا که اصلا لوازم کامپیوتری نمی گیره. فکر نکنم حتی فروش اسپیکر و ماوس و .... جوابگو باشه.

شما یه مغازه فروش کلوچه و ترشی جات و لواشک بزنی (اگر تو منطقه توریستی هستی) خیلی خوبه.

مرغ فروشی خوبه. برنج هم همینطور.

اگر تجربه قبلی داری کافی شاپ و عطر فروشی.

مازندرانی ها اصولا حاضر به پول خرج کردن نیستن مگر مجبور بشن که مجبوریت بیشتر برای دختر بازی و شکم می تونه باشه. که می رسه به کافی شاپ و خرید هدیه که معمولا عطره.

در مورد حرف های من هم اشتباه برداشت نکن. بهترین آدمی که تو زندگیم می شناسم و بسیار هم مومنه اهل مازندرانه. بهترین دوستم همینطور. بهترین خواننده ایران که اسم نمیارم.

من اونجا زندگی و کار کردم و اون شهر به گردنم حق داره. ولی خب ندیدم که مردمش دست و دلباز باشن و یه بار خرید کنن.
    بله دوست عزیز: مازندرانی بیشتر شان کشاورز هستند و با پرتقال و کیوی و برنج و... سر کار دارند و زیاد تو کار کامیپوتر نیستند ! خیلی از مغازه خدمات کامپیوتری را دیدم که جمع کردن توی شهرمان: من توی قسمت توریستی زندگی نمی کنم متاسفانه
    کافی شاپ و عطر فروشی هم خوب هست ولی من تجربه ندارم : امان از دست این دختر باز ها
    مغازه ی مرتبط با شکم بهتر هستند ولی خز هم شدند مثل سوپر مارکت : توی هر خیابان 3 تا میبینم حداقل !!
    ما ماندیم چکار کنیم
    سپاس

6. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

روز بخیر و خسته نباشید
    متاسفانه الان نسبت به سال پیش قیمت ها حداقل سه یا چهار برابر شدن
    این هزینه 10 میلیون رو جدا از هزینه مغازه در نظر میگیریم چون خود مغازه(رهن و اجاره)هزینه بالایی دارند
    من خودم ا تجربه چند ساله که دارم میگم برای شروع سعی کن لوازمی چون فلش-رم-شارژر-کابل های مختلف(AOx-کابل برق-..) رم ریدر-OTG -هندزفری واسپیکر،دسته بازی ،.... از این قبیل وسایل بیاری که معمولا زیاد نمی مونن ، راحتتر فروش میرن (هر چند خود این وسایل الان گرون هستن ، یه فلش 8 گیگ تقریبا 45 تومن شده و بخوای 10 تا 8گیگ،10 تا 16 و 10 تا 32 بیاری خودش تقریبا دو میلیون میشه)
    کارای تحقیقاتی هم انجام بده ،لیست بیمه و..
    اگه تونستی فلش هم پر کن(مثل آهنگ و فیلم هرچند کلاس کاری ندارند)ولی مشتری جذب میشه
    در کل با این بودجه به نظر من اینجوری شروع کن

8. 2 کاربر از kar1591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

روز بخیر و خسته نباشید
    متاسفانه الان نسبت به سال پیش قیمت ها حداقل سه یا چهار برابر شدن
    این هزینه 10 میلیون رو جدا از هزینه مغازه در نظر میگیریم چون خود مغازه(رهن و اجاره)هزینه بالایی دارند
    من خودم ا تجربه چند ساله که دارم میگم برای شروع سعی کن لوازمی چون فلش-رم-شارژر-کابل های مختلف(AOx-کابل برق-..) رم ریدر-OTG -هندزفری واسپیکر،دسته بازی ،.... از این قبیل وسایل بیاری که معمولا زیاد نمی مونن ، راحتتر فروش میرن (هر چند خود این وسایل الان گرون هستن ، یه فلش 8 گیگ تقریبا 45 تومن شده و بخوای 10 تا 8گیگ،10 تا 16 و 10 تا 32 بیاری خودش تقریبا دو میلیون میشه)
    کارای تحقیقاتی هم انجام بده ،لیست بیمه و..
    اگه تونستی فلش هم پر کن(مثل آهنگ و فیلم هرچند کلاس کاری ندارند)ولی مشتری جذب میشه
    در کل با این بودجه به نظر من اینجوری شروع کن
    ممنون دوست عزیز: من توی شهرستان هستم: جنس چطوری تهیه کنم؟ ایا نیاز هست برم بازار کامپیوتر تهران!؟ یا سایتی یا جایی هست که بشه وسایل ازش تهیه کرد؟ نظرتون در مورد دیجی کالا چی هست؟
    سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوباره

یه سوال اساسی شما چند سالتونه و کلا آیا تجربه ای در زمینه کاری داشتید؟

کاری که شما می خواید انجام بدید در حد خیلی خیلی کوچک هست. باید یه روز بیاید تهران همه خرید هاتون رو بکنید برگردید. یا از عمده فروش های شهر خودتون جنس تهیه کنید.

یه پیشنهاد هم دارم. یکی از دوستان (البته همکار سابق) داره کافی نت شو تخلیه می کنه 9 تا سیستم کامل که یکیش که خودش استفاده می کرده واقعا سیستم خوبیه. بقیه هم در حد خوبی هستن. یه پرینتر رنگی جوهری اچ پی و یک دستگاه کپی شارپ که پرینتر هم هست با اسکنر. یه سری فلش و اس دی و خرت و پرت داره با میز و صندلی و پارتیشن برای همه کامپیوتر ها و یه میز جدا. داره همه رو به قیمت 11 تومن می فروشه. مورد خوبیه. فقط پرینتر رنگیش حدود 2.5 قیمتشه. اگر خواستی زودتر بهم بگو که خبر بدم. تخفیف بده هم نیست و همه درجاست. امیدوارم که تا فروش نرفته تصمیم بگیری. چون می دونم قیمت خوبه احتمال فروش سریعش هست البته باید طرف جا داشته باشه. حالا خبر از شما.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ДŁI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کـــــــرج

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: من توی شهرستان هستم: جنس چطوری تهیه کنم؟ ایا نیاز هست برم بازار کامپیوتر تهران!؟ یا سایتی یا جایی هست که بشه وسایل ازش تهیه کرد؟ نظرتون در مورد دیجی کالا چی هست؟
    سپاس

سلام
    با دوست مون Kar1591 موافقم . بهتره از لوازم جانبی شروع کنی ..که بتونی اقلام مختلف رو به تعداد قابل توجه بخری.
    برای خرید ، دیجی کالا ؟ نه آقا ... باید با کمترین واسطه خرید کنی که یه چیزی تهش بمونه واست.
    یه روز بیا تهران خرید کن .. و برگرد. نگران ِ حجم وسایلت هم نباش. با 10 تومن احتمالا دوتا کیسه نایلونی جنس بگیری...
    کم کم شروع کن و خرد خرد
    ایشالا که بگیره کار و کاسبیت ..

13. این کاربر از ДŁI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام دوباره

یه سوال اساسی شما چند سالتونه و کلا آیا تجربه ای در زمینه کاری داشتید؟

کاری که شما می خواید انجام بدید در حد خیلی خیلی کوچک هست. باید یه روز بیاید تهران همه خرید هاتون رو بکنید برگردید. یا از عمده فروش های شهر خودتون جنس تهیه کنید.

یه پیشنهاد هم دارم. یکی از دوستان (البته همکار سابق) داره کافی نت شو تخلیه می کنه 9 تا سیستم کامل که یکیش که خودش استفاده می کرده واقعا سیستم خوبیه. بقیه هم در حد خوبی هستن. یه پرینتر رنگی جوهری اچ پی و یک دستگاه کپی شارپ که پرینتر هم هست با اسکنر. یه سری فلش و اس دی و خرت و پرت داره با میز و صندلی و پارتیشن برای همه کامپیوتر ها و یه میز جدا. داره همه رو به قیمت 11 تومن می فروشه. مورد خوبیه. فقط پرینتر رنگیش حدود 2.5 قیمتشه. اگر خواستی زودتر بهم بگو که خبر بدم. تخفیف بده هم نیست و همه درجاست. امیدوارم که تا فروش نرفته تصمیم بگیری. چون می دونم قیمت خوبه احتمال فروش سریعش هست البته باید طرف جا داشته باشه. حالا خبر از شما.
    ممنون دوست عزیز: 25 سالمه: تجربه مغازه داری هم ندارم !
    در مورد شغل بگم که فعلا به قطعیت در مورد شغل خاصی نرسیدم و دارم گزینه های مختلف را بررسی می کنم ! با توجه به اینکه توی شمال زندگی می کنم : و ناحیه ای که مغازه مد نظرم در ان جا واقع شده شاید کار کامپیوتری بهش نمیخوره چون بیشتر تعمیرات ماشین و باتری سازی و.. هست و اینکه با توجه به اینکه شمالی ها کشاورز هستند شاید ابزار آلات کشاورزی یا لاستیک فروشی(ماشین) و گزینه های دیگه هم در نظر دارم بیشتر بدرد بخوره نسبت به کارهای کامیپوتر و موبایل !
    در آخر هم اگر به نتیجه نرسیدم شاید همان یک خدمات کامپیوتری کوچک راه اندازی کنم : کافی نت مد نظرم نیست
    در مورد ان پیشنهاد هم ممنونم
    سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام
    با دوست مون Kar1591 موافقم . بهتره از لوازم جانبی شروع کنی ..که بتونی اقلام مختلف رو به تعداد قابل توجه بخری.
    برای خرید ، دیجی کالا ؟ نه آقا ... باید با کمترین واسطه خرید کنی که یه چیزی تهش بمونه واست.
    یه روز بیا تهران خرید کن .. و برگرد. نگران ِ حجم وسایلت هم نباش. با 10 تومن احتمالا دوتا کیسه نایلونی جنس بگیری...
    کم کم شروع کن و خرد خرد
    ایشالا که بگیره کار و کاسبیت ..
    ممنون دوست عزیز: تهران رفتن زیاد بصرفه نیست برام چون پول اتوبوس و.. هم باید بدم: دنبال افرادی باید بگردم که مثلا از تهران برام جنس بفرستند به قیمت همکار و...
    یک نفر یک سایتی به من معرفی کرد که طرف توی بازار کامپیوتر تهران مغازه داره و جنس میفرسته ! این طوری گمان کنم بهتر باشه تا خودم برم تهران !
    سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز: تهران رفتن زیاد بصرفه نیست برام چون پول اتوبوس و.. هم باید بدم: دنبال افرادی باید بگردم که مثلا از تهران برام جنس بفرستند به قیمت همکار و...
    یک نفر یک سایتی به من معرفی کرد که طرف توی بازار کامپیوتر تهران مغازه داره و جنس میفرسته ! این طوری گمان کنم بهتر باشه تا خودم برم تهران !
    سپاس
    در مرحله اول هرگز به خرید انلاین فکر نکن
    بعد هم میخواهی شغل راه بندازی .اما حاظر نیستی پول کرایه واتوبوس بدی همیچن میگی زیاد بصرفه نیست انگار داری میری امارات جنس بیاری

17. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •