تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تغییرباهگز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض تغییرباهگز

سلام من یه فایل exeکه میخوام عدد 2 را به 9 تغییر بدم اما نمیشه لطفا راهنمایی کنید متشکرم

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چرا نمیشه ؟

به جای 2 چی مینویسی؟ 9 مینویسی؟ باید دقت کنید که سمت چپ باید به جای 32 (اونجا ک مشکی انتخاب شده) عدد 39 بیوفته

ارور میده ?
    کاری که مدنظرته رو انجام نمیده؟
    access denied میده یا چی؟
    مطمئنی که برای اون فیلد 4 بیت جا گذاشتن ؟ (برای تست میتونی اول به 3 تغییر بدی اگه کار کرد یعنی دو بیت براش جا گذاشتن)
    یا ممکنه این دو اون 2 یی که مد نظرته نباشه

3. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام مطمئنید اینطوری میشه کد هگز رو تغییر داد؟؟چون در درس اصول میکرو داشتیم وقتی کد رو با زبان سی یا اسمبلی می نوشتیم خودش در انتها یک کد هگزی نمایش میداد و همون کد هگز رو تو میکرو میذاشتیم تا پروژه ای که میخواستیم به نتیجه برسه.یعنی برای تغییر کد هگز باید کد های برنامه رو حالا چه با زبان سی چه با زبان دیگه باید تغییر بدید

اطلاعات من در این حده،بهتره تو اینترنت هم یه جستجویی کنید شاید هم بشه کد هگز رو دستکاری کرد و من اطلاعی نداشته باشم
    Last edited by محمد7966; 02-01-2019 at 14:08.

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

چرا نمیشه ؟

به جای 2 چی مینویسی؟ 9 مینویسی؟ باید دقت کنید که سمت چپ باید به جای 32 (اونجا ک مشکی انتخاب شده) عدد 39 بیوفته

ارور میده ?
    کاری که مدنظرته رو انجام نمیده؟
    access denied میده یا چی؟
    مطمئنی که برای اون فیلد 4 بیت جا گذاشتن ؟ (برای تست میتونی اول به 3 تغییر بدی اگه کار کرد یعنی دو بیت براش جا گذاشتن)
    یا ممکنه این دو اون 2 یی که مد نظرته نباشه
    تبدیل به هر عددی میکنم ارور میده ازعدد1 شروع کردم تا عدد9 وبله سمت چپ هم تغییر میکنه مثلا 8 میشه 38 و7 میشه 37 وووو اما باز ارور میده نمیدونم باید چکار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام مطمئنید اینطوری میشه کد هگز رو تغییر داد؟؟چون در درس اصول میکرو داشتیم وقتی کد رو با زبان سی یا اسمبلی می نوشتیم خودش در انتها یک کد هگزی نمایش میداد و همون کد هگز رو تو میکرو میذاشتیم تا پروژه ای که میخواستیم به نتیجه برسه.یعنی برای تغییر کد هگز باید کد های برنامه رو حالا چه با زبان سی چه با زبان دیگه باید تغییر بدید

اطلاعات من در این حده،بهتره تو اینترنت هم یه جستجویی کنید شاید هم بشه کد هگز رو دستکاری کرد و من اطلاعی نداشته باشم
    بله حق باشما هست فکر نکنم بشه فایل اجرایی را با هگز تغییر داد امامیشه لطفا شما راهنمایی بفرمایید که چطور اون عدد وتغییر بدم فایل اجرایی مربوط به رابط وب webuiمودم هست وعدد 2 هم مربوط به گجتهایی هست که میتونن به مودم کانکت بشن اگه اون 2 به 9 تغییر کنه 9 گجت میتونه کانکت بشه ومن از لطف راهنمایی همه شما دوستان برا تغییر عدد2 به 9 ممنون میشم

8. این کاربر از namo_57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ارور میده یعنی چی؟ شما که دیگه خودت استادی وقتی ارور میده یه پیغامی کدی چیزی میده که نشون دهنده نوع مشکله تا اونو نگید کسی علم غیب نداره که بدونه دلیل ارور چیه

تغییر فایل اجرایی بستگی به نوع ذخیره سازی اطلاعات داره ک ظاهرا در این مورد ب صورت تکست ذخیره شده و نباید مشکلی باشه

10. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ارور میده یعنی چی؟ شما که دیگه خودت استادی وقتی ارور میده یه پیغامی کدی چیزی میده که نشون دهنده نوع مشکله تا اونو نگید کسی علم غیب نداره که بدونه دلیل ارور چیه

تغییر فایل اجرایی بستگی به نوع ذخیره سازی اطلاعات داره ک ظاهرا در این مورد ب صورت تکست ذخیره شده و نباید مشکلی باشه
    بعداز تغییر عدد 2 به 9 در هگز وذخیره فایل اگزی

ووقتی رواستارت برانصب کلیک میکنم متاسفانه

اینم خود فایل اصلی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور عرض کردم رابط وب هستش که به کانکت شدن دو گجت به مودم محدود شده اگه اون عدد 2 به 9یا بیشتر تغییر کنه گجتهای بیشتری هم به مودم کانکت میشن واگه از دوستان کسی لطف کنه درستش کنه هزینه ش وتقدیم میکنم وممنون هم خواهم شد دیگه گیر کار من مونده به لطف دوستان البته باهزینه که تقدیمشون خواهم کرد
    Last edited by namo_57; 02-01-2019 at 18:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •