تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل صدا دادن در لپ تاپ hp

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض مشکل صدا دادن در لپ تاپ hp

سلام

لپ تاپ من جدیدا شروع کرده به کمی صدا دادن از زیر کیبورد , وقتی که دکمه های اطراف و خود Q رو نگه میدارم صدا قطع میشه و به محض اینکه ولش میکنم صدا میده

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

لپ تاپ ها معمولا یک فن دارند که وظیفه خنک کردن پردازنده و چیپ گرافیکی را به عهده دارند و حدودا در همان بخش دکمه TAB و Q قرار دارند .
    هر از چند وقتی نیاز به تعمیر و نگهداری وجود داره ، پیشنهاد میکنم دستگاه را به پیش تعمیرکار ببرید تا بخش مروبط به فن را باز کند و پس از تمیزکاری و گرد و خاک گیری کامل ، خمیر سیلیکون و پد های سیلیکون را تعویض نماید .
    همینطور فن دستگاه را اگه پیش تعمیرکار خوب ببرید ، میتواند صداگیری کند ، ...
    اگر تصمیم به تعویض فن دستگاه گرفتید ، بسیار بسیار مهم است یک فن کاملا شکل و هم مدل فن اورجینال نصب کنید و حتی اگر مانند آن پیدا نکردین دنبال یک فن سالم از لپ تاپ های اوراق شده مدل دستگاه خودتون بگردید و به روی لپتاپتون قرار دهید .

صدا دادن ، سریع تر چرخیدن فن به مرور زمان با گرم تر شدن قطعات به اونها صدمه وارد میکنه ، علاوه بر این دریافت جریان بیشتر برای فن درگیر و صدا دار ممکن است باطری و یا اداپتور لپتاپ شما را خراب کند .
    فن های تقلبی موجود در بازار دارای پره های کوچکتر هستند و تعویض فن خودتون با آنها اشتباه بزرگیست ، این فن ها باید با سرعت بیشتری بچرخند تا حرارت را به اندازه کاهش دهند در نتیجه علاوه بر بالا رفتن دما و کاهش راندمان کلی قطعات ، بخاطر سریعتر چرخیدن در مدت کوتاهی پس از نصب نیز خراب خواهند شد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •