تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: خطای Check System Power Error:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض خطای Check System Power Error:

سلام خسته نباشید اگه ممکنه هرچه زودتر جواب پیام منو بدین من حدودا یک ماه یک لپتاپ asus مدل ROG GL503GE خریدم که تستش هم کردم هیچ مشکلی نداشت اما یکی دو روزه هر بار که تازه روشنش میکنم وارد محیط ASUS EZ Flash 3 Utility v03.00 شده و پیغام

Check System Power Error:
    Please Plug in AC Adapter.

میده و بعد از اینکه در این صفحه اوکی رو میزنم و exit رو که زدم یکبار سیستم ریستارت شده و دوباره ران میشه و ویندوز بدون هیچ مشکلی بالا میاد امتحان هم که کردم دیدم وقتی با باطری خود لپتاپ بدون اتصال شارژ روشنش میکنم این پیغامو میده اما وقتی شارژرو بهش وصل میکنم بدون هیچ مشکلا ویندوز یکسره بالا میاد لطفا زودتر جواب مشکل منو بدین ایا مشکلش جدی هستش؟؟؟
    Last edited by mohammad_h75; 31-12-2018 at 22:22.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ممکنه باتریش ایراد داشته باشه / شارژش میکنه ؟؟؟ این مشکلات ببری نمایندگی سریعتر و دقیقتر حل میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

بله باطریش شارژ میشه البته از هون روز اول که گرفتم احساس میکردم که باطریش خیلی زود خالی میشه مشکل دیگشم اینه باطریش داخلیه وگرنه با یه باطری دیگه تستش میکردم نگرانی من بیشتر از بابت اینه که مشکل از بایوسش باشه
    اینم لینک عکسشه: uupload.ir/files/eauu_img-20181231-wa0050.jpg
    Last edited by mohammad_h75; 01-01-2019 at 19:50.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من نمیتونم یه چیز قطعی بگم ولی احتمالا همونطور که دوستمون گفتن مشکل باطری داره .. قبلا همچین مشکلی رو دیدم .. باطری ظرفیتش کم شده بود (لپتاپ توشیبا) فقط 5 دیقه نگه میداشت و اولش همچین پیامی میداد
    برای امتحان فول شارژش کن (یاداشت کن که مثلا از 30 درصد تا 100 درصد فلانقدر زمان برد) بعد خاموش کن (حتما Shutdown کن نذار رو sleep) و از شارژ درش بیار بذار یه نیم ساعتی بمونه بعد بدون اتصال شارژر روشن کن وقتی ویندوز بالا آومد ببین شارژش رو چند درصده و با خود باطری چقدر دوام میاره (بذار تا اخر مصرف کنه و خودش خاموش شه و زمان رو اندازه بگیر)

اگه باطری مشکل داشته باشه کنار ساعت ویندوز رو خود آیکون باطری هم معمولا نشون میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام این طبیعیه که باطری رو شارژ کنی و بعد از
    Shutdown بعد از گذشتن مدتی وقتی که لپتاپ کاملا خاموش بوده شارژ لپتاپ کم بشه مثلا بعد یک روز از 98 درصد به 70 درصد برسه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کم شدن شارژ باطری در حالت خاموش بستگی به مصرف قطعات داخلی (بسته به مارک و مدل مادر بورد و خود لپتاپ) و تعداد سل باطری و سلامت باطری داره
    ولی در حالت کلی کم شدن ۳۰ درصد باطری در یک روز و در حالت خاموش طبیعی به نظر نمیرسه احتمالا ظرفیت باطری ها کم شده

در حالت فول شارژ و کاربرد عادی(گیم و کارهای پر مصرف نه) چقدر طول میکشه باطری خالی کنه؟ لپتاپ شما با توجه ب قطعاتش خیلی پر مصرفه ولی بین یک یا دو ساعت باید نگه داره در غیر اینصورت باطری ها مشکل دارن

یه مطلب هم هست که احتمالش خیلی کمه ولی بهتره بررسی بشه .. وقتی چند ساعتی خاموشه دستتونو روی محفظه باطری بذارید باید کاملا سرد باشه هر مقدار گرما ، هر چند کم، نشون دهنده اتصال در محفظه باطری میتونه باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ظاهرا باطریش مشکلی نداره امروز که روشنش کردم بدون هیچ مشکلی ویندوز بالا اومد ولی تو قسمت device manager درایوری به نام Firmware هستش که دقیقا نمیدونم چیه و روی آیکنش علامت مثلث زرد رنگ داره که تو عکس زیر هم دیده میشه اگه کسی میدونه میشه کمک و راهنماییم کنه چون من اصلا اعتمادی به مراکز تعمیر ندارم دستگاهو باز میکنن و هزار بلا سرش میارن اگه ممکنه کمکم کنین

اینم لینک عکسشه: uupload.ir/files/55vz_img-20190103-wa0014.jpg

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ظاهرا باطریش مشکلی نداره
    ظاهر میتونه گول زننده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •