تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ریست شدن تنظیمات اعمال شده بر روی view فولدر ها و فایل ها

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

14 ریست شدن تنظیمات اعمال شده بر روی view فولدر ها و فایل ها

سلام چند وقت پیش لپ تاپ رو روشن کردم دیدم تنظیمات ویوی فولدر ها و فایل هام تموم ریست شدن و مثه روز اول ویندوز شدن هر وقت هم که این قسمت پنجره فولدرز رو توی مای کامپیوتر میبستم که فقط درایور های ویندوز نمایش داده بشن باز با بستن و باز کردن مای کامپیوتر دوباره فولدر ها نشون داده میشدن که با اموزش های توی نت و تغییرات تونستم کلا نمایش این فولدر ها رو از داخل مای کامپیوتر حذف کنم و فقط درایو ها نمایش داده بشند اما مشکل ریست شدن تنظیمات اعمال شده روی ویو فولدر ها و فایل ها پا برجاست مثلا شما تنظیم میکنید فلان پوشه فایل هاش به ترتیب حروف الفبا باشه یه پوشه دیگه رو نظیم میکنید بر اساس تاریخ ایجادشون باشه قبلا این تنظیمات ذخیره میشدن و ثابت میموندن اما یک هفتس هر بار سیستم رو شات دان کنم(تنظیمات روی حالت استند بای ریست نمیشن) تموم تنظیماتی که روی ویوی فولدر ها و پوشه ها اعمال کردم ریست میشن چه کوچیک بزرگ کردن نمایششون چه ترتیبشون
    ممنون میشم کسی در این رابطه کمکم کنه

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درود
    دو مورد بنظر من میرسه ..
    یکی نرمافزار های پیکر بندی ویندوز یا رجیستری که خاسته یا ناخواسته ممکنه نصب شده باشن .. (سرویس ها و نرمافزار های نصب شده ، همچنین startup سیستم رو بررسی کنید)
    و یکی هم ویروسی چیزی .. اینم میتونید با anti malware و antivirus (ترجیحا و حداقل با دو نرمافزار انتی ویروس و دو نرمافزار anti malware اسکن کنید)

ممکنه بد سکتور هم باشه ولی کمی احتمالش کمه .. میتونید با نرمافزار های مختلفی درایو ویندوز رو چک کنید (مثل HDD Regenerator)

3. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پیشنهاد میکنم امتحان کنید ، تنظیمات فولدر آپشن را تغییر بدین ، مثلا تنظیم کنید که شاخه های مخفی نمایش داده بشوند ، بعد از اوکی کردن بلافاصله دوباره پنجره فولدر آپشن را باز کنید و ببینید تنظیمات شما همچنان باقی مانده و یا خیر به حالت اولیه برگشته است .

5. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پیشنهاد میکنم امتحان کنید ، تنظیمات فولدر آپشن را تغییر بدین ، مثلا تنظیم کنید که شاخه های مخفی نمایش داده بشوند ، بعد از اوکی کردن بلافاصله دوباره پنجره فولدر آپشن را باز کنید و ببینید تنظیمات شما همچنان باقی مانده و یا خیر به حالت اولیه برگشته است .
    سلام نه برنمیگرده میمونه
    میگم وقتی سیستم رو شات دان کنم و دوباره روشن کنم این مشکل پیش میاد و به تازگی تنظیمات ویندوز 8 هم پنجرش باز نمیشه یعنی وقتی میزنم اوتومات مینیمایز میشه و کار نمیکنه پارسال هم یک بار اینطور شد که فقط با نصب مجدد ویندوز اوکی شد منم اپ و فایل های نصبیم زیاده میخوام اول روش کار کنم بینم میشه درستش کرد یا نه بعدش نصب مجدد ویندوز کنم بازم مرسی از کمکتون

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود
    دو مورد بنظر من میرسه ..
    یکی نرمافزار های پیکر بندی ویندوز یا رجیستری که خاسته یا ناخواسته ممکنه نصب شده باشن .. (سرویس ها و نرمافزار های نصب شده ، همچنین startup سیستم رو بررسی کنید)
    و یکی هم ویروسی چیزی .. اینم میتونید با anti malware و antivirus (ترجیحا و حداقل با دو نرمافزار انتی ویروس و دو نرمافزار anti malware اسکن کنید)

ممکنه بد سکتور هم باشه ولی کمی احتمالش کمه .. میتونید با نرمافزار های مختلفی درایو ویندوز رو چک کنید (مثل HDD Regenerator)
    مورد اول رو نمیدونم ولی مورد دوم و سوم رو حس میکنم این مشکلات باشه چون انقضای کسپر اسکای بود و من دو روزی تقریبا انتی ویروسم فعال نبود تا که دوباره فعالش کردم و این مشکل از اون موقع پیش اومد و دومی بعضی وقتا هارد یه صداهای عجیبی میده موقع روشن کردن و وقتی ویندوز کامل میاد بالا باید چک کنم ببینم کدومه

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مورد اول رو نمیدونم ولی مورد دوم و سوم رو حس میکنم این مشکلات باشه چون انقضای کسپر اسکای بود و من دو روزی تقریبا انتی ویروسم فعال نبود تا که دوباره فعالش کردم و این مشکل از اون موقع پیش اومد و دومی بعضی وقتا هارد یه صداهای عجیبی میده موقع روشن کردن و وقتی ویندوز کامل میاد بالا باید چک کنم ببینم کدومه
    نرمافزاراتونو چک کنید ببینید نرمافزار مشکوکی نصبه یا نه
    اگر حجم اینترنت اضافی دارید برای تست ویروس میتونید از نسخه های بوتیبل (ترجیحا غیر از انتی ویروس خودتون) هم استفاده کنید .. مثل آویرا
    صدای هارد دیسک اگه طولانی مدت(لحظه ای نباشه) و بلند و یا مشخص باشه ممکنه نشونه خرابی هارد باشه .. نمیدونم تو لپتاپ میشه مطمئن شد که صدا از هارده یا نه .. میتونید از HD Tune pro و تب health وضعیت خلاصه هارد دیسک رو بررسی کنید (اگه نصب کردید اینجا هم تصویرش رو بذارید تا دوستان نظر بدن .. جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد هارد دیسک اطلاعات ارزشمندی دارن) .. اگه اطلاعاتتون مهمه حتما پیگیر باشید چون اگه هارد مشکلی داشته باشه ممکنه خیلی زود همه اطلاعات از بین بره .. از surface test خود ویندوز هم شاید چیزی دستگیرتون بشه ... اگر اطلاعاتتون مهمه به یک نرمافزار اکتفا نکید
    با نرمافزار crystalDiskInfo هم میتونید ساعت کارکرد هارد دیسکتون رو ببینید

9. 2 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نرم افزار Kerish Doctor ممکنه بتونه مشکل ویندوز شما رو حل کنه ، جاویز مختلفی از کارشناس های این امر گرفته.
    میشه شانستون رو باهاش امتحان کنید.
    لینک دانلود برنامه بدون لایسنس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نرمافزاراتونو چک کنید ببینید نرمافزار مشکوکی نصبه یا نه
    اگر حجم اینترنت اضافی دارید برای تست ویروس میتونید از نسخه های بوتیبل (ترجیحا غیر از انتی ویروس خودتون) هم استفاده کنید .. مثل آویرا
    صدای هارد دیسک اگه طولانی مدت(لحظه ای نباشه) و بلند و یا مشخص باشه ممکنه نشونه خرابی هارد باشه .. نمیدونم تو لپتاپ میشه مطمئن شد که صدا از هارده یا نه .. میتونید از HD Tune pro و تب health وضعیت خلاصه هارد دیسک رو بررسی کنید (اگه نصب کردید اینجا هم تصویرش رو بذارید تا دوستان نظر بدن .. جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد هارد دیسک اطلاعات ارزشمندی دارن) .. اگه اطلاعاتتون مهمه حتما پیگیر باشید چون اگه هارد مشکلی داشته باشه ممکنه خیلی زود همه اطلاعات از بین بره .. از surface test خود ویندوز هم شاید چیزی دستگیرتون بشه ... اگر اطلاعاتتون مهمه به یک نرمافزار اکتفا نکید
    با نرمافزار crystalDiskInfo هم میتونید ساعت کارکرد هارد دیسکتون رو ببینید
    هارد رو که تست کردم با خود ویندوز و این نرم افزار خدارو شکر ولی چیزی که متوجه شدم مشکل رجیستری هستش چون یه سری ا|شن های خود ویندوز مثل قسمت تنظمات ویندوز هشت یا ماشین حسابی که مخصوص خود ویندوز هشته وقتی روشون کلیک میکنم باز کنم باز میشن و بدون نشون دادن چیزی مینیمایز میشن
    با یک برنامه تصحیح رجیستری هم روش کار کردم و اخرش نوشت تموم رجیستری های repair شدن ولی بازم مشکل پابرجاست
    به نظرتون برای تصحیح رجیستری هام چجوری ویندوز رو ریپیر کنم که برنامه هام پاک نشن و نخوام ویندوز عوض کنم دوستان

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

توی این صفحه همین مشکل من وجود داشت و راه حل داده بودن ولی برای ویندوز 10 که من متوجه نشدم درست ولی انگار میگفت اگه پوشه هاتون مثلا بالای 5000 تا بشه دیگه سیستم پاسخگو نیست و واسه همین هی ریست میشه تنظیمات ولی میشه درستش کرد
    راستی من با نرم افزاری سعی کردم تموم سیستم رو درست کنم چون توی یک انجمنی توی ویندوز 10 یه کسی مشکل مباشه من داشت با این نرم افزار درست شده بود ولی واسه من مشکلم حل نشد با این که نرم افزار اعلام میکنه تموم رجیستری ها و مشکلات ویندوز برطرف شده اسم نرم افزار هست Wondershare 1-Click PC Care

این هم صحفه ای که مشکل مشابه مشکل من رو براش راه حل های مخلف معرفی کرده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •