تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل سخت افزاری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض مشکل سخت افزاری

بنده امروز تصمیم گرفتم خمیر cpu بزنم رو کامپیوتر ، قبل از خمیر زدن هم یکمی با جاروبرقی گرد و خاک داخل کیس رو گرفتم
    بعد که روشن کردم کامپیوتر برای چند لحظه روشن موند و فکر کنم بوق هم نزد و سپس خاموش شد، دو سه دفعه اینطوری شد بعدش یه چند دقیقه صبر کردم و روشن کردم ایندفعه کامپیوتر و چراغاش روشن شدن بوق هم زد اما تصویری روی مانیتور نمیومد.
    بعد کابل تصویر رو دوباره دراوردم از اول زدم هرچند که بار اول هم محکم بود سرجاش ولی در هر صورت با اینکار دفعه بعد که کامپیوتر رو روشن کردم تصویر اومد و ارور American Megatrends داد که پایینش اطلاعات مادربورد و Cpu و رم , کیبورد و موس و هارد دیسک و اینارو خط به خط نوشت و اخرش نوشت Overclocking failed! Please enter the Setup to re-configure your system. Press F1 to Run Setup.
    من هم F1 رو زدم وارد ستاپ مادربورد شدم و اونجا حالت رو روی power saving گزاشتم و الان کامپیوتر راحت بالا میاد بدون مشکل اما من یه چند تا سئوال داشتم از حضور اساتید

1-احتمال داره مشکل با ریست کردن تنضیمات BIOS حل بشه، اگه من اون رو ریست کنم مشکلی جدیدی برا من پیش نمیاد؟ من میخوام ویندوز این کامپیوتر رو به زودی عوض کنم بخاطر اون میگم
    2-اون ارور american megatrends به چه علت ظاهر شد و ایا با گذاشتن حالت کار کرد که بازدن F1 واردش شدم و روی power saving گذاشتم کامل حل شد ؟ (3تا حالت داشت power saving , normal , performance)
    3-چرا 3-4 بار اول که کامپیوتر رو روشن کردم بعد از چند ثانیه خود به خود خاموش شد و بعد روشن شد اما تصویری رو مانیتور نیومد.
    4-ایا تمیر کردن کیس با جاروبرقی برای کامپیوتر مشکل ایجاد میکنه؟ من اولش حواسم نبود و حدود 10-20 ثانیه ای بجای دمنده جاروبرقی از مکندش استفاده کردم.

لطفا راهنماییم کنید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

شما cpu رو اورکلاک کردی بخاطر همین این مشکلات به وجود اومده شاید دستکاری های دیگه هم شده باشه بایوس
    بایوس رو کلا ریست کنید بعد ویندوز عوض کنید تا به مشکل جدی برنخورید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •