عکس نازنین کیوانی
نازنین کیوانی متولد دوم شهریور 1367 در شهر تهران است و تک فرزند خانواده می باشد. او پس از گرفتن دیپلم ، تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته گرافیک در دانشگاه هنر مشهد ادامه داد و هم اکنون مدرک کارشناسی گرافیک از دانشگاه هنر و معماری از دانشگاه آزاد مشهد دارد. ازدواج و همسر

نازنین کیوانی سال ها قبل وقتی که خیلی جوان بود با یک بازیگر و مدل بنام آرش مهاجر ازدواج می کند و آن ها در سال 88 وقتی که نازنین کیوانی 20 ساله بود صاحب دختری بنام آیناز شدند. بیوگرافی آرش مهاجر

آرش مهاجر متولد 23 تیرماه 1365 در شهر شیراز است. چند تجربه بازیگری دارد و فتومدل تجاری بین المللی است و بیشتر با برندهای معروف و طرح جهانی نظیر ماکسیم همکاری می کند.
مهدیه نساج و همسش آرش مهاجر
تصاویر مهدیه نساج و همسر
ماجرای آشنایی و ازدواج با آرش مهاجر

نازنین کیوانی در این باره می گوید : من و آرش در یک ملاقات دوستانه باهم آشنا شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. در آن زمان هر دوی ما خیلی جوان بودیم و زندگی ما هم مانند هر زوجی فراز و نشیب های زیادی داشت. با این حال من ازدواج در سن پایین را یک اتفاق خوب می دانم چون ما در کنار هم پیشرفت کردیم و پشت هم بودیم. بچه دار شدن در 20 سالگی

در مورد بچه دار شدن باید بگم که این موضوع اتفاقی بود و من 20 ساله بودم که خبر بارداری ام را شنیدم و از شنیدن این خبر خیلی خیلی خوشحال شدم انگار داشتم روی ابرها راه می رفتم. بعد از به دنیا آمدن آیناز زندگی ما خیلی قشنگ تر و شیرین تر از قبل شد. آیناز الان همه زندگی من و آرش است و زندگی سه نفره ما خیلی خوب و عالی است.

عکس همسر مهدیه نساج و دخترش

مهدیه نساج در کنار مادر و د دخترش آیناز
اوقات فراغت نازنین کیوانی

من بیشتر وقتم را با دخترم سپری می کنم و در این میان اگر فرصتی پیدا کنم نقاشی و یا ورزش می کنم. من عادت دارم در صفحه شخصی ام دغدغه های ذهنی را می نویسم و سعی می کنم مطالبی بگذارم که فکر می کنم به رشد جامعه و مردم کشورم کمک می کند.