تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل نصب ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض مشکل نصب ویندوز 7

سلام دوستان بنده مادربوردم رو چندوقتیه عوض کردم مدل gigabayt ep43 هستش .الان من میخوام با فلش ویندوز نصب کنم نمیشه تنظیمات رو ریست کردم گزینه رو روی فلش تنظیم میکنم اما فلش بوت نمیشه لطفا کمک کنید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان بنده مادربوردم رو چندوقتیه عوض کردم مدل gigabayt ep43 هستش .الان من میخوام با فلش ویندوز نصب کنم نمیشه تنظیمات رو ریست کردم گزینه رو روی فلش تنظیم میکنم اما فلش بوت نمیشه لطفا کمک کنید
    شاید فلش بوتیبل خودتون رو درست نساختید میتونید با برنامه RUfus اقدام به ساخت فلش بوتیبل از روی ایمیج ویندوز یا سی دی بکنید.
    برای ساخت از این لینک کمک بگیرید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

[QUOTE=shaahani;9091842]شاید فلش بوتیبل خودتون رو درست نساختید میتونید با برنامه RUfus اقدام به ساخت فلش بوتیبل از روی ایمیج ویندوز یا سی دی بکنید.

نه منم همینطور بوتیبل کردم .نمیدونم مشکل چیه مادربورد قبلی ایسوس بود با اشاره ویندوز نصب میشد اینو نمیدونم دکمه دیلیت رو میزنم تنظیماتو انجام میدم سیو میکنم وقتی ری استارت میشه میاد space میزنم وارد boot manager میشه و ویندوز خودم میاد بالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقای شاهانی کاملا درست میگن و باید مطمئن باشید که بوتیبل فلشتون بدون نقص باشه.

روی بعضی از سیستم ها میشه از کلید های شورتکات برای انتخاب سورس بوت استفاده کرد. مثلا در هنگام بوت اولیه سیستم دکمه F10 یا F12 بزنید تا بتونید انتخاب کنید که از کجا سیستم بوت شه. دفترچه مین بورد مطالعه کنید یا به روش آزمون و خطا ببینید که دکمه های شورتکات برای این سیستم چیه.
    این لینک میتونه بهتون کمک کنه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[QUOTE=amirtr021;9091846]
    شاید فلش بوتیبل خودتون رو درست نساختید میتونید با برنامه RUfus اقدام به ساخت فلش بوتیبل از روی ایمیج ویندوز یا سی دی بکنید.

نه منم همینطور بوتیبل کردم .نمیدونم مشکل چیه مادربورد قبلی ایسوس بود با اشاره ویندوز نصب میشد اینو نمیدونم دکمه دیلیت رو میزنم تنظیماتو انجام میدم سیو میکنم وقتی ری استارت میشه میاد space میزنم وارد boot manager میشه و ویندوز خودم میاد بالا
    نیازی نیست وارد Setup بشید ، همون صفحه اول زمان روشن شدن کامپیوتر F12 رو از روی صفحه کلید بزنید ، منوی انتخاب بوت باز میشه و بعد فلش رو انتخاب کنید .
    چندتا نکته را توجه کنید

حتما از پورت های USB پشت کیس استفاده کنید ، ممکنه پورت های USB جلوی کیس به مادربورد متصل نشده باشند.

ممکنه فلش بوتیبل شما به دلیلی خراب شده باشه ، لازمه روی یک کامپیوتر دیگه تست کنید که لود بشه ، به هر علتی ممکنه این اتفاق افتاده باشه از جمله ریختن فایل اضافه روی اون یا وصل کردنش به دستگاه ضبط یا DVD

ممکنه فرمت فلش دیسک شما FAT32 نباشه و یا اینکه به شیوه MBR بوتیبل نشده باشه که این باعث میشه بعضی از مادربورد ها موفق به شناسایی نشوند، در حالی که در دستگاه دیگر مشکلی برای بوت وجود نداشته باشد.

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

حالا یه مشکل دیگه پیدا کردم وقتی فلش رو وصل میکنم به کیس وقتی دکمه پاور رو میزنم کامپیوتر روشن میشه و تو اولین صفحه میمونه اصلا قفل میکنه و اجازه ی هیچکاری نمیده بهم تا وقتی فلش رو جدا کنم و ری استارت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنید هرکاری بگید کردم نمیشه فلش بوت نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

حالا یه مشکل دیگه پیدا کردم وقتی فلش رو وصل میکنم به کیس وقتی دکمه پاور رو میزنم کامپیوتر روشن میشه و تو اولین صفحه میمونه اصلا قفل میکنه و اجازه ی هیچکاری نمیده بهم تا وقتی فلش رو جدا کنم و ری استارت کنم
    کامپیوتر روشن کنید. f12 یا f10 بزنید تا منو بوت بیاد. حالا بوت از پورت usb انتخاب و enter نزنید. فلش مموری وارد کنید و سریع enter بزنید. اگر مشکل حل نشد روی یک سیستم دیگه فلش مموریتونو چک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •