تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: دانلود آهنگهای لاسلس و FLAC , SACD , غیره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض دانلود آهنگهای لاسلس و FLAC , SACD , غیره

با سلام
    راستش یه چند وقتی هست که به مشکل خوردم و هنوز راهی برای حلش پیدا نکردم و مجبور شدم به اساتید سایت مراجعه کنم.

من فایلهای لاسلس زیادی دانلود کردم و میکنم ولی توی تعدادی از ائنها مثلا یک فایل فلک هست که کل آلبوم داخلشه یعنی میشه اون تک فایل رو پخش کرد و مثلا یک ساعت و نیم موسیقی اون آلبوم و گوش کرد.
    ولی بعضی اوقات ما فقط یک آهنگ از اون آلبوم و لازم داریم و مجبوریم برای جداسازی آهنگهای آلبوم از اپلیکیشنی بنام CUE SPLITTER استفاده کنیم.
    و فایل CUE که اصولا داخل پوشه هست و بندازیم داخل اپلیکیشن و آهنگها رو از هم جدا کنیم.
    تا اینجاش من هیچ مشکلی ندارم.
    مشکل من از اونجایی شروع میشه که بعضی اوقات داخل پوشه هایی که دانلود کردم فقط یک فایل CUE ولی دوتا یا بیشتر فایل flac یکپارچه هست و من وقتی مثل روال بالا برای جداسازی اقدام میکنم کار و انجاک نمیده.
    مثلا داخل پوشه به این شکل هست :
    Michael.cue
    LP1.flac
    LP2.flac

و روی تعداد زیادی پوشه های مختلف که به این شکل هستند امتحان کردم و موفق به split کردن نشدم.
    از اساتید در این حوزه کمک میطلبم

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

مگه از فروشگاه مربوطه خریداری نمی کنید؟ تمامی فروشگاههای خارجی گزینه FLAC یا غیره جهت خرید را اریه می کنند. خریداری نمایید و مشکلی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

3

با سلام
    راستش یه چند وقتی هست که به مشکل خوردم و هنوز راهی برای حلش پیدا نکردم و مجبور شدم به اساتید سایت مراجعه کنم.

من فایلهای لاسلس زیادی دانلود کردم و میکنم ولی توی تعدادی از ائنها مثلا یک فایل فلک هست که کل آلبوم داخلشه یعنی میشه اون تک فایل رو پخش کرد و مثلا یک ساعت و نیم موسیقی اون آلبوم و گوش کرد.
    ولی بعضی اوقات ما فقط یک آهنگ از اون آلبوم و لازم داریم و مجبوریم برای جداسازی آهنگهای آلبوم از اپلیکیشنی بنام CUE SPLITTER استفاده کنیم.
    و فایل CUE که اصولا داخل پوشه هست و بندازیم داخل اپلیکیشن و آهنگها رو از هم جدا کنیم.
    تا اینجاش من هیچ مشکلی ندارم.
    مشکل من از اونجایی شروع میشه که بعضی اوقات داخل پوشه هایی که دانلود کردم فقط یک فایل CUE ولی دوتا یا بیشتر فایل flac یکپارچه هست و من وقتی مثل روال بالا برای جداسازی اقدام میکنم کار و انجاک نمیده.
    مثلا داخل پوشه به این شکل هست :
    Michael.cue
    LP1.flac
    LP2.flac

و روی تعداد زیادی پوشه های مختلف که به این شکل هستند امتحان کردم و موفق به split کردن نشدم.
    از اساتید در این حوزه کمک میطلبم
    درود، خوبی؟

ببین رفیق فکر کنم Fileهای شما دو تکه هست و نرم افزار جدا کننده ای هم که استفاده می کنی تنها از یک تکه پشتیبانی می کنه! خیلی از نرم افزارا اینجورین، چون رایگانن.
    برای اینکه بتونی تو جدا سازی تکه های بیشتری رو پشتیبانی کنی باید نرم افزارت رو عوض و از استانداردش استفاده کنی...
    برنامه ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که یه افزونه ی خیلی خوب و استاندارد برای ویندوز 10 تو این زمینه هست رو نصب کن. فکر کنم مشکلت حل بشه.
    اگه بخوای حرفه ای تر کار کنی باید نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخری که فایل های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بهترین کیفیت صوتی هست رو هم جدا سازی می کنه.
    یه نکته ی مهم! تو جدا سازی Fileهای صوتی رو تبدیل یا به اصطلاح Convert نکن چون تو افت کیفیت تأثیر می گذاره!!! فقط جدا سازی کن!!!!

موفق باشی، چاکریم.
    Last edited by پسر خاکستری; 25-05-2019 at 09:40.

4. این کاربر از پسر خاکستری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •