تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: گوشی وارد شده به کشور دوستم رجیستر نمیشه؟! آیا خودم می تونم بدون پرداخت وجه در سایتی رجیستر کنم؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض گوشی وارد شده به کشور دوستم رجیستر نمیشه؟! آیا خودم می تونم بدون پرداخت وجه در سایتی رجیستر کنم؟

سلام

دوستم یک گوشی و یک تبلت از خارج از کشور همراه خودش آورده و از قضیه رجیستر کردن گوشی و تبلت که از چند ماه پیش شروع شده خبر نداشته. سیم کارتش در مدت 4 سالی که خارج از ایران بود بخاطر بدهی غیر فعال شده بود. رفتیم مخابرات و اونجا سیم کارت رو فعال کرد و بعدش رفتیم یک موبایل فروشی تو محل تا رجیستر بکنه. صاحب مغازه موبایل فروشی بعد که مشخصات گوشی رو تو سایتی یا سایتهایی که کنترل کرد گفت تو نمی دونم کجا ثبت ولی تو سایت گمرک ثبت نشده؛ بعد گفت بهتون خبر می دم ببینم چکار میشه کرد. امروز زنگ زد که کاریش نمیشه کرد!؟
    نمی دونم بلد نبوده یا مشکل کجاست؛ ولی این گوشی تا 13 اسفند کار خواهد کرد و بعد از اون از شبکه خارج میشه و دیگه کار نمی کنه. کجا باید برم؟ آیا خودم می تونم از منزل با وارد کردن اطلاعات گوشی رو رجیستر کنم یا باید برم جای بخصوصی و مبلغ و پولی رو بدم؟ این موبایل فروشی که رفتم گفت 90 هزار تومن هزینه این کار میشه!؟
    لطفا دوستانی که خودشون رجیستر کردن یا جایی بردن تا دستگاه موبایل یا تبلت وارد شده به کشور را رجیستر کردن راهنمایی بفرمایند.

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بنده سه روز پیش از میدون ولیعصر گوشی خریدم، فروشنده هم چند دقیقه ای مشغول بود بقول خودش داشت دستگاه رو رجیستر میکرد، اما الان من هم همین پیغام سامانه همتا رو دریافت کردم و تو سامانه هم IMEI دستکاه رو وارد میکنم میزنه غیرقانونی است. متاسفانه خرید هم ندارم، الان واقعا دارم از عصبانیت دیوونه میشم البته هنوز برنگشتم پیش فروشنده ولی میدونم عاقبت خوشی نداره، دوستان خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

بنده سه روز پیش از میدون ولیعصر گوشی خریدم، فروشنده هم چند دقیقه ای مشغول بود بقول خودش داشت دستگاه رو رجیستر میکرد، اما الان من هم همین پیغام سامانه همتا رو دریافت کردم و تو سامانه هم IMEI دستکاه رو وارد میکنم میزنه غیرقانونی است. متاسفانه خرید هم ندارم، الان واقعا دارم از عصبانیت دیوونه میشم البته هنوز برنگشتم پیش فروشنده ولی میدونم عاقبت خوشی نداره، دوستان خواهشا اگر کس میتونه راهنمایی کنه
    تو این صفحه سایت همتا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل و تلفن هست. زنگ بزن بگو قضیه اینه بزار اونها هم سیستم رو یه بار کنترل کنند. بعد خودش راهنمایی می کنه. فکر کنم این رجیستر رو هم می تونستید خودتون از داخل سایت همتا انجام بدید و نیاز به دادن پول اضافه به موبایل فروش ها نیست. تلفن که بزنی خودشون راهنمایی می کنند. ولی خودتو ناراحت نکن. با خونسردی. زنگ بزن اگر گفت برو پیش فروشنده برو اونجا و بگو بدون عصبانیت و دعوا. ولی بهش خیلی جدی. امیدوارم مبارکت باشه و کارت سریعتر راه بیفته.
    مشکل گوشی دوست من با یه اس ام اس از طرف سایت همتا حل شد و یه کد داده بود که وقتی وارد پروفایلت بشی تو قسمت سمت راست فکر کنم یکی مونده به آخر (ببخشید الان یادم نیست چی بود) می زدی و اونجا یک کد هست. اگر زنگ بزنی دقیق و گام به گام بهت می گه چکار کنی.

4. این کاربر از Superist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

تو این صفحه سایت همتا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل و تلفن هست. زنگ بزن بگو قضیه اینه بزار اونها هم سیستم رو یه بار کنترل کنند. بعد خودش راهنمایی می کنه. فکر کنم این رجیستر رو هم می تونستید خودتون از داخل سایت همتا انجام بدید و نیاز به دادن پول اضافه به موبایل فروش ها نیست. تلفن که بزنی خودشون راهنمایی می کنند. ولی خودتو ناراحت نکن. با خونسردی. زنگ بزن اگر گفت برو پیش فروشنده برو اونجا و بگو بدون عصبانیت و دعوا. ولی بهش خیلی جدی. امیدوارم مبارکت باشه و کارت سریعتر راه بیفته.
    مشکل گوشی دوست من با یه اس ام اس از طرف سایت همتا حل شد و یه کد داده بود که وقتی وارد پروفایلت بشی تو قسمت سمت راست فکر کنم یکی مونده به آخر (ببخشید الان یادم نیست چی بود) می زدی و اونجا یک کد هست. اگر زنگ بزنی دقیق و گام به گام بهت می گه چکار کنی.
    کد فعالسازی رو فکر میکنم میفرمایید، رفتم و مشکلی پیش نیومد گف تا شنبه طول میکشه وبت و رجیستر بشه بعد کد فعالسازی پیامکش میاد به شماره ای که بهش داده بودم موقع خرید گوشی. از چند تا فروشنده دیگه هم اطراف پرسیدم گفتن روندش همینه، امیدوارم همینطور باشه حالا منتظر میمونیم
    فعلا هم البته گوشی آنتن میده اما پیغام همتا اومده که یک ماه دیگه غیرفعال میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •