تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با اینترنت ایرانسل TD-LTE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

9 مشکل با اینترنت ایرانسل TD-LTE

سلام . وقت بخیر دوستان
    من مودم TD-LTE ایرانسل دارم . با وجود اینکه تنظیمات پورت فوروارد و (دی ام زد) رو انجام دادم چرا نمی تونم ریموت دسکتاپ بزنم و یا به روتر میکروتیکم وصل شم ؟؟؟ آیا ایرانسل پورت ها رو مسدود کرده ؟؟؟ در واقع تا زمانی که مودم قطع و وصل نشده بایستی بتونم با ای پی داینامیکی که گرفتم ریموت دسکتاپ بزنم دیگه ، اما نمیشه . داستان چیه ؟؟ لطفا راهنمایی کنید

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نه مسدود نکرده ی مشکلی تو تنظیماتتونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آخه من تنظیمات DMZ و Virtual Server در مودم ایرانسل (TF-I60) رو انجام دادم . اما به نتیجه ای نرسیدم . الان با ADSL کاملا درست کار میکنه
    شما مطمئن هستین . ایرانسل تو روتر ها NAT نکرده و یا پورت ها رو مسدود نکرده ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

آخه من تنظیمات DMZ و Virtual Server در مودم ایرانسل (TF-I60) رو انجام دادم . اما به نتیجه ای نرسیدم . الان با ADSL کاملا درست کار میکنه
    شما مطمئن هستین . ایرانسل تو روتر ها NAT نکرده و یا پورت ها رو مسدود نکرده ؟؟؟
    بنده هم با ايرانسل و هم مبين نت روي هر دو سرويس وايمکس و ال تي ئي چنين مشکلي داشتم. به نظر مي رسيد از فرم ور هاي هوآوي باشه که روي مودم هاشون استفاده مي کنن. يک زماني مي گفتند بريد فرم-ور رو به روز کنيد. ولي ما با اين کار جواب نگرفتيم.

احتمال ديگر، بسته شدن پورتهاي سمت کاربران در اين گونه سرويس ها به دست اپراتورها هست. چون سرعت هايي که براي ال تي ئي باز شده تا چند ده مگابيت آپلود رو اجازه مي ده و اينها نمي خوان کسي بتونه روي اين پهناي باند سرويس خونگي هوا کنه.

اگه کسي خبرهاي موثق تري از اين داستان داره بگه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •