تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: imei نوکیا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض imei نوکیا

با سلام خدمت همه

اقا تو داوار اگهی زده بودن گوشی مثلا ۱۲۸۰ نوکیا رجیستر شده قانونی پخش عمده قیمت فلان بعد منم تماس گرفتم با اگهی دهنده و‌گوشی رو خریدم حالا همش از همتا پیامک میاد فلان رو مهلت دارید تا از مالک بخاهید که انتقال بده و بعدش به اگهی دهنده تماس گذفتم که داره اس میاد میاد مگه نگفتی رجیستر شدس گفت چرا بهت کد چنج میدم منم منتظر بودم بده و نداد‌چندین بار تماس و پیامک اما بی فایدس با کد ستاره مربع صفر شش مربع یک imei نشون میده پشت باطری یک چیز دیگس ‌و الان میخام سریال که گوشی بت کد مذکور نشون میده برگرده به سریال پشت باطری الان هرحا تماس گرفتم و‌مراجعه کردم میگن انجامنمیدن غیر قانونی هست اینجور حرفا حالا میخام ببینم کسی میتونه‌کمکم کنه که سریال رو برگردونم بنده دزد نیستم‌گوشی هم خریداری شده اما اشتباه کردم اعتماد کردم کسی اگر بتونه سریال رو برگردونه برای اطمینان شماره کد ملی رو بهش میدم اکرم خاست فیزیکی میارم براش که مطمن بشه جعل نیست کارت ملیم هوشمنده و اگر مشکل منو حل کرد پاش گیر بشه من همه جوره پاسخگو هستم کارت ملی هم جهت اعتماد سازی ارایه میدم حال دوستان اگر میتونید کمک کنید یا راه حل بگید

Sent from my C6903 using Tapatalk

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

با سلام خدمت همه

اقا تو داوار اگهی زده بودن گوشی مثلا ۱۲۸۰ نوکیا رجیستر شده قانونی پخش عمده قیمت فلان بعد منم تماس گرفتم با اگهی دهنده و‌گوشی رو خریدم حالا همش از همتا پیامک میاد فلان رو مهلت دارید تا از مالک بخاهید که انتقال بده و بعدش به اگهی دهنده تماس گذفتم که داره اس میاد میاد مگه نگفتی رجیستر شدس گفت چرا بهت کد چنج میدم منم منتظر بودم بده و نداد‌چندین بار تماس و پیامک اما بی فایدس با کد ستاره مربع صفر شش مربع یک imei نشون میده پشت باطری یک چیز دیگس ‌و الان میخام سریال که گوشی بت کد مذکور نشون میده برگرده به سریال پشت باطری الان هرحا تماس گرفتم و‌مراجعه کردم میگن انجامنمیدن غیر قانونی هست اینجور حرفا حالا میخام ببینم کسی میتونه‌کمکم کنه که سریال رو برگردونم بنده دزد نیستم‌گوشی هم خریداری شده اما اشتباه کردم اعتماد کردم کسی اگر بتونه سریال رو برگردونه برای اطمینان شماره کد ملی رو بهش میدم اکرم خاست فیزیکی میارم براش که مطمن بشه جعل نیست کارت ملیم هوشمنده و اگر مشکل منو حل کرد پاش گیر بشه من همه جوره پاسخگو هستم کارت ملی هم جهت اعتماد سازی ارایه میدم حال دوستان اگر میتونید کمک کنید یا راه حل بگید

Sent from my C6903 using Tapatalk
    سلام
    شما باید برید سایت گمرک :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد انتخاب مدل گوشیتون و زدن سریال نامبر (اونی که ستاره مربع 06 مربع نشون میده) ، با دادن مشخصات گذرنامه و ... و پرداخت هزینه ناچیز میتونید فعالش کنید .

متاسفانه مدتیه یه محموله عجیب و غریب از 1280 های فیک وارد ایران شده که یه نمونش تو دیوار و شیپوره . چند وقت پیش که علاالدین رفته بودم ، طبقات اخرش کیلویی 1280 میفروختن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •