تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: حذف شدن خودکار پست های اینستاگرام!!!!؟؟؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض حذف شدن خودکار پست های اینستاگرام!!!!؟؟؟

دوستان همه پستام حذف شده فقط 5 تا عکس باقی مونده موقعی داشتم به پیجم نگاه میکردم یک صفحه باز شد گفت شماره موبایلت را وارد چندین مرتبه وارد کردم اونم یک کد فرستاد اینستاگرام خودش وارد میکرد و بعد وارد میشد نسخه 75 دارم arm هست حالا منم پسوردمو عوض کردم ولی چند تا پیغام ریپورت و بلاک برام میاد چرا باید پستام بی دلیل حذف بشه؟؟ کمک کنین
    Last edited by hamid3369; 05-12-2018 at 18:38.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خب احتمالا پستای شما ریپورت شده و اگر پست ها مشکل دار باشن و یا تعداد زیادی ریپورت بدن حذف میشن.

3. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خب احتمالا پستای شما ریپورت شده و اگر پست ها مشکل دار باشن و یا تعداد زیادی ریپورت بدن حذف میشن.
    چند کلیپ تو باشگاه گرفته بودم از خودم 2 ماه بود اپلود کرده بودم هشتگ داشتن و یکسری عکس خودم بودن یعنی ریپورت کردنم یا یک باگ یا خرابکاری بوده

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چند کلیپ تو باشگاه گرفته بودم از خودم 2 ماه بود اپلود کرده بودم هشتگ داشتن و یکسری عکس خودم بودن یعنی ریپورت کردنم یا یک باگ یا خرابکاری بوده
    اینستا به دلایل مختلف ممکنه از شما Security Code رو بخواد یعنی بعد از دریافت شماره موبایل به همون شماره یه کدی رو بفرسته و تا زمانی که کد رو وارد نکنید نمیتونید هیچ کاری تو ایسنتا انجام بدین تا اینجا با توجه به توضیحاتی که دادین به نظر میاد روال عادی بوده (احتمالا از v . p . n استفاده کردین و چند بار ip تغییر دادین یا دلایل دیگه که من اطلاع ندارم ..)

مورد دوم مربوط به پستاتون هست که چون گفتین پست ها حذف شده و براتون پیغام بلاک و ریپورت اومده به نظر میرسه پست های شما ریپورت شدن. میتونید متن پیغام ها رو بخونید ببینید به پست هایی که پاک شدن مربوط میشه یا نه .

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اینستا به دلایل مختلف ممکنه از شما Security Code رو بخواد یعنی بعد از دریافت شماره موبایل به همون شماره یه کدی رو بفرسته و تا زمانی که کد رو وارد نکنید نمیتونید هیچ کاری تو ایسنتا انجام بدین تا اینجا با توجه به توضیحاتی که دادین به نظر میاد روال عادی بوده (احتمالا از v . p . n استفاده کردین و چند بار ip تغییر دادین یا دلایل دیگه که من اطلاع ندارم ..)

مورد دوم مربوط به پستاتون هست که چون گفتین پست ها حذف شده و براتون پیغام بلاک و ریپورت اومده به نظر میرسه پست های شما ریپورت شدن. میتونید متن پیغام ها رو بخونید ببینید به پست هایی که پاک شدن مربوط میشه یا نه .
    چند باری v p روشن بود بروز سانی میکردم اینستا هم نگاه میکردم پست هام به سرعت محو شدن

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اون پیغام هایی که برای ریپورت و بلاک بود رو اینجا میذارین ؟ یا خودتون دقیق بخونید چی نوشته به اضافه اینکه متوجه نشدم کد امنیتی رو خودتون وارد نکردین ؟

من تجربه اینکه پست ها دیده نشن یا ارسال نشن یا بعضی فالور ها ببینن بعضیا نه رو داشتم ولی بعدا مشکل حل شد و پست ها تو صفحه برای همه نمایش داده میشد..
    یه بار فقط با ip اصلی خودتون که ثبت نام کردین و پست گذاشتین وارد شین بدون vpn
    Last edited by V E S T A; 05-12-2018 at 19:19.

در آغاز فعالیت atilla_xan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

شاید هم اکانت شما رو یک اسپمر میشاسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •