تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: آیا عمل لیزیک برای کنار گذاشتن عینک موثر هست؟ خطر دارد یا خیر؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 آیا عمل لیزیک برای کنار گذاشتن عینک موثر هست؟ خطر دارد یا خیر؟

سلام

حدود 18 سال هست عینک می زنم و از آن خسته شده ام و اگر عمل لیزیک بتواند مشکل دوربینی من را بر طرف کند و از عینک خلاص بشم این کار رو می کنم. ولی نمی دونم آیا این عمل موثر خواهد بود و همیشگی من را از عینک بی نیاز می کند یا اینکه بعد از چند سال دوباره مجبور به عینک زدن نمی شوم؟ من 41 سال سن دارم و شماره عینکم پایین هست. یکی 25 صدم و دیگری 75 صدم. دید دوربینم عیب دارد و فاصله دورتر از 20 متر را تار می بینم و چهره اشخاص برایم واضح نیست. هزینه این عمل لیزیک برای هر دو چشم بطور آزاد چقدر هست؟ آیا عمل لیزیک خطراتی رو برای چشم خواهد داشت یا فقط شایعه هست؟ آیا بیمارستان نور در تقاطع مطهری و خیابان یوسفیان را برای عمل لیزیک توصیه می کنید؟

ممنون

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

هيچ مشكلي ايجاد نميكنه /// مشكل ايجاد ميكرد كه ساخته نميشد

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

وقتی دوستانه با پزشک و جراح صحبت می‌کنی پیشنهاد نمیدن
    چون ریسک داره
    اگر توجه کنین اکثرا خودشون انجام نمیدن

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by [emoji851]

5. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خطری نداره عوارض خاصی هم نداره ارزشش رو داره از عینک زدن خیلی بهتره عمل لازک هم هست هزینه اش کمتره البته دکتر تشخیص میده کدام برای چشم شما مناسبتره
    Last edited by MXRX; 07-12-2018 at 12:42.

7. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این عمل لیزیک همون تراشیدن لایه قرنیه چشم هست؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

این عمل لیزیک همون تراشیدن لایه قرنیه چشم هست؟

چیزی که من در اینترنت جستجو کردم و خوندم همین رو می گه و برداشتن لایه ای از قرینه با لیزر. البته بعضی افراد که لایه قرنیه نازکی داشته باشند ظاهرا نباید این عمل رو انجام بدهند که اینها بعد از آزمایشات با دستگاه و عکس برداری از چشم مشخص می شه.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

چیزی که من در اینترنت جستجو کردم و خوندم همین رو می گه و برداشتن لایه ای از قرینه با لیزر. البته بعضی افراد که لایه قرنیه نازکی داشته باشند ظاهرا نباید این عمل رو انجام بدهند که اینها بعد از آزمایشات با دستگاه و عکس برداری از چشم مشخص می شه.
    چیزی که جالبه اینه که خود چشم پزشکان عمل لیزیک رو انجام نمیدن و ترجیح میدن عینک بزنن

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

چیزی که جالبه اینه که خود چشم پزشکان عمل لیزیک رو انجام نمیدن و ترجیح میدن عینک بزنن
    اگه اینجوری فکر کنیم بسیاری از متخصصان مو خودشون مو ندارن یا طرف دندانپزشک و ارتودنسه دندانهای خودش کج و کوله ست یا خرابه و....
    عمل لیزیک و لازک معمولا" سن خاصی داره پزشکان تو سن بالا یا خیلی پایین توصیه نمیکنند برا ی چشم یک عده از افراد هم این عملها انجام نمیشه این چیزها رو متخصص با دستگاه تشخیص میده ، از طرفی متخصصها و جراحهای حرفه ای چشم معمولا" خودشون 45-50 به بالا سن دارن بخاطر همین این عملها رو انجام نمیدهند و از عینک استفاده میکنند . این عملها یکم عوارض داره ولی بسیار کمه من خودم شش سال پیش عمل لازک انجام دادم تا الآن که هیچ مشکلی ندارم و نداشتم ، نه آستیگماتیسمم برگشته نه نمره چشمم تفاوتی پیدا کرده البته مشکل اصلی چشم من آستیگماتیسم بود ، نمره های چشمام گرچه زیاد نبود ولی با این عمل اصلاح شد
    Last edited by MXRX; 04-01-2019 at 22:58.

12. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام

حدود 18 سال هست عینک می زنم و از آن خسته شده ام و اگر عمل لیزیک بتواند مشکل دوربینی من را بر طرف کند و از عینک خلاص بشم این کار رو می کنم. ولی نمی دونم آیا این عمل موثر خواهد بود و همیشگی من را از عینک بی نیاز می کند یا اینکه بعد از چند سال دوباره مجبور به عینک زدن نمی شوم؟ من 41 سال سن دارم و شماره عینکم پایین هست. یکی 25 صدم و دیگری 75 صدم. دید دوربینم عیب دارد و فاصله دورتر از 20 متر را تار می بینم و چهره اشخاص برایم واضح نیست. هزینه این عمل لیزیک برای هر دو چشم بطور آزاد چقدر هست؟ آیا عمل لیزیک خطراتی رو برای چشم خواهد داشت یا فقط شایعه هست؟ آیا بیمارستان نور در تقاطع مطهری و خیابان یوسفیان را برای عمل لیزیک توصیه می کنید؟

ممنون
    برای عمل چشم حق انتخاب زیاده در کل متخصصش مهمه از شانس خودم ما یه فامیل داشتیم اون برام این عمل رو انجام داد برای برادرم هم همینطور یه مطبش تو گلوبندک ( درمانگاه سید الشهدا) البته ظاهرا" تجهیزات عمل این مرکز مشکل پیدا کرده خودش گفت و در مرکز دیگه عمل رو انجام میده و یه مطب هم حوالی صدر داره .(دکتر شکری)

Last edited by MXRX; 07-12-2018 at 13:40.

14. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

ممنون
    سلام

بیمارستان نور خوبه و جاهای بهتری هم هست.

این عمل فقط ممکنه از نظر تشخیص رنگ ها براتون ایجاد مشکل کنه که نه تایید شده و نه اونقدر جدی هست.

به من توصیه شد ولی چون من تشخیص خیلی دقیق رنگ ها و تمایز اون ها از هم برام مهم بود ریسک نکردم.

یه سوال بزرگ هم این که چرا اگر این عمل واقعا بی ضرره خود چشم پزشکان که گاها عینکی هم هستند این عمل را انجام نمی دهند؟

16. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •