تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کمک (عینک جدید و فشار روی چشم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض کمک (عینک جدید و فشار روی چشم)

سلام
    من بعد از یک سال استفاده از عینک رفتم دکتر نمره چشم چپم ۲۵ صدم بیشتر شده(پزشک گفت ک ۰/۲۵استگمات رفته بالا و یکم بزرگ نمایی)
    عینک جدید گرفتم حالا می زارم رو چشم هام چشم چپ ک مشکل داشتم راحت هستم هیچ مشکلی ندارم چشم راست ک هیچ مشکلی نداشته و همون شماره قبل هستش ازیته و فشار روشه و انگار ضعیف تره نزدیک مشکل ندارم ولی دور ...
    باز صبح امروز رفتم پیش همون پزشک دوباره چشم هام رو با دستگاه نمره کرده
    عینک جدیدم هم نمره کرد هر دو یکی هستن ولی الان ازیتم
    گفت عادت میکنی بعد از چند روز...
    آیا واقعا بعد از گذشت چند روز عادت میکنم
    Last edited by Sara_bano; 04-12-2018 at 13:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

مرسی از کمکتون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    من بعد از یک سال استفاده از عینک رفتم دکتر نمره چشم چپم ۲۵ صدم بیشتر شده(پزشک گفت ک ۰/۲۵استگمات رفته بالا و یکم بزرگ نمایی)
    عینک جدید گرفتم حالا می زارم رو چشم هام چشم چپ ک مشکل داشتم راحت هستم هیچ مشکلی ندارم چشم راست ک هیچ مشکلی نداشته و همون شماره قبل هستش ازیته و فشار روشه و انگار ضعیف تره نزدیک مشکل ندارم ولی دور ...
    سلام

بله احتمالا در چند روز آینده عادت می کنید.

اما چون اون چشم تون قبلا نمره ش همون بوده و الانم تغییری نکرده و ناراحتید مشکل از کیفیت شیشه عینک هست.

باید شیشه کیفیت بهتری بندازید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام

بله احتمالا در چند روز آینده عادت می کنید.

اما چون اون چشم تون قبلا نمره ش همون بوده و الانم تغییری نکرده و ناراحتید مشکل از کیفیت شیشه عینک هست.

باید شیشه کیفیت بهتری بندازید.

سلام
    مدل شیشه عوض کردن (متاسفانه اسم نوع شیشه رو یادم نیست ) چون شب ها تو دید نور های آبی سبز مشکل داشتم
    ولی ی مشکل جدی شده برام انگار شماره عینک فرق داره ولی پزشک گفت شماره چشم و عینک یکیع

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    مدل شیشه عوض کردن (متاسفانه اسم نوع شیشه رو یادم نیست ) چون شب ها تو دید نور های آبی سبز مشکل داشتم
    ولی ی مشکل جدی شده برام انگار شماره عینک فرق داره ولی پزشک گفت شماره چشم و عینک یکیع
    سلام

بله متوجه هستم که جریان چیه.

مشکل شما دقیقا لنز یا شیشه عینک هست به یک عینک فروشی معتبر مراجعه کنید و با هزینه ای حدودا 60 الی 65 تومن یک لنز استاندارد تهیه کنید.

این شیشه یا لنز شما کیفیت پایینی داره. حالا چند روز دیگه سر درد و چشم درد و سرگیجه هم احتمالا اضافه می شن.

مغازه دار که پس نمی گیره مجبورید دوباره هزینه کنید ولی این بار یه مغازه معتبر برید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام

بله متوجه هستم که جریان چیه.

مشکل شما دقیقا لنز یا شیشه عینک هست به یک عینک فروشی معتبر مراجعه کنید و با هزینه ای حدودا 60 الی 65 تومن یک لنز استاندارد تهیه کنید.

این شیشه یا لنز شما کیفیت پایینی داره. حالا چند روز دیگه سر درد و چشم درد و سرگیجه هم احتمالا اضافه می شن.

مغازه دار که پس نمی گیره مجبورید دوباره هزینه کنید ولی این بار یه مغازه معتبر برید.
    همین شیشه ها ۱۱۰ تومن شدن گفت جنس کره ای خوبه
    همون پزشک هم پیشنهاد کردن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

همین شیشه ها ۱۱۰ تومن شدن گفت جنس کره ای خوبه
    همون پزشک هم پیشنهاد کردن
    مساله اینه الان شما دچار مشکل هستید با عینک تون و راحت نیستید.

من نمی تونم اصرار داشته باشم که شما چکاری کنید که بهتر باشد صرفا برای من همین مورد پیش اومد و من با تعویض شیشه توسط یک فرد حرفه ای راحت شدم.

من چون محل رفت و آمدم نزدیک چند عینک فروشی بزرگ هست پرسیدم شیشه هایی که گفته بودم همون قیمت 60 تا 65 تومن هست.

باز هم هر جور صلاح می دانید.

من نظر دیگه ای ندارم.

موفق باشید با کمال احترام.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام
    بله خوب میشه...

توانایی دو چشم در بینایی تو اکثر آدمهایی که نزدیک بینی یا آستیگمات هستن یکسان نیست ولی تصویر در مغز پردازش میشه و مغز بعد یمدت به این تفاوت عادت میکنه و شما این تفاوت رو حس نمیکنی چندان. اما الان چون نمره یکی از چشمهاتون رو تغییر دادید این عادت بهم خورده. یکم طول میکشه دوباره با این حالت عادت کنید. من هم چون زیاد عینک عوض کردم و بخصوص یک چشمم شدیدا ضعیف شد متوجه این مسئله تو خودم شدم.
    اگر عادت نکردید و همچنان اذیتتون کرد به نظرم به اپتومتریست دیگه ای مراجعه کنید و باهاش مشورت کنید.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    عینک جدید گرفتم حالا می زارم رو چشم هام چشم چپ ک مشکل داشتم راحت هستم هیچ مشکلی ندارم چشم راست ک هیچ مشکلی نداشته و همون شماره قبل هستش ازیته و فشار روشه و انگار ضعیف تره نزدیک مشکل ندارم ولی دور ...باز صبح امروز رفتم پیش همون پزشک دوباره چشم هام رو با دستگاه نمره کرده عینک جدیدم هم نمره کرد هر دو یکی هستن ولی الان ازیتم گفت عادت میکنی بعد از چند روز...آیا واقعا بعد از گذشت چند روز عادت میکنم
    سلام
    .
    مطالب این صفحه رو بخونین :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یا دکتر اشتباه تعیین نمره کرده . یا عینک ساز اشتباه ساخته و با هر دو اشتباه کردند
    ضمناً سن شما بسیار مهم هست چون بعد از 37 سالگی , پیر چشمی کم کم شروع میشه یعنی عدسی چشم کم کم قدرتِ ارتجاعیش و الاستیکیش و انعطاف پذیریش رو از دست میده و شخص به عینکهای مختلف احتیاج داره برای مطالعه و فاطله ی متوسط و مسافت دور
    هر چه سن بالاتر میره عدسی هم سفت تر میشه تا جایی که فرد فقط فاصله ی معین رو شفاف میبینه و کمتر از اون و بیشتر از اون رو تغر میبینه و باید عینکهای مختلف داشته باشه برای مسافتهای مختلف
    بعضیها در دورانِ پیر چشمی , نزدیک بین میشن یعنی نزدیک رو بدون عینک, خوب میبینند
    .
    بعضیها برعکس این هستند
    مطالب این صفحه رو هم بخونید که در مورد کارهای مهمی هست که موقع ساخت عینک باید انجام بشه
    .
    .
    P ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •