تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تموم شدن جوهر پرینتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض تموم شدن جوهر پرینتر

سلام
    پرینترم جوهرش تموم شد، کم رنگ میگره
    کارتریج در میام تکون میدم پرینت پر رنگ میگیره
    این کار آسیب میرسونه؟

می خوام زنگ بزنم یکی بیاد شاژه کنه، باید به چه نکاتی توجه کنم؟
    اون شخص کارهای رو باید انجام چیا هستش؟
    مثلا: قطعی رو باید تعویض کنه، روغن کاری کنه؟
    میگن که یه قطعه به نام مدل اگر اشتباه نکنم باید عوض بشه این که میگن چیه به چه دردی میخوره؟

پرینتر hp لیزی

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

فکر کردم جوهرافشانه

جوهر نداره که ، نیاز نیست قطعه تعویض کنید .
    تکون دادنش آسیب نمیزنه اما باید مراقب باشید دستتون به اون غلتک (درام) روی کارتریج نخوره (تو این تصویر با رنگ سبز مشخصه)

یک قطعه داخلی ساده هم هستش که آهنربا هست برای چاپ با کیفیت لازمه ، اما هر دفعه که پودرش تموم شد نیازی نیست تعویضش کنید .
    معمولا تا سه یا چهار مرتبه اگه شارژ مجدد با پودر انجام بدین نیازی به تعویض هیچی ندارید .
    (اگه شارژ رو خودتون یاد بگیرید ، براتون خیلی به صرفه میشه و راحت با ریختن پودر داخل کارتریج استفاده مجدد امکان پذیر هست . )
    یک بسته پودر رو میتونید برای چند مرتبه شارژ استفاده کنید که باعث صرفه جویی میشه تا اینکه بخواید هر بار بدین کسی براتون شارژ کنه و پول یک بسته کامل رو ازتون بگیره.
    وقتی نصفی ار کارتریج مصرف شده بهتره خارجش کنید و یکم تکونش بدین و بعد دوباره داخل بگذارید

بعد از هر سه چهار بار برای اینکه کلا پرینتر نو بشه بطور کلی یک کارتریج نو و خوب و با کیفیت دیگه بخرید یا اینکه از داخل کارتریج PCR و درام رو تعویض کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ممنون ازت
    به چند نفر زنگ زدم گفت که یه قطعه هست که بعد از هر با ریختن جوهر عوض بشه تا کیفیت بهتری داشته باشه.
    یه جا یه مطلبی خودم که می گفت نباید تا قطر آخر پیرینتر استفاده کنید.
    ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزیز پرینتر شما لیزری هست و جوهر نداره... پودر داره که بهش میگن تونر.

کارتریج رو در بیار ببر یه جا بده برات شارژ کنن. بعد از شارز اگر پرینتر کمرنگ میزد، یه استوانه سبز رنگ هست که باید عوض بشه و اسمش درام هست. ولی اگر بعد از شارژ خوب میزد نیاز نیست درام عوض بشه. در شارژ کردن دو تا کار باید انجام بشه:
    1) مخزن پودر باز بشه، ته مونده پودرهای قبلی خارج بشه و پودر جدید داخلش پر بشه.
    2) در کارتریج یه مخزن دیگه هم هست که مال تونرهای سوخته هست که باید باز بشه و خالی بشه و دوباره بسته بشه. برخی شارز کن های محترم این مرحله رو انجام نمیدن و این مخزن بعد از یه مدت کار خیلی پر میش و لبریز میشه و گند میزنه به پرینتر شما.

بعد از شارژ متوجه میشید که پرینتر کیفیت اولیه رو نداره. اگر اون شارژ کن محترم تیغه وایپر بلید رو یه لمس کوچیک هم کرده باشه ممکنه از تنظیم خارج بشه و پرینتر شما همیشه کثیف چاپ کنه. یه شرکت ایرانی جدیدا کارترج های پرینترهای اچ پی رو تولید میکنه و قیمتش هم مناسب هست. (حدود 80 تومن) و من هر بار به جای شارژ، کل کارتریج رو با یه مدل ایرانی عوض میکنم و جونم راحت میشه. البته جایی که میگیرم میگه هر سه تا کارتریج خالی (شارژ نشده) که بیاری یه کارتریج نو بهت میدم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •