تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل در وصل شدن گوشی lg با کابل شارژ سامسونگ به لپ تاپ

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض مشکل در وصل شدن گوشی lg با کابل شارژ سامسونگ به لپ تاپ

سلام
    من برای گوشیه lg یک شارژ سامسونگ خریدم. با کابلش که به لپ تاب وصل می کنم گوشی رو شارژ می کنه اما خود گوشی رو تو لپ تاب نشون نمبده که بتونم توش قایلا رو ببینم و کپی پیست کنم . اصلا لپ تاب پوشی رو نشون نمی ده چی کار باید کرد؟ با شارژ خود ال جی می تونستم گوشی رو تو لپ تاب ببینم. ممنون میشم راهنمایی کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود ،‌کابل شارژ ، فقط ۲ سیم مثبت و منفی داره ، اما کابل دیتا که برای تبادل اطلاعات و همچنین فست شارژ استفاده میشه ۴ سیم داره، شرکت ها برای کاهش قیمت کابل شارژ. صرفا دو سیم رو استفاده میکنند ، احتمالا کابل شما هم فقط کابل شارژ هست و برای انتقال دیتا ساخته نشده .

3. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود ،‌کابل شارژ ، فقط ۲ سیم مثبت و منفی داره ، اما کابل دیتا که برای تبادل اطلاعات و همچنین فست شارژ استفاده میشه ۴ سیم داره، شرکت ها برای کاهش قیمت کابل شارژ. صرفا دو سیم رو استفاده میکنند ، احتمالا کابل شما هم فقط کابل شارژ هست و برای انتقال دیتا ساخته نشده .
    از کجا میتونم متوجه بشم که هم کابل دیتاست هم شارژ؟ من این رو اینترنتی خریدم.تو مشخصاتش ننوشته بود .به فروشنده بگم حضوری بخرم فکر کنم بهتر باشه درسته؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

این توضیح یک فروشگاه آنلاین هست که به صراحت بیان کرده

این کابل از سیم مسی خالص ساخته شده و روکش نایلونی آن را انعطاف پذیر کنید. کابل شارژ سریع میکرو یو اس بی شیائومی ۱۲۰ سانتی متری دارای ۴ سیم است: جفت سیم بیرونی برای شارژ و جفت سیم درونی برای انتقال دیتا. بنابراین به راحتی برای شارژ و یا انتقال دیتا می توانید از این کابل استفاده کنید

اگر لینک محصول خریداری شده رو قرار بدید چک میکنم ، و اگر کمتر از یک هفته ست خریداری کردید از قانون بازگشت ۷ روز استفاده و کابل رو مرجوع کنید

6. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

این توضیح یک فروشگاه آنلاین هست که به صراحت بیان کرده

این کابل از سیم مسی خالص ساخته شده و روکش نایلونی آن را انعطاف پذیر کنید. کابل شارژ سریع میکرو یو اس بی شیائومی ۱۲۰ سانتی متری دارای ۴ سیم است: جفت سیم بیرونی برای شارژ و جفت سیم درونی برای انتقال دیتا. بنابراین به راحتی برای شارژ و یا انتقال دیتا می توانید از این کابل استفاده کنید

اگر لینک محصول خریداری شده رو قرار بدید چک میکنم ، و اگر کمتر از یک هفته ست خریداری کردید از قانون بازگشت ۷ روز استفاده و کابل رو مرجوع کنید
    لینکش رو کپی می کنم اما درست نمییاد

من این محصول رو خریدم. چون تو عکسش کابل و اون قسمتی که میره تو پریز جدا بود من فکر کردم حتما کابلش برای وصل شدن به لپ تاپ هست متاسقانه

شارژر دیواری سامسونگ مدل EP-TA20EWE همراه با کابل microUSB و هندزفری مدل J5
    Last edited by parinaz571; 28-11-2018 at 16:31.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

در عکس ، لوگوی فست شارژ مشخص هست و ولتاژ خروجی هم ۹-۵ ذکر شده ، شارژر رو به یک گوشی با قابلیت فست شارژ وصل کنید ، احتمالا نباید شارژ سریع فعال بشه ، که میتونید به دلیل معیوب بودن کالا ، مرجوع کنید ( اگر ۷ روز بیشتر نشده که حتما باید در پنل سایت ثبت کنید این موضوع رو )

پ ن : شارژر و کابل غیر مرغوب شدیداً برای سلامت گوشی زیان آور هست ، کابل شارژر هدفون ۴۰ تومان؟ شارژر اصلی بدون کابل ۶۰ تومان به بالاست !!!
    برند شیائومی بخرید ، امثال سامسونگ به وفور فیک و کپی دارند

9. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته یک موضوع دیگه رو هم در نظر داشته باشید ممکنه داخل تنظیمات گوشیتون ، تنظیم کرده باشید فقط شارژ .
    برای تبادل دیتا از داخل گوشی نیاز هست حتما گزینه مربوط به تبادل داده رو فعال کنید .
    کابلتون هم اگه دو سیم باشه خوب طبیعتا هیچ گوشی دیگه ای رو هم نمیتونه به کامپیوتر متصل کنه و تبادل دیتا انجام بده ، البته با یک اهم متر و یکی دوتا سوزن واسه اتصال دادن به قسمت خروجی کابل نیز میشه متوجه شد که کابلتون چهارتا سیم داره یا دوتا .

11. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

برید بیرون گوشی رو با خودتون ببرسید بگید کابل برای انتقال دیتا میخوام مارک remax کابلش خوبه با adata

13. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •