تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: چند سوال درباره استخدامی شرکت های دانش بنیان

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض چند سوال درباره استخدامی شرکت های دانش بنیان

سلام دوستان

چند شبهه برای این آزمون دانش بنیان پیش اومده.خواستم ببینم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ما را از سردرگمی دربیاره،از آنجایی که آزمون پارسال هم برگزار شده شاید دوستی تجربه ای در خصوص این آزمون داشته باشه

1-من یه سری شایستگی های شغلی رو انتخاب کردم اما اونقدر اطلاعات زیادی درباره شغل ندارم مثلا سیسکو یا میکروتیک رو تخصصی ندارم .جسته و گریخته یه چیزایی ازش خوندم.الان من این شایستگی ها رو انتخاب کردم ولی نمیدونم اگر این شایستگی ها رو بی خیال بشم بهتره یا اینکه انتخاب کنم و سفید بذارم باز فرقی نداره؟؟چون شک دارم بتونم سوالی جواب بدم و درنهایت مجبورم سفید بذارم

یا اگر انتخاب نکنم بهتره برای من؟

یه سری توضیحات هم اینجا نوشتند

محتوای مخفی: توضیحات 

1- سوالات مرحله اول آزمون استخدام بخش خصوصی از شایستگی‌های شغلی انتخابی شما است.
    2- در صورت عدم انتخاب یک شایستگی شغلی، دفترچه سوالات آن برای شما قابل مشاهده نمی‌باشد و طبیعتا نمره‌ای در آن برای شما لحاظ نمی‌گردد.
    3- با توجه به نکته فوق، در صورتی که شما هیچ شایستگی شغلی انتخاب نکرده باشید، نمره‌ای در آزمون کسب نخواهید کرد.
    4- آزمون دارای نمره منفی است بنابراین توصیه می‌شود تنها شایستگی شغلی‌هایی را انتخاب نمایید که در آن تخصص دارید.
    5- توجه فرمایید از هر شایستگی شغلی تنها یک‌بار آزمون گرفته می‌شود، لذا در صورتی که یک شایستگی شغلی در دو دسته شغلی وجود داشته باشد، اینکه شما آن را در کدام دسته و یا هر دو دسته انتخاب کرده اید، تاثیری در نوع و تعداد دفعات آزمون آن شایستگی شغلی نخواهد داشت.
    6- با توجه به اینکه تعداد دفترچه‌های سوالات آزمون با تعداد شایستگی‌های شغلی انتخابی شما برابر است، مهلت پاسخ به سوالات نیز به نسبت تعداد شایستگی‌های شغلی انتخاب شده در آزمون متغیر می‌باشد.
    7- میانگین زمان موردنیاز جهت پاسخگویی به سوالات هر دفترچه 15 الی 20 دقیقه می‌باشد، لذا ضروری است با توجه به محدودیت زمانی تعیین شده، زمان پاسخگویی به سوالات را مدیریت نمایید.

لذا با توجه به تمامی نکات فوق، در صورت نیاز به ویرایش شایستگی‌های شغلی، صرفا تا تاریخ چهارشنبه 7 آذر می‌توانید از طریق بخش انتخاب شایستگی‌های شغلی در حساب کاربری خود اقدام نمائید

Last edited by محمد7966; 26-11-2018 at 19:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •