تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: تعداد ضربان قلب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 تعداد ضربان قلب

دوستان من 31 سالمه و ورزش نمیکنم (فقط ورزشم دوران نوجوانی بود که با ورزش های سنگین هم هیچ مشکلی نداشتم)، میخواستم بدونم ضربانم نرماله یا خیر؟

تعداد ضربان قلبم هنگام صبح و بیداری از خواب 70 هست
    هنگام کوچکترین فعالیتی (مثل زمان خوردن یا نشستن یا حرف زدن) 80 تا 90 هست
    هنگام پیاده روی کوتاه 100 و طولاتی مدت 120 تا 130
    هنگام کوچکترین حرکت ورزشی مثل دویدن 140 به بالا که امار این رو دقیق نمیتونم بگیرم شاید هم خیلی بیشتر باشه

هنگام مشکلات روحی و روانی و استرس های ناشی از ملاقات با افراد جدید حتی مهمان و غیره ... هم ضربان حدود 110 میشه به راحتی

تپش قلب رو در هیچ حالتی احساس نمیکنم (شاید هنگام فعالیت شدید فقط)؛ فقط خودم حساس شدم چون چک کردم برای دوستانم و خانواده خیلی کمتره
    حدود دو سال پیش هم به مدت یک ماه دچار حس یک ضربه اضافه شده بودم که خودش خوب شد، هر نیمساعت احساس میکردم یک ضربه اضافه دارم و انگار دلم خالی میشد.

تو بچگی هم ازمایش دادم گفتند تالاسمی مینور دارم... البته دیگه پیگیر نشدیم چون مشکلی نداشتم
    فشار خون هم 12 روی 8
    قند هم ندارم
    چربی شکم هم دارم ولی چاق نیستم
    Last edited by J4ck; 26-11-2018 at 11:51.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوستان من 31 سالمه و ورزش نمیکنم (فقط ورزشم دوران نوجوانی بود که با ورزش های سنگین هم هیچ مشکلی نداشتم)، میخواستم بدونم ضربانم نرماله یا خیر؟

هنگام کوچکترین حرکت ورزشی مثل دویدن 140 به بالا که امار این رو دقیق نمیتونم بگیرم شاید هم خیلی بیشتر باشه

هنگام مشکلات روحی و روانی و استرس های ناشی از ملاقات با افراد جدید حتی مهمان و غیره ... هم ضربان حدود 110 میشه به راحتی
    در مورد علائم تاکی کاردی این مواردی رو که گفتید خونده بودم.... اگه با کم خوابی بخصوص تشدید میشه. حتما به متخصص قلب مراجعه کنید. ممکنم هست چیز جدی نباشه و برگرده به مسائل روحی روانی.

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تپش قلب رو در هیچ حالتی احساس نمیکنم (شاید هنگام فعالیت شدید فقط)؛ فقط خودم حساس شدم چون چک کردم برای دوستانم و خانواده خیلی کمتره
    حدود دو سال پیش هم به مدت یک ماه دچار حس یک ضربه اضافه شده بودم که خودش خوب شد، هر نیمساعت احساس میکردم یک ضربه اضافه دارم و انگار دلم خالی میشد.

تو بچگی هم ازمایش دادم گفتند تالاسمی مینور دارم... البته دیگه پیگیر نشدیم چون مشکلی نداشتم
    فشار خون هم 12 روی 8
    قند هم ندارم
    چربی شکم هم دارم ولی چاق نیستم
    سلام

موقعی که ضربان بالا می ره آیا عرق هم می کنید؟

درد قفسه سینه چطور؟

140 خیلی زیاده ولی بستگی داره به حال شما.

من 120 بود ضربانم و فشارم 18 و حالم خیلی بد بود. من اون موقع فهمیدم مشکل قلبی و فشار خون دارم. قرص می خورم و الان ضربانم حدود 90 هست و گاها به 110 هم می رسه.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام

موقعی که ضربان بالا می ره آیا عرق هم می کنید؟

درد قفسه سینه چطور؟

140 خیلی زیاده ولی بستگی داره به حال شما.

من 120 بود ضربانم و فشارم 18 و حالم خیلی بد بود. من اون موقع فهمیدم مشکل قلبی و فشار خون دارم. قرص می خورم و الان ضربانم حدود 90 هست و گاها به 110 هم می رسه.
    هیچ علائم خاصی ندارم
    برای ورزش 140 زیاده؟ فکر کنم بیشتر از اینهاست ضربانم هنگام ورزش

در مورد علائم تاکی کاردی این مواردی رو که گفتید خونده بودم.... اگه با کم خوابی بخصوص تشدید میشه. حتما به متخصص قلب مراجعه کنید. ممکنم هست چیز جدی نباشه و برگرده به مسائل روحی روانی.
    تاکی کاردی رو خوندم نوشته بالاتر از صد ضربه
    من جز استرس و فعالیت به بالای صد نمیرسم
    کم خوابی هم باعث صد ضربه نمیشه

- - - Updated - - -

ضربان قلب هنگام دویدن چقدر باید باشه؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ضربان قلب هنگام دویدن بستگی به نوع دویدن و سلامت و قدرت ماهیچه میوکارد قلبتون داره بدون تست ورزش نمیشه چیزی گفت.
    اینطور که معلومه شما اضطراب دارین و مشکل شما ممکنه سایکوسوماتیک باشه. باید نوار قلب از جهت وجود علایم سایر اختلالات کارکرد قلب بررسی بشه و سپس اکو برای معاینه دقیق قلب. اگر چیزی نشون نده عصبی هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •