تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بخاطر Reset Factory گوشی و از بین رفتن لیست اکانتها در Google Authenticator نمی تونم به فیسبوک و توئیتر ورود کنم! چکار باید کرد؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 بخاطر Reset Factory گوشی و از بین رفتن لیست اکانتها در Google Authenticator نمی تونم به فیسبوک و توئیتر ورود کنم! چکار باید کرد؟

سلام

مجبور شدم بخاطر یه مشکل گوشی رو Reset factory کنم. بعد از اون برنامه Google Authenticator رو نصب کردم ولی خوب چون همه چیز پاک و از نو نصب شده بود اسامی لیست اکانتها هم Google Authenticator پاک شده بودند و نمی تونستم با کد امنیتی که این برنامه می ساخت به حسابهای وارد بشم. گزینه Scan Barcode رو هم بزنم خطای barcode scanner is not available now رو می ده. ولی با گزینه Enter a provided key تونستم دوباره فهرست ایمیلها و یکی دو تا دیگه حسابها رو به لیست این برنامه اضافه کنم و از کد امنیتی یا کد دوم برای ورود به حسابها استفاده کنم. ولی در مورد فیسبوک و توئیتر سخت تره و هیچ کاری نمی تونم بکنم. فیسبوک و توئیتر هنگام لاگین کردن کد امنیتی 6 رقمی که برنامه Google Authenticator درست می کنه رو می خواهند و وقتی بخاطر ریست فکتوری این دو هم از لیست این برنامه حذف شدند چطوری می تونم کد 6 رقمی رو بدم؟! مثل Gmail هم نمیشه بگی خوب بصورت SMS کد رو بده تا بتونم حداقل به حساب وارد بشم بعد تو تنظیمات امنیتی بگم از این به بعد sms کن. اینطوری باشه دیگه نمی تونم به فیسبوک و توئیتر برم و عملا دسترسی به این دو حساب رو از دست خواهم داد. از طرفی ممکنه بخاطر مشکلات ناخواسته برای گوشی مجبور به reset factory بشم که دوباره لیست اسامی حسابهای مهم از Google Authenticator پاک میشه.
    آیا شما هم از Google Authenticator برای فیسبوک و توئیتر استفاده می کنید و تا بحال این مشکل رو داشتید که نتونید به حساب وارد بشید؟

ممنون

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

This is where you use one of the backup codes you were instructed to save when you enabled 2-step verification on the account. Those codes are for exactly this sort of situation and would have you back into the account in seconds ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ). Even a backup phone number would have fixed this (it could have been a voice/land-line). Lacking backup codes, the only option is to use the account recovery form (verify your identity) to try and regain access to the account.

The only account recovery option Google provides starts at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (an account can not be recovered by posting here or contacting Google). Submitting more accurate answers and using a known computer/IP-address will help. This post provides an overview of how account recovery works (you NEED to read this) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and this article provides many more details on the process (you SHOULD read this) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •