تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: آیا شرکت در دوره های سیسکو فایده دارد؟؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اون دوتا دوره رو خودتون خرید کنید، فکر کنم توی عید 20 درصد تخفیف گذاشتن، در مجموع بشه صد و بیست تومن.
    لینک دانلودشون با یک کد اکتیو سازی استفاده نشده واسه من بفرستید، یک کد اکتیو سازی هم واسه خودتون بگیرین.
    (یعنی بهشون بگید دوتا کامپیوتر دارید(مثلا یکی در محل کار و یکی در منزل) و میخواید روی هردوتا بتونید پکیج آموزشی را مشاهده کنید و برای همین به دوتا کد فعال سازی نیاز دارید.

منم لینک دانلود و یک کد اکتیو سازی استفاده نشده برای شما ارسال میکنم تا از اینطوری بطور کامل پکیج میکروتیک رو داشته باشین.

کامپیوتری که باهاش فایل های آموزشی رو باز میکنید و برای اینکار روی اون، کد اکتیو سازی میزنید، میشه کامپیوتری که همیشه میتونید با اون کد، فایل های آموزشی رو داخلش تماشا کنید.
    مشخصات سخت افزاری کامپیوتر شما در سرور موسسه اموزشی ثبت میشه و برای فعال سازی هر پکیج لازمه اون کامپیوتر یک لحظه به اینترنت متصل بشه.

تلگرام بهتره، این آی دی من :
    @ Ali6408
    ببخشید من الان خرید کردم فقط برام سواله که این 3تا کد فعالسازی رو من ندیدم.چطوری میتونم 3تا کد به دست بیارم؟

آها متوجه شدم:از طریق سایت زیر باید دریافت کنم درسته؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط ببخشید در این سایت کادری داره که گفته: "کد قرمز رنگ" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کد قرمز رنگ چی هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by محمد7966; 06-04-2019 at 23:18.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ببخشید من الان خرید کردم فقط برام سواله که این 3تا کد فعالسازی رو من ندیدم.چطوری میتونم 3تا کد به دست بیارم؟

آها متوجه شدم:از طریق سایت زیر باید دریافت کنم درسته؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط ببخشید در این سایت کادری داره که گفته: "کد قرمز رنگ" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کد قرمز رنگ چی هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید یک ایمیل ارسال نمایید به آدرس : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و ازشون بخواهید دوتا شماره سریال برای پکیج های خریده شده به شما بدهند تا به روی کامپیوترهای منزل و محل کار نصب نمایید.

نام خریدار: ...
    نام محصول: پکیج ...
    روش خرید: خرید آنلاین

این اطلاعات را نیز به همراه ایمیل ارسال نمایید

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

باید یک ایمیل ارسال نمایید به آدرس : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و ازشون بخواهید دوتا شماره سریال برای پکیج های خریده شده به شما بدهند تا به روی کامپیوترهای منزل و محل کار نصب نمایید.

نام خریدار: ...
    نام محصول: پکیج ...
    روش خرید: خرید آنلاین

این اطلاعات را نیز به همراه ایمیل ارسال نمایید
    شماره سریال ها رو بعد از خرید به من داده،مشکل دریافت کد فعالسازی که براش سه روش گذاشته.یکیش همین سایت بالا که نوشتم.یکیش از طریق سامانه پیامکی و یکیش هم شماره تلفن

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شماره سریال ها رو بعد از خرید به من داده،مشکل دریافت کد فعالسازی که براش سه روش گذاشته.یکیش همین سایت بالا که نوشتم.یکیش از طریق سامانه پیامکی و یکیش هم شماره تلفن
    همون کد فعال سازی یا سریال فعال سازی از طریق اینترنت رو باید با ایمیل ازشون دریافت کنید.
    روش های دیگه برای خرید بسته های آموزشی از داخل بازار هستند، خرید آنلاین که انجام میدید، باید سریال را هم از طریق ایمیل دریافت کنید.
    هر سریال برای یک کامپیوتر هست و بنابراین شما نیاز به دریافت دو سریال دارید.

من نیز درخواست سریال دیگری برای پکیج های خودم کردم که در ساعات اداری پاسخ داده خواهد شد

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

همون کد فعال سازی یا سریال فعال سازی از طریق اینترنت رو باید با ایمیل ازشون دریافت کنید.
    روش های دیگه برای خرید بسته های آموزشی از داخل بازار هستند، خرید آنلاین که انجام میدید، باید سریال را هم از طریق ایمیل دریافت کنید.
    هر سریال برای یک کامپیوتر هست و بنابراین شما نیاز به دریافت دو سریال دارید.

من نیز درخواست سریال دیگری برای پکیج های خودم کردم که در ساعات اداری پاسخ داده خواهد شد

ببخشید من الان اون دوره شما رو ندارم،شما هم این دو محصولی که من خریدم رو هم ندارید.الان فایل ها رو چطوری دانلود کنیم.من محصول خودم را دانلود کردم ولی محصول شما رو لینک دانلودش رو به من نمیده.شما هم همینطور.لینک دانلود نتورک پلاس و آی پی6 رو هم بهتون نمیده

پس چطور باید دانلود کنیم؟

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ببخشید من الان اون دوره شما رو ندارم،شما هم این دو محصولی که من خریدم رو هم ندارید.الان فایل ها رو چطوری دانلود کنیم.من محصول خودم را دانلود کردم ولی محصول شما رو لینک دانلودش رو به من نمیده.شما هم همینطور.لینک دانلود نتورک پلاس و آی پی6 رو هم بهتون نمیده

پس چطور باید دانلود کنیم؟
    چرا دیگه لینک دانلود داخل پنل کاربری شما و یا اینکه داخل ایمیل ارسالی به شما هست
    منم نیز همینطور، میشه این لینک ها را برای دانلود در اختیار هم دیگه بذاریم.

برای فعال سازی یک فایل هست با نام cc_update.bls که باید داخل درایو C قرار داده بشه .
    بعد از دانلود و نصب پیشنیاز ها .
    وقتی روی "نمایش محتوا" کلیک بشه در صورتی که بار اول باشه که اقدام به باز شدن مجموعه کرده باشید.
      محتوای مخفی: نمایش محتوا 

پیامی میاد که در اون باید شماره سریال، شماره تلفن و نام خریدار داخلش باید ثبت بشه.
    بعد باید به مرحله بعد رفت، در اینجا اگه اینترنت متصل باشه، بطور خودکار کد فعال سازی دریافت میشه و مجموعه باز میشه.
    در غیر اینصورت وارد یک صفحه دیگه میشه که اون کد قرمز رنگ مربوط به سخت افزار کامپیوتر داخلش نوشته شده و باید به همون سایتی که شما دادید مراجعه بشه و اطلاعات وارد شده : نام خریدار، شماره تلفن، سریال، و کد قرمز رنگ دریافت شده را وارد کرده تا کد فعال سازی دریافت بشه.

درحال حاضر پاسخی به ایمیل من داده نشده و فکر میکنم با همین شماره سریالی که به من داده شده تا سه دستگاه مختلف قابلیت فعال سازی داشته باشه و نیاز به دریافت سریال جدید نباشه، اما مطمئن نیستم و میبایست پرسنل این شرکت راهنمایی کنند.

(البته بخاطر اینکه درحال حاضر پکیج برای من فعال شده، میشه ویدیو ها را با استفاده از یک برنامه اسکرین رکوردر کامپیوتر ضبط کرد و بعد از اون بصورت فایل ارسال نمود، اما این کار از نظر اخلاقی درست نیست، از طرفی زمان زیادی باید صرف ضبط مجدد شود، همینطور آپلود ویدیو ها هزینه بر و زمان بر خواهد بود، و همچنین یکی از پکیج ها قفلی دارد که اجازه باز کردن هیچ برنامه دیگه ای رو نمیده و با این روش به سادگی قابل دور زدن قفل نیست)
    به همین دلیل دور زدن قفل نرم افزاری نه صحیح است و نه بسادگی ممکن .

بعد از راهنمایی شرکت، متوجه میشم که دقیقا چه کاری میتونم انجام بدم.
    البته درحال حاضر نیز میشه در صورتی که شما هم پکیج های خودتون را بازگشایی و فعال کرده باشید.
    لینک دانلود، سریال و اطلاعات نام و تلفن را در اختیار یکدیگر بگذاریم تا با این اطلاعات، به شیوه ای که بالاگفتم، اقدام به فعال سازی پکیج بکنیم

11. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •